16 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 16 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

16 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu hayallerinle yaşıyorsun! Sevgili Koç burçları, bazı hayallerinize fazlaca bel bağladınız. Hayaller güzel ama yaşamınızın odağı haline getirmemelisiniz. Dışarıda akmakta olan sizin hayatınız. Hayallerinize ulaşamadıkça, sanki toplum önündeki imajınız sarsılıyor gibi hissediyorsunuz. Kimsenin sizin kurduğunuz hayallerden haberi bile yok.

BOĞA

Pazar günü, genelde insanların dinlenme günüdür. Sizinse ne eliniz kolunuz duruyor ne zihniniz. Kafanıza koyduğunuzu yapıyorsunuz, kimse önünüzde duramıyor. Sizi bir işe kanalize etmek oldukça zor ancak bir işe kanalize olduysanız odağınızı değiştirmek daha zor. Madem aklınıza koydunuz, halledin işlerinizi.

İKİZLER

16 Ekim’de sonunda İkizler burçları da kalplerini açmaya karar veriyorlar. Armudun sapıydı üzümün çöpüydü, bugün çöp oluyor. Kalbinizi yerinden çıkartacak değil, tüm duygularınızı dengeye oturtacak biri kapınızı çalabilir. Mantığınızla sevmeye başlayacağınız birini işaret ediyor gökyüzü. Gizli düşmanlara dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ

Tüm Pazar gününüzü kim sizin hakkınızda ne demiş neden demiş diye düşünerek geçiremezsiniz. Boşverin. Konuların sizlerle alakası bile yok. Herkes kendine baktığı gibi bakar karşı tarafa. Sizin şu an başka öncelikleriniz var. Siz derin duygularla hayatınıza yeni güzellikler katma peşindesiniz. Günlük hayatın safsatalarını bir kenara bırakın.

ASLAN

16 Ekim 'de hayatınızda yapacağınız bazı değişiklikler, alacağınız bazı kararlar ve atacağınız bazı adımlar, maddi kazançlarınızı ve kendinize verdiğiniz değeri pozitif yönde etkileyecektir. Herkes hayal kurarken, siz gerçekleştiriyorsunuz. Çevrenizi genişletebildiğiniz kadar genişletin. Aldığınız tüm teklifleri değerlendirin. Güzel haberler alıyorsunuz.

BAŞAK

Başak burcu 16 Ekim 'de maddi anlamda çok şanslısınız. Hala şansınız devam ediyor. Ancak eliniz o kadar açık ve paranızı o kadar çar-çur ediyorsunuz ki, maalesef bir türlü biriktiremiyorsunuz. Bugün kendinize bir kumbara alabilir, küçük adımlarla da olsa para biriktirmeye başlayabilirsiniz. Ailesel fikir çatışmaları söz konusu.

TERAZİ

Terazi burcunu ikili ilişkilerde sürpriz gelişmeler bekliyor! Aşk mı, gelip geçici kalp çarpıntıları mı, bireysel haritalarınıza göre şekilenecek olsa da, bugün bir şeyler olacağı kesin. Son zamanlardaki açık sözlülüğünüz çevrenizde bazı arkadaşlarınızı kırmanıza sebep oluyor. Ego savaşları başlamadan önce biraz yumuşaklaşmanızda fayda var.

AKREP

Bugün harcamalarınıza biraz dikkat etmelisiniz. Savurgan davranırsanız, ayın sonlarına doğru zorlanabilirsiniz. Kendinizi güzel hissetmek istiyorsunuz. Özellikle partneriniz size kendinizi güzel hissettirsin istiyorsunuz. Bu konuda üzülerek hayal kırıklığına uğrayabileceğinizi belirtmeliyim. Ondan bugün göreceğiniz şeyin adı; şevkat.

YAY

Bazen kendi düşüncelerinizle kendiniz çelişiyorsunuz. Bugün o bazenlerle sık sık karşılaşabilirsiniz. Gün boyu enerjiniz bir yükselip bir düşecektir. 16 Ekim’de size en iyi gelecek şey ayaklarınızı uzatıp dinlenmek olacaktır. Kült bir film izlemek, size ilham verecek araştırmalar yapmak iyi bir fikir olabilir.

OĞLAK

Gücünüzü doğru kullanamadığınızda sadece potansiyel taşıyan bir silah olursunuz. Gücünüzü doğru kullanmak için, iletişiminizi doğru kurmanız gerekiyor. Emin adımlar atarken, fikrinizi destekleyen insanlar bulmanız da önemli. Evinizdeki aksiyonlara alışmış gibisiniz.

KOVA

Maddi anlamda hayallerini kurduğunuz gelirleri elde edememenizin sebebi, zihninizde kendinize koyduğunuız bariyerler. Maalesef tüm açıklığınıza rağmen Satürnyen bir tarafınız var. Fırsatlara kendinizi kapatmayın. Motomot düşüncelerden kaçınmalısınız. Biri size bir ışık yakıyorsa, bu sizin görmeniz gerektiği içindir.

BALIK

Etrafınızda gerçekleşen olayların, sizin kendiniz için planladıklarınızı sabote etmesine izin vermemelisiniz. Bir süredir maddi anlamda biraz dikkatsizsiniz. Ödemeyi unuttuğunuz borçlar, faturalar karşınıza çıkıyordu. Bugün yine unuttuğunuz bir ödeme ile karşılaşabilirsiniz. Kendinizi halsiz, enerjisiz hissedebilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();