16 - 22 Ocak Çocuk Etkinlikleri

16 - 22 Ocak 2017 Çocuk Etkinlikleri. 16 Ocak 2017 Çocuk etkinlikleri nelerdir? Çocuklarınızla gidebileceğiniz en keyifli etkinlikler kadin.com'da

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak bundan sonra haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşacağız.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

16 - 22 Ocak 2017 Çocuk Etkinlikleri

Çocuklar için Müzikli Masallar
İstanbul - Avrupa
İş Sanat
Ebru Cündübeyoğlu'nun anlatımıyla "Çocuklar İçin Müzikli Masallar"da, dünyaca ünlü masal yazarı Andersen’in ülke ülke, şehir şehir dolaşıp derlediği masalları anlatılıyor.
Etkinlik Tarihi: 22 Ocak
Yaş Grubu: 5 - 7
Şokola Prenses
İstanbul - Asya
Kozyatağı Kültür Merkezi
Çino ile Çilek Şokola Prenses abur cuburlarını çok seven ve sürekli televizyonda Şokola Prenses’nın video oyununu oynayan iki arkadaştır. Bir gün yine oyun oynarlarken Çino’nun annesi odaya girer ve macera başlar.
Etkinlik Tarihi: 21 Ocak
Yaş Grubu: 3 - 8
Arkadiş ve Elif
İstanbul - Avrupa
Trump Kültür Merkezi
Diş hekimine gitmeye korkan Elif’in, mahalleye yeni taşınan gizemli diş hekimi ile tanışması ile başlar. Keyifli müzikleri, interaktif oyunları ile Arkadiş bu ağız ve diş sağlığının önemini anlatırken aynı zamanda korkularımızı akılcı bir hale getirmemiz gerektiğini öğütlüyor.
Etkinlik Tarihi: 22 Ocak
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.

[column size=one_half position=last ]

Köstebekgiller
İstanbul - Avrupa
Torium Sahne
Köstebekgiller familyasını, tiyatro sahnesinde canlı olarak izleme şansına erişecek çocuklar için her aşaması ince bir şekilde düşünülen müzikal, 17 Ocak’ta Torium Sahne'de…
Etkinlik Tarihi: 17 Ocak
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.
Animals Musical
İstanbul - Avrupa
Uniq İstanbul
İnsan vücuduyla entegre olan dev hayvan kuklaları, 4 ve 7 sesli polifonik koro, uluslararası standartlardaki müziklerinin birleştiği etnik ve modern koreografiler ve sürükleyici senaryosu ile her yaştan seyirciyi büyüleyecek.
Etkinlik Tarihi: 22 Ocak
Yaş Grubu: 4 +
Ben Kukla Değilim
Ankara
Başkent Tiyatroları
Şehrin en güçlü ve en eski tiyatrosu yaşanan seyirci azlığı nedeniyle kapanma aşamasına gelmiştir. Tiyatronun patronu, Bidi'nin palyaço burnunu alarak artık onunla çalışmayacağını söyler. Burnunu kaybeden Bidi, kukla tiyatrosundan intikam alma planları yapar.
Etkinlik Tarihi: 21 Ocak
Yaş Grubu: 4 - 11

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.
Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();