Birlikteliğinizdeki En Özel Gün 14 Şubat Sevgililer Günü

Birlikteliğinizdeki En Özel Gün 14 Şubat Sevgililer Günü, 14 Şubat Sevgililer Günü Sevginizi Küçük Hediyeler İle Hissettirin.

14 Şubat Sevgililer Günü, birbirine aşk ile bağlı bir çiftin en özel günlerinin bir numaralısıdır. Dünya’nın her yerinde her sene 14 Şubat’ta kutlanan bu özel günün kökeni çok eskilere dayanıyor. Sevgililer Günü Nedir? Dediğinizi duyar gibiyim, hemen bekletmeden açıklıyorum: Bu günün kökeni Roma Katolik Kilisesinin inanışına kadar uzanır. Valentine isimli bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Zaten bu sebeple Aziz Valentine Günü olarak da geçer. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerine göre hoşlanılan kişi ya da sevgili anlamında da kullanılır.

14 Şubat Sevgililer Günü Sevginizi Küçük Hediyeler İle Hissettirin

Her çift için farklı anlamlar ifade eden bu günün hediyeleri de doğal olarak değişebiliyor. Kimileri kapitalizmin dayatması der reddeder, kimileri de bayıla bayıla kabul eder. Tabii ki kadınların bu günü çok sevdiklerini itiraf etmemize gerek yok sanırım.Hediyeler de sürprizler de çiftlerin karakterine, hobilerine, sevdikleri ya da sevmedikleri şeylere hatta en başta bence yaratıcılıklarına göre değişir. Sevgililer Günü hediyelerine gelelim bir an önce. Çünkü günün en heyecanlı kısmı hediye almaktır. Büyük gün yaklaşırken size hediye konusunda ipuçları vereyim. Sevdiğinize anlatmak istediklerinizi anlam yüklü bir çiçek vererek anlatabilirsiniz.

Birlikteliğinizdeki En Özel Gün 14 Şubat Sevgililer Günü

Doğru hediye almak herkesin başarabileceği bir şey değildir. Öncelikle, eğer sevgilinizi uzun zamandır tanıyorsanız işiniz daha kolay olacaktır. Hobileri ile ilgili ya da ihtiyacı olan bir şey alabilirsiniz. Örneğin; aşk mesajı içeren hediyeler alabilirsiniz. Ne mi olabilir? Çiftler için olan el ısıtıcıları mutluluğunuzu ikiye katlar. Pofuduk ayıcıklı pijamaların içinde sevgilinizi görmek size de mutluluk verecektir. Kendi elleriniz ile yapacağınız aşk kurabiyeleri ile ağzınız tatlanır ama yüzünüzdeki gülümseme de yedikçe büyür. Kendinizin ve sevgilinizin ismini ona alacağınız saat ya da gömleğin manşetine yazdırabilirsiniz. Böylece ikiniz de baktıkça o özel anı hatırlayacaksınız, gerçi unutulacak bir an değil ama olsun. Bütün bu hediyeleri büyük uğraşlar sonunda aldınız sıra vereceğiniz anın nasıl bir an olacağını düşünmeye geldi.

Sevgilinize Sürprizler Hazırlayın

Birlikteliğinizdeki En Özel Gün 14 Şubat Sevgililer Günü

Evinizde hediyenizi organize edeceğiniz aşk dolu partide verebilirsiniz. Sabah gözünüzü onunla açıyorsanız eğer sürpriz bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. El yapımı üzerinde kalbinizden geçen cümlelerin yazılı olduğu poşet çaylar, minik kekler ve çikolata kutusunun romantik sofranızda olması harika bir görüntü oluşturur. Aynı zamanda kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir aşk kitabı ve fotoğraf köşesi sevgilinizi mutluluktan havalara uçuracaktır. Organize edeceğiniz bir gezi ve orada vereceğiniz hediye ile sevgilinize unutamayacağı bir gün yaşatabilir ve mutluluktan ağzınız kulaklarınıza fiyonk olabilir.

Sabırsızlıkla beklediğimiz bu güne sayılı günler kaldı. Hazırlıklara başlamak, kusursuz bir gün organize etmek için çok çalışmalıyız. 14 Şubat Sevgililer Günü, adına ve kökenine yakışır bir şekilde organizasyonlar ve hediyeler ile kutlanmalıdır. Unutulmayacak bir gün için keyifli bir çalışma ve sonucunda karşılaşacağınız mutluluk sizin eseriniz olacaktır.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();