15 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 15 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

15 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Bir süredir hayatınız belli bir rölantiye oturmuştu. Maalesef osile günleriniz geri geliyor. Değişen dünyanıza ve dünyanızın bu kadar nasıl değiştiğine inanamıyorsunuz. Geçmişteki ilişkileriniz bir anda hortlayabilir. Dikkatinizin dağılmasına izin vermemelisiniz. İşlerinizin yoğunluğu devam ediyor. Az kaldı, biraz daha sıkın dişinizi.

BOĞA

Boğa burcu burcunuzda gerçekleşmiş olan Süper Dolunay’ın izlerini taşıyorsunuz. Hayatınızda değişimler başladı bile. Kendinizi değiştirmeye çalışabilirsiniz. Kendinizi sorgulayabilirsiniz. İlişkiniz üzerinden değil, kendi kendinizle olan ilişkiniz üzerinden değerlendirmeniz daha doğru olacaktır. Öncelikle, siz kendinizle anlaşabiliyor musunuz?

İKİZLER

İkizler burcu , kendinize çok fazla yükleniyorsunuz. Her konuda bunu yapmaktan vazgeçin. Sizin dışınızdan kimse sizden mükemmel olmanızı beklemiyor bu bir, ikincisi sanki herkesin işi gücü yok sizin eksiklerinizi kovalıyor bu iki. Yapmayın, güzel yaşam enerjinizi, flört etmek için kullanın. Partnerlik ilişkilerinde bugün şans sizden yana.

YENGEÇ

Günlük rutininizde ve iş hayatınızda zorlanıyorsunuz. Fikirsel çatışmalar artık iş yerinizde daynılmaz bir noktaya geldi. İletişim gücünüz çok fazla olmasına, gerekli konuşmaları yapmanıza rağmen hala sorun oluyorsa, bir takım değişiklikler yapmanızın vakti gelmiş demektir. Ani değişimlerden kaçmalı ancak uzun vadeli değişimler için de aksiyon almalısınız.

ASLAN

Geçmiş döneme ait bir takım maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İletişim gücünüz yerinde. Çevrenizi genişletiyorsunuz. Kaliteli bir kalabalık var çevrenizde ve bu durumdan memnunsunuz. 15 Kasım ‘da özellikle birden fazla sosyal çevre ile bir araya gelebilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hala hayatınıza biri girmediyse, biri ile tanışabilirsiniz.

BAŞAK

Başak burcu kendinizi olmuş olanlar için yaralamaktan vazgeçin. Siz ileriye bakın artık. Aile büyükleriniz yanınızda. Kendinizi daha rahat ifade edebiliyorsunuz. İşinizde güzel gelişmeler olacak, şans yanınızda… Hala geçmişle ne işiniz var. Yeniye ve yeninin enerjisine yer açın sevgili Başak burçları.

TERAZİ

Uyku problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Çok fazla düşünmenizden kaynaklanıyor. Maddi anlamda pozitif gelişmeler yaşayacaksınız. Terfi edebilir ve zam alabilirsiniz. Aileniz ve eviniz konusunda marjinal bir takım aksiyonlar alabilirsiniz. Eviniz ile alakalı beklenmedik sıkıntılar söz konusu olabilir. İş yerinizde şanslı bir gün.

AKREP

Akrep burcu 15 Kasım ‘da kendinizi her zamankinden fazla düşündüğünüzü hissedebilirsiniz. Bu bencilleşmek değil, kendinize de değer vermek. Bir takım zorlanmalar yaşayan herkes gibi sizin de kendinizi rahatlatmaya ihtiyacınız var. Maddi anlamda bir takım pozitif gelişmeler söz konusu olacaktır. Radikal fikirleriniz etrafınız tarafından takdir görüyor.

YAY

15 Kasım ‘da birden fazla işle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İş yerinizdeki gelişmeler, duygularınızın sık sık değişmesine sebep oluyor. Maddi anlamda radikal ataklar yapabilirsiniz. Fikirlerinizden, kendi ürettiklerinizden para kazanabilirsiniz. Aile içerisinde bir takım yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Romantik ilişkilerde pozitif veya negatif kararlar almak için uygun bir gün değil.

OĞLAK

Çok fazla işle birden ilgilenmek hoşunuza gitmesine rağmen, bugün biraz fazla yorulmanıza sebep olabilir. Duygularınızdan emin olamıyorsunuz. Maddi anlamda bir takım kazançlar söz konusu olabilir. Beklenmedik şekilde alternatif bir gelir kaynağı edinebilirsiniz. Kariyeriniz konusunda şanslı bir dönemdesiniz.

KOVA

Henüz gerçekleşmemiş, gelecek projelerinizin ilk ödemelerini elde edebilirsiniz. Gökyüzü tüm maddi sıkışıklıkları şifalandırmanıza uygun durumda. Bu zamanları değerlendirin. Biriktirebiliyorsanız biraz para biriktirmeye çalışın. Yaşam enerjinizi duygusal bir takım eksiklikleriniz sebebi ile düşürmeyin. Aşk hayatınızda karışıklıklar söz konusu olabilir.

BALIK

İletişim konularında bazı tedirginlikler yaşayabilirsiniz. Çok fazla konuştuğunuzu veya sözlerinizin anlaşılmadığını düşünebilirsiniz. İş yerinizde geçmişten gelen bazı konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkiler ahenk kazanmaya başlıyor. Uzun mesafeli yolculuklar gündeminize gelebilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

14 Kasım Günlük burç yorumları  14 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();