15 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 15 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

15 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Aşk hayatınızın niyesi ve nasılı ile uğraşmaktan, geçmiş konuları deşmekten, anın tadını çıkartamaz oldunuz. Yetmedi bazı değerlerinizi de kaybettiniz. Dışarıda nasıl göründüğünüz mü önemli, sevgiliniz mi önemli, siz mi önemlisiniz… Önce buna bir karar verin. Her şeyi aynı anda yapmaya çalışıp, dağılıyorsunuz.

BOĞA

Boğa burcu hayatınızda birtakım hadiseler yaşıyorsunuz. Uçurtma etkisi altında olan olaylar söz konusu olacaktır. Her hikayenizin başı ve sonu bambaşka noktalara çıkabilir. Kendinizi yorgun, yıpranmış veya hasta hissedebilirsiniz. Size en iyi gelecek şey evinizde dinlenmek olacaktır.

İKİZLER

İkizler burcu iletişim gücünüzü geçmişi konuşmak için değil geleceği yönlendirmek için kullanmalısınız. Gelecek sizin için şu an net gözükmüyor olabilir. Netleşmeyen konular olabilir. Yine de umut var ve güzel gelişmeler yaşamanıza da uzun bir zaman kalmadı. Kariyerinizde yaptığınız hataları, düzeltme fırsatı bulacaksınız. Yeter ki isteyin ve kaçmayın.

YENGEÇ

Geçmiş bazı hikayeler tekrar gündeme gelebilir ve sizin kendinizi kötü hissetmenize sebep olabilir. Açılan konular özgüveninizi kırabilir. Siz kendinize güvendiğiniz zaman daha rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu sefer saklanmayı değil savaşmayı seçin. Konuları tartışın, kendi fikrinizi paylaşın ve son noktayı koyun. Bugün hayatın güzelliklerini görmekte zorlanıyorsunuz.

ASLAN

Aslan burcu için 15 Ocak hislerinize güvenmeniz gereken bir gün. Kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Enerji seviyeniz oldukça düşük. Kendinizi güçlü ama sosyalleşmek istemez bir halde bulabilirsiniz. Evin tadını çıkarmak Aslan burçları için günün tercihi olabilir. Sizler de dinlenmeye ihtiyacı olan gruptansınız.

BAŞAK

Bilinçaltınız karışmış olabilir. Gizli bazı gündemleriniz, perde arkası bazı planlarınız olabilir. 15 Ocak ‘da ne yapacağınızı bilemiyor, plansızlık, programsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Hepsi doğal. Bazı Başak burçları hasta olabilirler. Başak burçları bugün özetle biraz, sisli bulutlular. Ciddi değişim kararları almadan önce biraz iyileşin.

TERAZİ

Özellikle romantik anlamda harekete geçmek istediğiniz, partneriniz veya partner adayınız ile iletişime geçmek istediğiniz bir gün olacaktır. Neşeniz yerinde. Arkadaşlarınızla çok mutlusunuz. Söyledikleriniz, onlar hakkındaki görüşleriniz dikkate alınıyor. İç sesiniz hiç susmuyor.

AKREP

İnsanların hakkınızda ne düşündüğünü fazla önemsediğiniz bir gün. Dolayısı ile imajınıza oynayacak, kendinizi öne koyacak organizasyonları tercih edeceğiniz bir gün olabilir. Özgüven kaybettiniz. Özgüveninizi geri kazanıyorsunuz. Ünlük hayatın hızla değişen halleri bazen canınızı sıkıyor. Her şeye rağmen içiniz kıpır kıpır.

YAY

Yay burçlarının uzaklaşma, tatil yapma ve dinlenme istekleri 15 Ocak ‘da da devam ediyor. Pazar günü olmasının hüznünü değil eğlencesini yaşayacak insanlardansınız. Siz her zaman bardağın dolu tarafına bakan optimist insanlarsınız. Bugün de siz, siz olun. Bir takım yanlış anlaşılmaların canınızı sıkmasına izin vermeyin.

OĞLAK

Oğlak burçlarının bugün de canı biraz sıkkın olabilir. Aslında çok net de bir sebebi yok. Kendinizi pek iyi hissetmiyorsunuz hepsi bu. Kendinize neyin iyi geleceğini düşüyorsanız onu yapın. Özellikle partneriniz ile zaman geçirin. Sizi anlamasına yardımcı olun.

KOVA

İkili ilişkiler konusunda daha analitik olduğunuz bir gün. Ne, neden, niçin… hep anlamaya çalışacaksınız. Geçmişte olan her şey inci gibi hafınızda dizilmiş durumda. Yetmezmiş gibi bugün onları bir de klasörlüyorsunuz. Yapmayın demiyorum. Size iyi gelecekse yapın. Çıkardığınız derslerle kendinizi de değiştirin.

BALIK

Balık burcu dünden çok farklı değilsiniz. Hayatın akışından memnunsunuz. Organize etmek istediğiniz konularla ilgilenme fırsatı bulacaksınız. Özellikle sadece kendinizi ilgilendiren konulara zaman ayırma fırsatı bulacaksınız. Arkadaşlarınızla olmayı tercih edebilirsiniz. Onlarla beraber enerjiniz artıyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();