15 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumları 

Terazi burçlarının hayatlarına hiç beklenmedik bir şekilde sürpriz isimler dahil olabilir. Yengeç burçları ise günlük rutinlerinden sıkılmaya başladılar. Sizin burcunuzu 15 Şubat 'ta neler bekliyor?

15 Şubat Günlük Burçlar 

KOÇ

Koç burcu 15 Şubat 'ta oldukça dışa dönüksünüz. Kendinizle pek ilgilenmiyorsunuz. Ne kalbinizi ne ruhunuzu dinliyorsunuz. Tamamen dışa dönük ve sosyalleşmeye adanmış bir gündesiniz. İş, güç, arkadaş buluşmaları derken gün nasıl bitmiş anlayamayacaksınız. Kariyeriniz konusunda sürpriz duyumlar alabilirsiniz.

BOĞA

Sizi sık sık orta noktada, dikkatlerin üzerinizde olduğu hallerde göreceğiz. Belki kariyer hayatınızda bir üst basamağa geçiyor, belki de toplum önündeki imajınızı sağlamlaştırıyorsunuz. Keyfiniz hiç yerinde değil. Kendinizi belki amaçsız, belki de depresif hissediyorsunuz. Ancak evren size meyvelerini sunmaya devam ediyor.

İKİZLER

İkizler burcu ilişkilerle ilgili, özellikle partnerlik ilişkileri ile alakalı problemleriniz devam ediyor. Siz bu uzun süreli ilişki olayına pek adapte olamadınız sanki. Hoşunuza gitmeyecek haberler alabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda giderek hırslanıyorsunuz. Siz niyet ettikçe işler istediğiniz gibi gidecektir.

YENGEÇ

Yengeç burcu mutsuz olmanız gereken konular vardır veya yoktur; fakat siz çok fazla içinize döndünüz. Kendinizi hem farklı hem de biraz depresif hissediyorsunuz. Günlük hayatta karşılaştığınız bazı rutin zorluklar veya rutin hareketler sizi sıkmaya başladı. Hayatı daha eğlenceli kılacak aktiviteler edinmelisiniz.

ASLAN

İlişkilerdeki gündemler artıyor. Uzun süredir devam eden karışıklıklar, iletişim gücünüzün artması ile beraber bir miktar toparlanacaktır. Genel anlamda düzen bozup, düzen kurduğunuz bir dönem sizleri bekliyor. Duygusallığınız ön planda. Sevme ve sevilme ihtiyacınız giderek artıyor.

BAŞAK

Başak burcu 15 Şubat maddi anlamda yüzünüzün güleceği bir gün. Özgüveniniz insanlarla diyaloglarınız yumuşadıkça artıyor. Çevreniz ile uyumlu olmak, olan biteni anlamak size konfor veriyor. Aile içindeki sıkıntılar devam ediyor. Bir şekilde ailenizin gücünü arkanıza almanız gerekiyor. Günlük hayatınızda ise işler yolunda gözüküyor.

TERAZİ

Terazi burcu aşk hayatınız birdenbire alevlenebilir. Hiç olmadık bir yerden bir insan hop diye hayatınıza giriş yapabilir. Günlük hayatınızda hareket artıyor. İş trafiğiniz yükseldikçe siz de daha aktif olmaya başlayacaksınız. Rehavetten çıkıyorsunuz.

AKREP

Arkadaşlarınız ile kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Bazı organizasyonlara katılmak, bir yerlere davetli olmak hoşunuza gidiyor. Bugün birtakım sürpriz davetlere katılabilir, şayet bekarsanız bazı pozitif buluşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Partneri olan Akrep burçları içinse romantik bir gün olabilir.

YAY

Yay burcu oldukça hareketli bir güne merhaba diyorsunuz. Birçok Yay burcu bugün özel etkinlikler, organizasyonlar içerisinde yer alabilirler. Sürpriz haberler, sürpriz gelişmeler sizi oldukça mutlu edecek. Genel anlamda hayat sizi sınavlardan geçiriyor olsa da bu dönem çok sürprizli ve özel gelişmelere gebe olacaktır.

OĞLAK

Maddi anlamda yüzünüz 15 Şubat 'ta gülmeye başladı. Güzel haberler alıyor, gelen kaynaklar nereye gidiyor farkında olmasanız da en azından kaynaksız kalmıyorsunuz. İletişim ağınız kuvvetleniyor. İletişim trafiğiniz artıyor. Ancak konuşmalarınızda daha sakin bir tutum sergilemeye çalışmalısınız.

KOVA

Kova burçları için güzel günler. 15 Şubat’ta kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Dikkatler üzerinizde olacak ve farklılığınız ile göz kamaştıracaksınız. Paranızı yavaş yavaş elinizde tutmaya başlıyorsunuz. Kazançlarınız olmasına rağmen kaynaklarınızı koruyamadığınız dönem yavaş yavaş sona eriyor.

BALIK

Balık burcu her şey gözünüze olduğundan daha bulanık ve belirsiz gözükebilir. Bir yandan hayatınızın en güzel dönemindesiniz, diğer yandan her şey karışık. Birçok Balık için ilişkilerdeki ahengi geri yakalama zamanı. Özellikle depresif hisseden Balık burçları için destek öneriyorum. Bu dönem bir çok Balık çok negatif duygulara sahip olabilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();