15 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

Sert ve disiplinli bir enerji ile haftaya başlangıç yapıyoruz. Her zamankinden hızlı başlayabilir hafta. Genel hedeflerin sorumluluğunu daha fazla hissedebiliriz. İsteklerimiz konusunda daha kararlıyız. Siz bu ciddi enerjiden 15 Ocak’ta nasıl etkileniyorsunuz?

15 Ocak Günlük Burçlar

Koç

Koç burcu kariyerinizle alakalı girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Şu an Koç burçları tüm dikkatlerini gelecekleri, kariyerleri ve toplum önündeki imajları konusuna vermiş durumdalar. Hayatta ne olmak istediğinizi, ne yöne doğru ilerlemek istediğinizi belirlemek için hem çok uygun bir gün hem de çok uygun bir hafta olacaktır. 

Boğa

Koç burcu kariyerinizle alakalı girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Şu an Koç burçları tüm dikkatlerini gelecekleri, kariyerleri ve toplum önündeki imajları konusuna vermiş durumdalar. Hayatta ne olmak istediğinizi, ne yöne doğru ilerlemek istediğinizi belirlemek için hem çok uygun bir gün hem de çok uygun bir hafta olacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kişiliğinize Göre Meslek Seçimi Nasıl Yapılır?

İkizler

İkili ilişkilerde zamanlamanın ve güven temasının önemi anlayacağınız olaylar deneyimleyeceksiniz. İş hayatınızda bazı karışıklıkla söz konusu. İtibar yönetimini dikkate almanız gerekebilir. Yoksa çok fazla yanlış anlaşılmaya müsaitsiniz. Günlük rutinlerinizde artış olacaktır. Arkadaşlıklar konusunda biraz daha hassasiyet gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkilerin Baş Düşmanı ”Güven Sorunu”

Yengeç

Toprak enerjisi arttıkça kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bugün ayaklarınızın sağlam bir şekilde yere bastığını hissedecek ve kendinize güveneceksiniz. Günlük rutinlerinizi ve birikmiş işlerinizi rahatlıkla tamamlayacaksınız. Yeni başlangıçlar yapmaya çok isteklisiniz. Kemik sağlığınıza dikkat. Spor sakatlanmalarına açıksınız.

Aslan

Günün en şanslılarından biri de sizsiniz. Hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak isteyeceksiniz. Kendinizde de yeni başlangıçlar yapacak gücü bulacaksınız. Hayatınızda sizi zorlayan şeylere inat, aynı zamanda sizi mutlu edecek yeni alışkanlıklar elde edeceksiniz. İşinize yarayanla yaramayanı değerlendirmek konusunda kararlar vereceksiniz. 

Başak

Hayatınızın tüm enerjisini değiştirebilecek gücünüz var. Başak burçları evrendeki toprak enerjisini de kullanarak istedikleri her yöne hareket edebilecekler. Çok çok şanslısınız. Özellikle kendinizle ilgili işe yaramayan her konudan ayrılmak ve her insandan uzaklaşmak adına. Çevrenizde temizlik yapabilirsiniz. 

Terazi

Terazi burcu aileniz ve çevrenizden alacağınız destek ile kendi hayatınızın yöneticisi olmayı başarabileceksiniz. Teraziler yönetici karakterlerini kolay kolay ortaya koyamazlar. İnsanları kırmak ve manipüle etmek istemezler. Ancak yeni haftaya Teraziler güçlü ve güçlerini göstermek isteyecekleri bir enerji ile başlıyorlar.

Akrep

Maddi anlamda hayatınıza yeni bir şekil vermek isteyebilirsiniz. Özellikle partnerinizin, eşinizin kaynakları ile desteklenip bazı riskleri göze alabilirsiniz. İletişim konusunda çok başarılısınız ve yöneticilikle ilgili yeni bir teklif alabilirsiniz. Yeni iş teklifleri Akrep burçlarının gündemine gelecektir. 

Yay

Geçmişle ilgili yeniden gündeme gelen konular evdeki duygusal tansiyonunuzu yükseltebilir. Yay burçları bu aralar en çok ailelerine ve ev arkadaşlarına kırılıyorlar. Maddi anlamda da kendi potansiyelinizi ortaya koymak anlamında da oldukça şanslı ve güçlü rüzgarların arkanızdan estiği zamanlardan geçiyorsunuz.

Oğlak

Eşleri ve partnerleri ile alakalı dalgalanmalar yaşayan Oğlak burçları, odaklarını kendilerine çevirdiler. Hayatlarında bireysel bir yol çizmeye karar veren Oğlak burçları dışarıdan biraz bencil algılanabilecek bir zaman diliminden geçiyorlar. Etrafınızdaki insanların sizin haklı sebeplerinizi bilmesine izin vermelisiniz. 

Kova

Hayallerinize giden adımlarda inanılmaz kararlı ve azimli bir tablo sergiliyorsunuz. Ne istediğini bilen adım adım ilerleyen ve bu uğurda her türlü zorluğa katlanan Kova burçları mutlaka mükafatlarını alacaklardır. Zaman zaman görüş alanlarınızı kaybetseniz, kafanız karışsa, arada da kalsanız da hedefleriniz sağlam.

Balık

Kariyerinize fazlaca odaklanmış vaziyettesiniz. Ancak bilginin paradoksuna doğru sürüklenmektesiniz. Odağınızı biraz, başka alanlara yönlendirmeniz gerekiyor. Birlikte çalıştığınız takımın ihtiyaçları önemli. Taleplerinizi belirlerken onların da ihtiyaçlarını gözetmelisiniz. Yurt dışı ile ilgili konular gündeminize gelebilir. 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();