16 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları

Yeni Ay’ın etkileri önümüzde iki hafta hayatımızda olacaktır. Kendi bariyerlerimizi yıkıp, yeni bir ben yaratmak için doğru zamanlar.

Koç

İşlerinizi değiştirmek, kendinize değişik bir yol çizmek isteyebilirsiniz. Yeni işinize veya yeni iş yerinize alışmakta zorluk çekiyor olabilirsiniz. Sürecin geçici olduğunu biliyorsunuz. Yeni konuları öğrenmekte, ders çalışmakta zorluk çekebilirsiniz. Kendinize fazla yüklenmeyin. Dinlenin ve aralıklarla çalışın.

Boğa

Değişik heyecanlar yaşıyor olabilirsiniz. Okul hayatınızda veya eğitimle ilgili konularda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Ailevi konularda zorlanıyor, kendi fikirlerinizi aktarmakta veya uygulatmakta güçlük çekiyor olabilirsiniz. Geçmişte kalan, üstü kapanmış problemleri bir an önce çözümleyip tamamen kapatmanız gerekiyor.

İkizler

İkizler burcu öfkenizi kendinize saklayın veya aktaracak bir kaynak bulun. İnsanlar sizden korkuyorlar. Belki hiç belli etmiyorsunuz ve keskin sirke misali kendinizi yıpratıyorsunuz. Yeni çevreler içerisinde yer alabilirsiniz. Başka insanlara yardım edebilir, destek olabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Öfkeyle Baş Etmek

Yengeç

İkili ilişkilerde şu ana kadar yaşamadığınız değişik duygular yaşıyor olabilirsiniz. Birlikte ama özgür bir tutum sergileyeceksiniz. Çevreniz giderek genişliyor. İnsanlarla iyi anlaşıyor ve birçok kişiye yol gösteriyorsunuz. İş hayatınızdaki değişimlere hazırlıklı olmalısınız.

Aslan

Hayatınızın en kötü zamanlarını yaşadığınızı düşündüğünüz bir dönemde belki de hayatınızın en güzel zamanlarını yaşamaya başlayacaksınız. Bakış açınızı değiştiriyorsunuz ve hayatınız değişiyor. Sihirli fikirler aklınıza gelebilir. Bulunduğunuz yerde değişimler yapabilirsiniz. Duygusal anlamda iniş-çıkışlar söz konusu.

Başak

Başak burçları seyahat ediyor, seyahat planları yapıyor veya yeni bir eğitim için adım atıyor olabilirler. Fikirsel tartışmalar bizi geliştirir, ancak insanların inançlarını eleştiren konuşmalardan kaçınmalısınız. Hali hazırda şanslı bir dönemden geçiyorsunuz. Bu şansınızı değerlendirmeye çalışın. Hayattan keyif alacağınız aktiviteler içinde bulunun.

Terazi

Duygusal anlamda fazla koruyucu ve kollayıcı olabilirsiniz. Özellikle ailenizi kuşatmış durumdasınız. Onlar için her şeyi yapabilirsiniz ve onlar da sizin için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar. Hayata dair endişeleriniz ve kaygılarınız olabilir. Gelecek planları yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Şimdilik hayallerinize odaklanın, neyin nasıl olacağını zamana bırakın.

Akrep

Çevrenizdeki insanlara karşı fazla korumacı bir tavır sergiliyor olabilirsiniz. Günlük hayatın stresi sebebi ile bazen nasıl davranacağınızı kestiremiyorsunuz. Aşk hayatınıza dikkatinizi çevirmelisiniz. En güzel gelişmeler o konuda yaşanacaktır.

Yay

Yay burcu maddi anlamda küllerinizden yeniden doğabilecek kapasitedesiniz. Ancak bunun için tüm enerjiniz ile çalışmanız gerekiyor. Bazen rüzgârı arkanıza almanız gerekir. Ama sadece rüzgâr ile ilerlemek yetmez. Motorları da çalıştırmak gerekir. Çok çalışın. Şüphe etmeyin; emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

Oğlak

Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor yoksa ayın sonunda yine sıkışacaksınız. Aşk hayatınızda hareketlenmeler söz konusu. Birçok Oğlak burcunun içi kıpır kıpır. Kısa ve uzun geziler, teknolojik konularda alışverişler söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Seyahat Tutkunlarının Mutlaka Görmesi Gereken Yerler

Kova

Herkesin her şeyinizi bilmesine gerek yok sevgili Kova burçları. Bazı konuları kendinize saklayabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Şifa arıyorsanız, şifa kendinizde. Hayal etmekten, istemekten vazgeçmeyin. Hepimizin düştüğü, yorulduğu zamanlar oluyor. Kalkabilirsiniz.

Balık

Eğer savaş isterseniz savaş bulursunuz. Hareketlerinize dikkat edin. Hıncınızı hep en sevdiklerinizden çıkarıyorsunuz. Şanslısınız, insanlar sizi seviyor ama şansınız her zaman yaver gitmeyecektir. İş yerinizdeki çalışma arkadaşlarınızla sınırlarınızı korumalısınız. Fazla samimiyet ileride sizi üzebilir.

http://www.yaseminorman.com/ 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load