15 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç burçları ne istedikleri konusunda daha kararlılar. Terazi burçları haftaya biraz tatsız başlayabilirler. Siz 15 Mayıs ‘ta  haftaya nasıl bir başlangıç yapıyorsunuz?

15 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu eskiden anlık isteklerinizin peşinde giderken son zamanlarda ne istediğinizi daha iyi biliyorsunuz. Ulaşmak istediklerinizi belirlediniz ve hedefinize doğru adım adım ilerliyorsunuz. Yolunuzda size engel olmak isteyenler ve istemsiz gelişebilecek problemler olacaktır. Ancak siz bir Koç burcu olarak asla yolunuzdan dönmeyeceksiniz.

BOĞA

15 Mayıs ‘ta haftaya kayıp temaları ile başlayabilirsiniz. Olumsuz gelişmeler nedeni ile normalden daha karamsar hissedebilirsiniz. Hala ailesi ile yaşayan ancak kendi hayatını kurma sınırına gelmiş Boğa burçlarının düzenlerini kurmaları gerekiyor. Bu şekilde kendinizi çok kısıtlanmış hissediyorsunuz.

İKİZLER

Karanlık sulardan, durgun limanlara doğru yol almaya başladığınız bu dönemde, hala bir parçanızın kendini karanlıkta hissetmesi gayet normal. Özellikle partnerlik ilişkilerini sorgulayan İkizler burçları 15 Mayıs’ta duygusal anlamda daha sağlam ve mantıklı kararlar verebilecekler. Sadece romantik anlamdaki partnerlikler değil, iş ortaklıkları için de bu durum geçerli olacaktır.

YENGEÇ

Günlük rutinleriniz ve iş hayatınız konusunda ne istediğinizi daha iyi biliyorsunuz. Yaşadığınız onca sorundan sonra, bulunduğunuz yerde kalmak istiyor musunuz, istemiyor musunuz, bu hafta bu kararı vereceksiniz. Hala öngöremediğiniz, karar veremediğiniz noktalar olabilir. Dostlarınıza, güvendiğiniz insanlara danışmalısınız.

ASLAN

Son zamanlarda kendinizi dengesiz buluyor olabilirsiniz. Hayatınızda sürekli bir şeyler oluyor. İlham aldığınız konular sıklıkla değişiyor. Amacınızı ortaya koymakta zorlanıyorsunuz. Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Bir öğretmeninize veya yöneticiniz konumundaki bir insana duygularınız olabilir.

BAŞAK

Kariyeriniz konusunda hırslanıyorsunuz. Birden fazla pozisyon için gönüllü olabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilir, birden fazla iş kolu ile uğraşmaya başlayabilirsiniz. Genel anlamda dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Ufak tefek kazalar, karışıklıklar söz konusu olabilir. Bazı Başak burçları hayatlarının aşkını bulacaklar.

TERAZİ

Terazi burcu haftaya pek de güzel başlamıyorsunuz. Son zamanlarda yaşadığınız veya çevrenizdeki insanların yaşadıkları sağlık problemleri sizi biraz yordu. Ailenizin desteğini alarak toparlayacaksınız ancak hala duygusal dalgalanmalar yaşıyorsunuz. Bazı eski arkadaşlarınız ile aranızda duygusal etkileşimler olabilir.

AKREP

15 Mayıs ‘ta çevrenizin desteğini alıyorsunuz. Ailenizle ilgili konularda anlayamadığınız, yanlış anladığınız veya sınırlarınızı koruyamadığınız noktalar olabilir. Kendiniz de ailenize karşı sınır ihlali yapıyor olabilirsiniz. Sizin hayatınız olduğu kadar onların da hayatı var. Aşk hayatınız canlanıyor veya bir çocuk sahibi oluyorsunuz.

YAY

Fark edilmek için her şeyi yapabileceğiniz bir gün. Herkes sizi fark etsin, herkes gücünüzü fark etsin istiyorsunuz. Kaş yaparken göz çıkarma ihtimaliniz çok yüksek. Abartıdan uzak durun. Aşk hayatınız konusunda kafa karışıklıklarınız olabilir. İletişim diliniz kavga ve gürültüye kaymış olabilir. Bazı Yay burçları müjdeli haberler alacaklar.

OĞLAK

Kendi kendinizi bitebilecek güçtesiniz. Bazen işler çok yolunda olduğunda bile, karamsarlığınızla gününüzü mahvedebiliyorsunuz. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olacaktır. Yeni başlayan ilişkiler, gün be gün sağlamlaşıyorlar. İstekleriniz için aksiyon alabilirsiniz.

KOVA

15 Mayıs ‘ta maddi anlamda dalgalanmalar yaşıyor olabilirsiniz. Özellikle kazanç sınırlarınızı korumakta zorlanıyor olabilirsiniz. Beklenmedik bir şekilde çevrenizden destek göreceksiniz. Arkadaşlarınız, akrabalarınız ve komşularınız. Herkes size destek olacak. İdealleriniz için savaşabilir, yeni adımlar atabilirsiniz.

BALIK

Kariyer hayatınızda çok büyük başarılara imza atacaksınız. Bir değişim dönüşüm içinde olabilirsiniz. Yönetici sıfatı kazanacağınız pozisyonlara gelebilirsiniz. Eşiniz ile aranızda olan problemleri çözmek için arkadaşlarınızdan ve ailenizden destek alabilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();