14 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları

Ay, Merkür ve Şiron birleşmesi hoşumuza gitmeyecek haberleri kapımıza kadar getirebilir. Özellikle kariyeriniz ve dışarıdaki intibanız konusunda almanız gereken önlemler varsa, erken davranmakta fayda var.

Koç

Güne biraz düşünceli, kendi içinizde hedefler ile başlayabilirsiniz. Ancak öğleden sonra bu durum değişecek ve keyfiniz yerine gelecek. Aşk hayatınız için şanslı bir gün. Özellikle bekar Koç burçlarının geçmişten bir partnerli ile aralarında tekrar bir yakınlaşma söz konusu olabilir.

Boğa

Keyfinizi korumakta zorlanıyorsunuz. İçinizi kurt gibi kemiren durumlar var. Hayatınızın dengesi tamamen değişebilir. Bazı Boğa burçları ülke değiştiriyor olabilirler. Bazı Boğa burçları ise tamamen yaşam felsefelerini değiştiriyorlar. Sizin için bu hafta sonu bir nevi kabuk değişimi olacaktır.

İkizler

Çok fazla şeyi aynı gün yapmaya çalışıyorsunuz. Oldukça pozitif olduğunuz, çalışmaktan insanlar için bir şeyler yapmaktan keyif alacağınız bir gün sizleri bekliyor. Hayallerinizin bazılarında istediğiniz sonuçlara ulaşamadınız belki. Belki hayal ederken daha güzeldi, yaşamaktan hoşlanmadınız.

Yengeç

Yengeç burçlarının aşk hayatları kıpırdanmaya başlıyor. Bekar ya da birliktelikleri olsun Yengeç burçları daha flörtöz bir hal takınacaklar. İlişkilerdeki problemleri görmezden gelerek, anın tadını çıkarmaya çalışacaklar. Kariyer hayatınız konusunda ciddi etkiler altındasınız.

Aslan

Ailenizle olmaktan, dışarılarda olmaktan daha keyif alacağınız bir gün. Hem evde olmak hem de konforlu alanınızda hissetmek size iyi gelecek. İyileştiremediğiniz konular olması sizi rahatsız ediyor. Tedirginlikleriniz, emin olamadığınız noktalar var hayatınızda. Bugün onları kenara bırakıp dinlenmeye çalışın.

Başak

Başak burcu siz de bugün evde olmayı tercih edecek burçlardansınız. Havanın güzel ya da kötü olması önemli değil. Konfor alanınızda olmaya ve dinlenmeye ihtiyacınız var. Evde düzenlemek istediğiniz konular, çözülmesi gereken konular var. Bir problem varken siz gezemezsiniz.

Terazi

Maddi anlamda daha konforlu hissediyorsunuz. Gerçekten bir konfor durumu var mı onu bilemiyoruz. Bazen gereğinden fazla rahat davranabiliyorsunuz. Özellikle evli Yay burçlarının hayatlarında ani değişimler oluyor. İletişim konusunda bir rahatlama söz konusu.

Akrep

Kendinizle o kadar mutlusunuz ki; bugün başka kimseye ihtiyacınız yok. Özellikle maddi anlamda bazı sorunlar olması veya olacak olması mümkün. Maalesef bu dönem beklenmeyen harcamalarınız olabilir. Günlük hayatınızın temposu hızlanıyor. Ani gelişmeler söz konusu olabilir.

Yay

Zihin doluluğu ve kuruntular içindesiniz. Bazen pozitif düşüncelerinizi bile o kadar büyütüyorsunuz ki; bütün gün aynı koltukta kalakalıyorsunuz. Özellikle iletişim konularına dikkat etmeniz gerekiyor. Hem yanlış anlaşılmaya hem de yanlış anlamaya oldukça müsaitsiniz.

Oğlak

Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek istiyorsunuz. Bazı organizasyonlar içinde yer almak size çok iyi geliyor. Oğlak burçları kendi hayatlarındaki dönüşüm konusunda dikkatli olmalılar. Bu dönüşümün yan etkileri olabilir. Sinirlerinize ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

BUU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Haftasonu Arkadaşlarınızla Yapabileceğiniz 8 Eğlenceli Aktivite

Kova

İş hayatınızda oluşmuş bazı gelişmeler bugün çalıştığınızda veya takdir edildiğinizde kendinizi çok iyi hissetmenize sebep olacak. Maddi anlamda güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Kafanızın karışık olduğunu, karar vermekte güçlük çektiğinizi ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu görmekte zorlandığınızı biliyorum. Güvendiğiniz insanlardan destek alın.

Balık

Balık burcu özellikle yurt dışı veya uzakta olan insanlarla alakalı bazı düşünceleriniz olabilir. Bazı Balık burçlarının almak istedikleri eğitim konusunda düşünceleri veya duyguları olabilir. Bugün genel olarak çok pozitif olacaksınız. Aşk hayatınızda şanslı bir gün.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir İlişki İsteyenler İçin Küçük Mutluluk Sırları

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load