16 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 16 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

16 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Çok yönlü çalışabiliyorsunuz. Bir işi yaparken diğerini de düşünebiliyorsunuz. Sadece iş yerinizde değil, normal hayatınızda da böyle. Alışveriş yaparken, akşama ne yapacağınızı planlayabiliyorsunuz. Çok başarılı olsanız da, bu durum zihninizi yoruyor. Biraz sakinleşmeye ve içe dönmeye ihtiyacınız olabilir. Sürekli kaybediyormuşsunuz hissine kapılabilirsiniz.

BOĞA

Boğa burcu bugün kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Kaynaklarınız konusunda bir takım endişeler taşıyabilirsiniz. Siz her zaman maddi anlamda güvende olmak isteyen bir burçsunuz. Bir takım ödemeleriniz zamanında gerçekleşmediğinde hemen böyle tedirgin oluyorsunuz. Partnerinize zaman ayırmanız gerekiyor.

İKİZLER

Nadir de olsa, İkizler burcu için duygusal bir gün olacaktır. Ailevi konular canınızı sıkabilir. İş yerinizde pozitif gelişmeler söz konusu olacaktır. Bu da yaşam enerjinizi yükseltiyor. Uzun süreli ilişkilerde dikkatli olmak gerekiyor. Bazı İkizler burçları için ilişkileri sonlandırma zamanı gelmiş olabilir. İletişim şeklinize dikkat etmeniz gerekiyor.

YENGEÇ

Anlamsız şeyleri kafanıza takıyorsunuz. Kurmayın lütfen. Gerçekleşmiş bir şeyler varsa onları düşünün ve onlar için aksiyon alın. Zaten günlük hayatınızda yeterince zorlanıyorsunuz. İş yerinizdeki hareketlilik sizi yorar hale geldi. Bugünü olabildiğince sade ve sıradan geçirmeye çalışın lütfen. Her şeyi içinizde yaşıyorsunuz.

ASLAN

Aslan burcu yakın çevrenizdeki insanlar bugün daha iyi hissetmenizi sağlayabilirler. Dostlarınızla dertlerinizi paylaşabilir, onlara fikir danışabilirsiniz. Romantik anlamda, hayatınızda mutlaka bir takım gelişmeler olmalı. Hayat enerjinizin tadını çıkartın ve bu dönem atıl kalmayın. Aksiyon alma yetiniz yüksek.

BAŞAK

İş yerinizde güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı insanlarla sınırlarınızı korumakta zorlanıyor olabilirsiniz. Aşk hayatınızda marjinal, hiç beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Hayatın bu dönem size sunduklarının tadını çıkartmalısınız. Bir çok Başak burcu güzel bir dönem yaşıyor. Aranıza mesafe koyduğunuz insanlar bugün sizi biraz üzebilirler.

TERAZİ

Ortaklığınız olan konularda bir takım sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Özellikle borç verdiğiniz kimseler ile problemler söz konusu olabilir. Enerjinizin sınırsızlığı sizi yorabilir. 16 Kasım ‘da gün içinde bazen çok hareketli iken, bazen uyumaktan kendinizi zor kaçırdığınızı farkedebilirsiniz. Genel anlamda yorucu bir gün olacaktır.

AKREP

Sağlam anlaşmalar yapmak için uygun bir gündesiniz. 16 Kasım ‘da uzun vadeli anlaşmalara imza atabilirsiniz. Başkalarının kaynaklarını kullanmak için uygun bir gün. Yatırımlar için yine uygun bir gündesiniz. Ani kararlardan, özellikle işinizle akalı, kaçınmalısınız. Özellikle çocuklarınız ve aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmeler söz konusu olabilir.

YAY

Rüyalarınızın gergekçiliğine inanamıyorsunuz. İzlemeye ve mesajları almaya devam. Yazıyorsunuz değil mi rüyaları kağıda ? Yazmalısınız. İkili ilişkilerde ve evliliklerde bazı tedirginlikler yaşayabilirsiniz. Aslında her şey yolunda ama siz huzursuz hissediyorsunuz. Kariyerinizde geçmiş konulara ve geçmiş işlerinize dikkat etmelisiniz.

OĞLAK

Günlük rutinlerinizle uğraşırken bir takım duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Ortada bir şey yok. Tamamen sizin kuruntularınız. Her şeyin en kötüsünü düşünmekten vazgeçin. Bir b planınız olsun ama o b planına göre yaşamayın. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde, sınırlarınızı korumakta zorlanabilirsiniz.

KOVA

Kova burcu , bugün aklınız zehir gibi çalışıyor. Çok güzel fikirleriniz var. Özellikle yaratıcılığını kullanması gereken Kova burçları bugün çok başarılı olacaklar. Aşk hayatınızda bir takım huzursuzluklarınız var. Bir Kova burcunun hiç tarzı olmamasına rağmen iki kişi arasında kalabilirsiniz. Yakın çevrenizden ve dostlarınızdan fikir alabilirsiniz.

BALIK

Balıkların yükseliş dönemi başlıyor. Artık kariyer hayatınızda ne istediğinizi biliyorsunuz. Toplum önündeki imajınız giderek sağlamlaşıyor. İkili ilişkilerde, özellikle evlilik ve uzun süreli ilişkilerde pozitif gelişmeler söz konusu. Bolluk  ve bereket enerjisinin sahibi Jüpiter, ilişkinizi büyütüyor. İş yerinizde geçmişte kalmış bazı konuları çözmeniz gerekiyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();