16 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Güvenlik arayışımız artabilir. Kabuğa çekilmek herkes için bir seçenek. İçe dönme hali, sürekli sorgulama hali gerileyen Merkür’den. Rüyalar arttı, istekler arttı, hayaller arttı ama elde edebileceğimiz henüz gelmedi.

Koç

Mesafeler canınızı sıkıyor olabilir. Kendiniz kural koyamadığınızda biraz sinirli oluyorsunuz. Ancak bazen de başkalarının kurallarına uymanız gerekir. Sadece sizi alakadar eden konularda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. İç sesinizi fazla dinlemeyin.

Boğa

Özellikle bu Cumartesi partnerinizle geçirebilirseniz kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Genel olarak pozitifsiniz. Birileri gelip gelecek planlarınıza çomak sokmadığı sürece de pozitif kalacaksınız. Hareket gücünüz yerinde. Planlarınız için adım atabilirsiniz.

İkizler

Karar alma mekanizmanızın zayıfladığının bilincinde olmalısınız. Mekanizmanız zayıfladı çünkü yoruldu ve dinlemeye ihtiyacı var. Tüm yaşadıklarınızdan sonra sizce de ağız tadı ile bir tatili hak etmiyor musunuz? Zaten tatil yaptım ya, demeyin. Hazır tatil hevesi ile hiçbir yer kalabalıklaşmadan, rahatça kafanızı dinleyebileceğiniz kaçamaklar yapabilirsiniz.

Yengeç

Özellikle öğrenmek, değiştirmek ve bilinçlenmek istediğiniz konuların üstüne gitmelisiniz. Bu dönem siz Yengeç burçları için birtakım eğitimlere katılmak, yeni diller öğrenmek için çok uygun zamanlar. Hayatınızın kısıtlandığını düşündüğünüz noktaları değiştirmek için aksiyon almanız gerekiyor. Sağlık problemleri, bir takım aksilikler söz konusu olabilir. Ancak bu sürekli kuyruğunuzu kovalama haline hızlıca çözüm bulmanız gerekiyor.

Aslan

Aslan burcu ailenizin desteği size çok iyi gelecek. Bu sebeple özellikle hem bugünü hem de yarını, eğer fırsat bulabilirseniz aileniz ile geçirmenizi tavsiye ediyorum. Aşk hayatınızda kendinize sınırlar koymayın. Aşkın nereden geleceği ve nasıl birine benzeyeceğini şekillendirmeyin. Aşk bu adı üzerinde; tesadüfleri sever, farklılıkları sever. Sırf pulu payeti yok diye insan elenmez. Belki onun da içindedir pulu payeti.

Başak

Artık bir süredir beraberliği olan Başak burçlarını evlendirme zamanlarımız gelmiş bulunuyor. Birçok Başak burcu, uzun soluklu ilişkisini bir sonraki aşamaya taşımak için adımlar atacaktır. Marazlı ilişkileri olan ve artık onları iyileştiremeyecek durumda olan Başak burçları içinse ayrılık çanları çalıyor. Kabul edin artık; yürümüyorsa yürümüyordur.

Terazi

Süper bir Cumartesi günü sizleri bekliyor. Bir süredir hayat üstünüze üstünüze geliyorduysa da artık durumlar değişiyor. Bugün özgüveniniz çok yüksek. Hayalinizi kurduğunuz her şey için adım atabilirsiniz. Ani gelişmeler olabilir; özellikle de ikili ilişkiler bazında. Kimse ile sert diyaloglara girmeyin. Bırakın kendi kendilerini yesinler.

Akrep

Bol sürprizli ve eğlenceli bir gün sizleri bekliyor. Çocuklarınız ve romantik anlamda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Beklemediğiniz sevinçler yaşayabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her konuda; özellikle dünyevi konularda aksiyon alma gücüne sahipsiniz. Çok çalışmak size çok iyi geliyor.

Yay

Eviniz ve aileniz ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Fiziksel olarak mayışmak istiyor, dinlenmek istiyor olabilirsiniz. Ancak içiniz kıpır kıpır. Bekar Yay burçları için bir süre daha romantik anlamdaki etkileşimler devam ediyor. Ancak kimse durup dururken kapınızı çalmayacak. Bunu bilmeniz gerekiyor. Sosyalleşmek şart.

Oğlak

Çevrenizdeki insanları çok fazla sorgular oldunuz. İnsanlara güvenemiyorsunuz. Bu duruma nasıl geldiğiniz bilinmez ama bir an önce bu problemi çözmeniz gerekiyor. Yoksa yakında etrafınızda kimse kalmayacak ve üstelik de bu sizin seçiminiz olacak. Bazı Oğlak burçları için taşınma ve yer değiştirme zamanı, bazıları içinse kısa kaçamaklar zamanı.

Kova

Kova burcu maddi ve aşk hayatı anlamında güçleniyorsunuz. Venüs’ün burcunuzda hareket etmesi sebebi ile henüz etkilerini hissedemiyor olsanız da pozitif gelişmeler olacaktır. Kazancınız arttıkça kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yurt dışı seyahatler söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda bambaşka bir döneme geçiş yapıyor olacaksınız.

Balık

Kendinizi iyi hissediyorsunuz. Güne pozitif başlayacaksınız. Bazı yolculuklar söz konusu olabilir. Bazı planlar, geleceğe yönelik araştırmalar yapabilirsiniz. Aklınıza çok fazla güvenmeyin. Bilinçaltındaki bazı konular, aldığınız kararlarda yanılmanıza sebebiyet verebilir. Bu ara aldığınız kararları, mümkünse güvendiğiniz insanlara da danışın. Merkür burcunuzda geriliyor. Hepimizi çok etkiledi, etkiliyor ama en çok sizi.

http://www.yaseminorman.com/ 

No more pages to load

No more pages to load