15 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 15 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

15 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

Dış dünyaya açıldınız açılmasına ama ya içinizde kopan fırtınalar ne olacak. Eskisi gibi değilsiniz artık. Bazı şeyleri fark ettiniz bir kere. Siz hedeflerle yaşayabilecek biri değilsiniz. Bulunduğunuz andan keyif almanız gerekiyor. Çalışan bir Koç burcu iseniz, bugün evde olmayı tercih ederdiniz eminim. Kendinizle kalmak size iyi gelecektir.

BOĞA

Hayatınızdaki bu zorlu dönem 26 Aralık’ a kadar devam edecek. O zamana kadar, çözmeniz gereken konuları çözmeye ve işlerinizi aksatmamaya çalışın. Kariyeriniz konusunda çok şanslısınız. Ancak o kadar yoğunsunuz ki, fırsatları ya göremiyorsunuz, ya da değerlendiremiyorsunuz. Önemli haberler alabilirsiniz. Çok sıkıldığınızda dostlarınızı aramaktan çekinmeyin.

İKİZLER

Bu dönem hayatınızın şifrelerini çözmek zorunda kalabilirsiniz. Ard arda yaşadığınız olaylar, sizin için birer harita niteliğinde. Eminim garip şeyler yaşadığınızı, bazı şeylerin çok üst üste geldiğini siz de farkındasınızdır. Geleceğinizi nasıl şekillendireceğinizi bilemiyorsunuz, sürekli krizler oluyor ve duygusal anlamda büyük bir boşluktasınız.

YENGEÇ

Otoriteden sıkıldınız ama süreç size çok iyi geldi. Son dönemdeki çabalarınız sayesinde bir basamak daha yükselebilirsiniz. Yengeç burçları için ilişkiler giderek önem kazanıyor. Manipülatif tutumlardan ve dedektifçilik oynamaktan uzak durmalısınız. Sağlam ve köklü ilişkiler sınavdan geçiyor.

ASLAN

Aslan burcu, 15 Aralık ‘da bazı hatıralarınızı anımsayabilirsiniz. O günlere geri dönmek isteyebilirsiniz. Son zamanlarda geçmiş kendisini size pek fazla hatırlatıyor. Sizce neden ? Hayat bazen yolumuzu bulmamız için bize ekmek kırıntıları bırakır. Yarın bıraktığınızı düşündüğünüz konular vaya bazı pişmanlıklarınız varsa, adım atmaktan çekinmeyin.

BAŞAK

Başak burcu gündelik hayatınızı yaşamakta oldukça zorlanıyorsunuz. İşlerinizi ertelemek, parmağınızı bile kıpırdatmamak, hatta mümkünse kaçıp eve gitmek, ortalardan kaybolmak istiyorsunuz. Sizin için zorlayıcı bir gün olacaktır. Tatile ihtiyacınız olduğundan bahsetmiş miydim?

TERAZİ

Terazi burçları da 15 Aralık ‘da kaçıp kaybolmak isteyen Zodyaklılardan. Ancak siz eve gitmek yerine gelecekte bir tarihe ışınlanmak istiyorsunuz. Hatta mümkünse kurduğunuz hayallere ışınlanmak. Evinizle ilgili düzen değiştirmek zorunda kalıyorsunuz. Bir çok Terazi burcu taşınma gibi gündemlere, başka bir çoğunluk ise miras gibi gündemlere sahip olabilir.

AKREP

Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili problemlerde pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir süredir hayalini kurduğunuz gelişmeler söz konusu olabilir. Bugün güzel konuşmalar yapabilir, güzel haberler alabilirsiniz. Uzun süredir olduğu gibi, maddi anlamda yatırım yapmaya çok müsaitsiniz. Kenarda köşede birikmişi olan Akrep burçlarının değerlendirmelerini öneririm.

YAY

Sonunda etrafınızda sürpriz bir şekilde gelişen olaylara rağmen, iradenizi gösterip çalışmaya başladınız. Bazen hayat böyledir. Sorumlulukları üstlenmenizi sağlamak için sizi sirkeler. Uzun süredir rehavete kapılmıştınız. Bu tetiklenme size iyi geldi. Maddi gücünüzü geri kazanabilecek potansiyeliniz var. İstikrarlı bir şekilde çalışmaya devam etmelisiniz.

OĞLAK

Dönüşüm sürecinizin zorlu kısımları geride kalmaya başladı. Yavaş yavaş beklenmedik güzel gelişmeler olduğunu da fark edeceksiniz. Maddi anlamda hala ileriyi göremiyor olabilirsiniz. Yine de vazgeçmeyin. Fırsatları değerlendirin. Özellikle herkesin “olmaz” dediği şeylere çok daha fazla değer verin. Üstüne gitmelisiniz. Hatırası olan bazı eşyalarınızı kaybedebilir, daha önce kaybettiklerinizi bulabilirsiniz.

KOVA

Tam Neptün’ün sisli puslu etkisinden kurtuldunuz diyorum, bakıyorum Neptün yine orada. Hani sizin böyle bulanık, kafanız karışık haliniz var ya; işte Neptün onların sorumlusu. Bir süre daha sizinle beraber. Tüm bu bulanıklıklar içinde kendinizi bulmak, belki de dünyaya hiç bakmadığınız bir pencereden bakmak zorundasınız. Etrafınızı anlamak için daha fazla emek göstermelisiniz.

BALIK

Kafanızda planlar yapmaya başladınız. İçten içe kendinizi değişikliğe hazırlıyorsunuz. İşte bunlar hep sizin hayallerinizin sonucu. Hayal ettiğini yaratma gücü sizin kadar olan başka bir Zodyaklı daha yok. Hayaller gerçekleşmek üzere olduğuna göre, bir sonraki basamakları hayal etmeye başlayabilirsiniz. Rüyalara dikkat. Özellikle de kan-ter içinde uyandıklarınıza.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.