15 - 21 Mayıs Çocuk Etkinlikleri

15 - 21 Mayıs Çocuk Etkinlikleri. Çocuklarınızı bu hafta birbirinden keyifli etkinliklere götürerek sevindirmeye nedersiniz?

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşıyoruz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

15 - 21 Mayıs Çocuk Etkinlikleri

Lunapark Gezegeni
İstanbul - Avrupa
Zorlu PSM
Lunapark Gezegeni, rengarenk atmosferi ile çocukları sanatın eşsiz güzellikleriyle buluştururken öğretici birçok mesajı da içinde barındırıyor. 4+ seyircisiyle ücretsiz olarak buluşan oyun, çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyor.
Etkinlik Tarihi: 20-21 Mayıs
Yaş Grubu: 4 +
Aile Festivali
İstanbul - Avrupa
Akbatı AVYM
6 Mayıs – 17 Haziran tarihleri saat 14.00-16.00 arasında her Cumartesi gerçekleşen festivalde ebeveynler özgüveni yüksek, başarılı ve mutlu çocuk yetiştirmenin püf noktalarını birbirinden farklı aktivitelerle deneyimleyerek öğrenecek.
Etkinlik Tarihi: 20 Mayıs
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.
Güzel ve Çirkin
Ankara
Müjdat Gezen Sanat Merkezi
Şatoya gelen yaşlı kadın, prense büyü yaparak onu çirkin birine çevirir. Prensin tek çaresi onu seven bir kızın sonsuza kadar onunla yaşaması olacaktır. Çirkin Prens her şeyden ümidini kesmişken Belle ile karşılaşır ve hayatı sonsuza kadar değişir.
Etkinlik Tarihi: 20 Mayıs
Yaş Grubu: 2+

[column size=one_half position=last ]

Harika Kanatlar Müzikali
İstanbul - Asya
Kozyatağı Kültür Merkezi
TRT Çocuk ekranlarının sevilen yapımı “Harika Kanatlar” müzikal sahne gösterisiyle çocuklarla buluşuyor. Ekranda yayınlanan çizgi filmin konusuna ve karakterlerine sadık kalınarak hazırlanan gösteri seyircilerini bekliyor.
Etkinlik Tarihi: 20 Mayıs
Yaş Grubu: 2+
Animals Musical
Ankara
MED Şura Salonu
İnsan vücuduyla entegre olan dev hayvan kuklaları, 4 ve 7 sesli polifonik koro, uluslararası standartlardaki müziklerinin birleştiği etnik ve modern koreografiler ve sürükleyici senaryosu ile her yaştan seyirciyi büyüleyecek.
Etkinlik Tarihi: 19 Mayıs
Yaş Grubu: 7+
Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu
Türkiye Geneli
Sinemalarda
Zaman makinesi özelliği bozulunca Profesör ve Biber zamanda kaybolurlar. Nane ile Limon'un güçleri tükenip, sonsuza dek kapanmadan önce Profesör ve Biber’i kurtarmaları gerekmektedir. Çaresiz kalan Nane ve Limon, Kaan ve Meryem'den yardım isterler.
Etkinlik Tarihi: 12 Mayıs'tan itibaren
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.

Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();