14 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

İlgi çekmeden ilgilenilmek arzusu var üstümüzde. “Beni gör!” Bu istekleri içimizde hissettiğimizde, kendimizin diğerlerine ne kadar ilgi gösterdiğimize bakmalıyız hemen. Evrene ne ekiyorsanız, onu biçiyorsunuz.

Koç

Kafanızın içindeki tilkilere biraz dinlenmelerini söyleyebilirsiniz. Nihayetinde bugün Pazar. Bedeniniz kadar zihninizin de dinlenmeye ihtiyacı var. Arkadaşlarınızı dikkatli seçmelisiniz. Uzun süredir arkadaşım dediğiniz insanlar konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Yarı yolda kalmak istemiyorsanız siz de kendinize alternatif dostlar edinmelisiniz.

Boğa

Boğa burçlarının kendilerine biraz daha özen göstermesi, bedenlerini dinlemesi gerekiyor. Hayatın ve aklınızdakilerin trafiği ile neler yaşadığınızı karıştırıyorsunuz. Çok hırslısınız. Sürekli istediklerinize ulaşmaya çalışıyorsunuz. Azminize hayranım ama kendinizi çok hırpalıyorsunuz.

İkizler

İkizler burcu hayatınızdan memnunsunuz. Bugün kendinizi düne göre de daha iyi hissediyorsunuz. Daha mutlu daha pozitifisiniz. İkili ilişkilerde problemler yaşıyorsunuz. Almanız gereken veya vermeniz gereken dersler var. Kafanızın karıştığı noktalarda, özellikle yakın arkadaşlarınızdan tavsiye alabilirsiniz.

Yengeç

Mutlusunuz. Ruhunuzu eğitiyorsunuz. En kötü durumlardan bile pozitif sonuçlar çıkarabilmeyi başaracaksınız. Kafanızın karışık olduğu hiçbir konuda adım atmamanızı öneriyorum. Özellikle bugün fiziksel değişimler için adım atmayın, karar vermeyin.

Aslan

Aslan burçlarının aşk hayatı canlanıyor. Özellikle birçok Aslan burcu bugünlerde kalbinin bir başka attığını hissedebilir. Yabancı insanlarla ilişkiler, yurt dışı organizasyonları ve birtakım eğitimler gündeminize gelebilir. Çevrenizdeki insanların desteğini alıyorsunuz.

Başak

Başınız biraz karışık. Özellikle ailevi problemler dikkat çekici seviyeye ulaşabilir. Ani gelişmeler söz konusu olabilir. Her şeyin bir sebebi olduğunu hatırlamak gerekiyor. Başak burçları için bu Pazar yapılacak en güzel şey, evlerinde dinlenmek olacaktır.

Terazi

Çevrenizdeki insanlarla resmen sürekli savaş halindesiniz. Neden böyle gerginlik yaratıyorsunuz. Neye bu kadar öfkelisiniz. Neden ortama hükmetmeye çalışıyorsunuz? Terazi burçları kendileri gibi davranmıyorlar. Sizin güzel bir tatile ihtiyacınız var. Özellikle aşk hayatınızda çok fazla hayal kırıklığı var.

Akrep

Kendinize olan güveninizi kaybediyorsunuz. Günlük hayatınızdaki parlaklığı kaybetmek hemen özgüveninize yansıdı. Görmezden gelinmek istemiyorsanız, gücünüzü ortaya koymalısınız. İmalar ile, beklentiler ile istediklerinizi elde etmeniz oldukça zor. Arkadaşlarınıza sırtınızı çevirmeyin.

Yay

Siz kendi kendinize endişelere boğulunca hayat çözüm bulmuyor. Destek almaktan, özellikle de ailenizden destek almaktan çekinmeyin. Hepimizin problemleri oluyor. Tek başınıza savaşmak zorunda değilsiniz. Yardım isteyin. Siz dünya tatlısı bir insansınız. Kimden destek isterseniz isteyin, kimse sizi geri çevirmeyecektir.

Oğlak

İş hayatınızı dengede tutmak için Pazar günleri dinlenmeniz gerekiyor. Bazen bilgisayarı kapatıp açmak gerektiği gibi beynimizi de dinlendirmemiz gerekiyor. Ailenizle beraber değişik bir şeyler yapmak size iyi gelecek. Özellikle aşk hayatınızda arzuladığınız durumlar için aksiyon alabilirsiniz.

Kova

Kova burcu sık sık yer, çevre, mekan değiştiriyorsunuz. Çok sıkılgansınız. Bir güne 13792 program yapabilirsiniz. Ancak aynı zamanda bu değişim, taşınmak, ülke, şehir değiştirmek anlamına da gelebilir. Girişken ve dikkatleri üzerinize topladığınız bir gün.

Balık

Maddi anlamda beklenmedik pozitif gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı Balık burçları uzun süredir satmak istedikleri gayrimenkullerini satabilirler. Yüklü gelirler elde edebilirsiniz. Günlük hayatta geçmiş konular ayağınıza dolanabilir. Aşırı duygusal hissedebilir, bazı konularda çok fazla arada, grilerde kalabilirsiniz.

http://www.yaseminorman.com/ 

No more pages to load

No more pages to load