15 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 15 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

15 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu , haftasonuna kafanız karışık başlıyorsunuz. Aklınızı kurcalayan bir şeyler var. Bu ara çok fazla düşünüyorsunuz. Her ayrıntıyı kurcalıyorsunuz. Siz bir şeyleri kurup beklerken, hayat akıp gidiyor. Yaşadığınız anın tadını çıkartın. Bunu sizden daha iyi yapabilecek bir Zodyaklı yok.

BOĞA

Boğa burcu , 15 Ekim ‘de etrafınızdaki değişimler, dengesiz tavırlar canınızı sıkıyor. Özellikle arkadaş çevrenizde ciddi bir temizlik yapmak istiyorsunuz. Bugün birden fazla ortama girer çıkar, birden fazla plana sahip olur, günü dolu dolu geçirebilirseniz kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. İma etmeyin, sözlü olarak isteklerinizi dile getirin.

İKİZLER

Toplum üzerinde bıraktığınız imajın yarattığı kaygı ile, anlık davranışlar sergiliyorsunuz. Aslında bu düşündüğünüzün aksine insanların sizi anlamasını güçleştiriyor. Farklı olmak başka bir şey, anlaşılmamak başka bir şey. Maddi anlamda şanslı bir gündesiniz. Evde zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

YENGEÇ

Yengeç burcu 15 Ekim’de çok şanslı! Aslında gün boyu zorlanmalar söz konusu olabilir. Ancak o kadar şansınız yaver gidecek ki; her zorluğu kolaylıkla atlatabileceksiniz. Gün içerisinde sık sık duygularınızın ve düşüncelerinizin değiştiğini fark edebilirsiniz. Bugün hiçbir konuda kesin karar vermeyin.

ASLAN

15 Ekim ‘de aşk hayatınız konusunda oldukça başarılı olabilecekken, sık sık değişen duygularınız sebebi ile çevrenizdekileri uzaklaştırıyorsunuz. Siz de ne istediğinizi tam olarak bilemiyorsunuz. Bazen beraber olduğunuz kişi ile devam etmek istiyorsunuz, bazen de bambaşka bir ilişkinin hayalini kuruyorsunuz.

BAŞAK

Uzun süreli beraberlikleri olan Başak burçları dikkat! Gökyüzü bugün sizin için alarm veriyor. İkili ilişkilerde hızlı değişen duygular, ani parlamalar, ilişkilerde sonlanmalara sebep olabilir. Kendinizi çok iyi hissediyorsunuz, özgüveniniz de arttı ama bu yapılanma ve yapılandırma sürecine başka temalardan başlamalısınız.

TERAZİ

Güneş Terazi burçlarının ufuk noktasına dokunduğu için, bu dönem hem Terazi burçları hem de yükselen Terazi burçları kendilerini daha iyi hissediyorlar. Hayatın hemen hemen her temasında şansınızın yaver gitmesi, güzel sonuçlar yakalamanız mümkün. Bugün çok aktifsiniz. Birden fazla programınız var.

AKREP

Akrep burcu 15 Ekim ‘de bugün sanatsal faaliyetlere zaman ayırabilir, estetik duygunuzu okşayacak etkinliklere katılabilirsiniz. Ailenizin kaynaklarından faydalanabileceğiniz veya kendi kaynaklarınızı ailenizle paylaşmanız gereken durumlar söz konusu olabilir. Partnerinize olan duygularınız sık sık değişiyor.

YAY

Yay burcu bugün yine çok güçlüsün! Hayatınızda gerçekleşmekte olan tüm değişimler sizi giderek güçlendiriyor. Tek başınıza kendinizi sağlam hissediyorsunuz. Sanki bu dönem hayatınızda kimseye ihtiyaç yok. Tabi ki siz çok güçlüsünüz ancak bu geçici duygularınızla, etrafınızdan sevdiğiniz insanları uzaklaştırmamaya dikkat etmelisiniz.

OĞLAK

15 Ekim’de biraz içinize kapanıyorsunuz. Çok hızlı duygu değişimleri yaşıyorsunuz ve söylemlerinize yansıyor. Keskin sirke küpüne zarar verir sevgili Oğlak burçları. Ne kendinizi ne de başkalarını acıtmanıza gerek yok. Sinirli olmanızın gerçek kaynağını bulmalısınız ve probleminizi çözümlemeye çalışmalısınız.

KOVA

Maddi anlamda istekleriniz değişiyor. Hızlı kazanç ve hızlı kayıplar sizi başka bir pencereden bakmaya zorluyor. Etrafınızdaki insanlarla kurduğunuz iletişimler güçleniyor. Çevrenizi genişletiyor, güçlendiriyorsunuz. Etrafınızdaki insanlara hayallerinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız var. Siz karşılık beklemeden iyilik yapanlardansınız. Bu dönem biraz karşılık isteseniz çok iyi olur.

BALIK

Çevrenizdeki insanlar duygu değişimlerinize yetişmekte zorlanıyorlar. Kariyer hayatınızdaki sürtüşmeler, hırslarınız, kariyer hayatınızda yapmaya çalıştığınız değişimler hayatınızı domine etmiş durumda. Durup bir nefes alın ve etrafınıza bakın, kendi istekleriniz için kaç insanı kırdınız?

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();