15 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 15 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

15 Eylül Gökyüzü haritasına göre hazırlanmış günlük burç yorumları:

15 Eylül 2016 Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burçları için yine hızlı, hareketli ve marjinal başlangıçlar yapacakları bir gün. Yenilik arayışındasınız. Maddi anlamda sürpriz bir para veya geri ödeme söz konusu olabilir. Partnerinizden destek görebilir, onunla çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Kontolü elinizde tutmak isteseniz de sınırları kaldırmak size çok iyi gelecek.

BOĞA

Kendinizi ortaya koymak, öne çıkmak için oldukça uygun bir gün sizi bekliyor. Partnerlik ilişkinizin kontrolünü elinizde tutmak, ilişkinin direksiyonunu elinize geçirmek istiyorsunuz. Ancak her iki tarafı da biraz arkadaşlarının yanına bırakmak, ilişkinizin monotonluğuna iyi gelecektir. Hayalleriniz çoğalıyor.

İKİZLER

Bedeniniz bulunduğunuz yerde ancak bugün ruhunuz ve kalbiniz çok uzaklarda. Kariyeriniz ile alakalı konularda kafa karışıklıkları yaşıyorsunuz. Her şey hayallerinizdeki gibi olamaz bunu biliyorsunuz. Ailenizden ciddi anlamda destek görüyorsunuz. Fikirsel olarak güvendiğiniz bir bayana danışabilirsiniz. Ne kadar mantıklı bir insan olsanız da, sizin de bazen ikinci bir görüşe ihtiyacınız var.

YENGEÇ

İçiniz sıkılıyor. Bazen çok fazla hayal kuruyor, gerçekleşen olaylar hayallerinize uymadığında hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Çok duygusal bir gün geçireceksiniz. Her şeyi bu kadar içselleştirmemelisiniz. Bir şeyler yapmak isteyip yapamadığınızda, ya da anında olmadığında çok fazla hırçınlaşıyorsunuz.

ASLAN

Bekar Aslan burçları, olması gereken partnerleri konusunda epey yol aldılar. Bugün bol bol hayal kurabilirsiniz. Hayallerinizde gelecekteki partneriniz var. Bu konuda duygusal bir boşluk hissediyorsunuz. Aşk hayatınızda gerçekleşmiş başarısız girişimler sizi biraz üzüyor. İletişim konusunda çok başarılısınız, üzerine gidin.

BAŞAK

Başak burçlarının bugün ruhu ve bedeni bambaşka yerlerde dolaşacaklar. Günlük hayatınızı değiştirmek üzere oldukça fazla hayal kuracaksınız. Hala enerjiniz çok yerinde ve kendinizi iyi hissediyorsunuz. Maddi anlamda sürpriz gelişmeler devam ediyor. Sağlam bir beraberliğe ihtiyaç duyuyorsunuz.

TERAZİ

Duygularınızın ve beklentilerinizin enerjinizi yönettiği bir gün sizi bekliyor. Şevkat gördüğünüz, kendinizi güzel hissettiğiniz ortamlarda çok mutlusunuz. Ancak işler istediğiniz gibi gitmezse hırçınlaşıyorsunuz. İletişim sorunlarınız devam ediyor. Kaldığınız yer, konakladığınız mekan, oturduğunuz ev gibi konularda, kökten değişiklikler yapabilirsiniz.

AKREP

Akrep burçlarının bu dönem genel olarak kendi değerlerini sorgulama ve bu konularda aksiyon alma eğilimleri var. Maddi anlamda beklenmeyen kayıplar söz konusu olabilir. Bugün ailenizin yanında kendinizi daha güvenli hissedecek, onların şevkatli kollarında huzur bulacaksınız. Romantik ilişkilerde, duygusal anlamda bazı tatminsizlikler yaşayabilirsiniz.

YAY

Aşk hayatınızdaki beklenmedik gelişmeler gerilmenize sebep oluyor. Kısa mesafeli yolculuklar yapmak size iyi gelecektir. Bu basit bir yürüyüşe çıkmak bile olabilir. Yeter ki hareket edin. Bu dönemde vücudunuzda bireken stresle baş etmenizin en güzel çözümü ekstrem sporlar yapmak olacaktır. Arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz.

OĞLAK

Geliştirdiğiniz ideolojiler, inançlarınız, okuduğunuz kitaplar, aldığınız eğitimler, gittiğiniz kurslar bu dönem size çok iyi geliyor. Kendinizi dönüştürüyor, güç kazanıyorsunuz. Maddi anlamda kaygılarınız var. Kendinizi yeterince güvende hissedemiyorsunuz. Aile bireylerinizden biri  ile alakalı beklenmedik bir konu gündeme gelebilir. Bilinçaltınız karışık.

KOVA

Toplum tarafından algılanmak istediğiniz haliniz konusunda bir takım hayaller kuruyorsunuz. Algılanmasını istediğiniz şekilde algılandığınızda kendinizi güvende ve sevgi dolu hissediyorsunuz. Ruhunuzda, bilinçaltınızda ,inandığınız spiritüel konular hakkında düzenlemeler yapabilir, bu konulardan fayda sağlayabilirsiniz.

BALIK

Uzun süredir uyumadığınız kadar derin bir uyku uyuyabilirsiniz. İliklerinize kadar dinlendiğinizi hissedeceksiniz. Hayal gücünüz oldukça kuvvetli. Sizin için sınırlar yok. Eğitiminize yatırım yapabilirsiniz. Kendinizi anlatmak için oldukça uygun bir gündesiniz. Bir süredir konuşmak istediğiniz ama bir türlü cesaret ve fırsat bulamadığınız insanlar varsa, bugün konuşmayı tercih edebilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load