14 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç burçları bir anda eski sevgilileri ile karşılaşabilirler. Yay burçları ise bugün kendilerine fazla güveniyorlar. Sizin burcunuz 14 Mayıs ‘ta  hangi etkiler altında biliyor musunuz?

14 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burçlarının eski sevgilileri bir anda karşılarına çıkabilirler. Üstelik de içinizde bazı kıpırtılar olabilir. Hali hazırda ilişkileri olan Koç burçları ilişkilerine zarar vermemek adına bu karşılaşmaları sakince atlatmaya çalışmalılar. Maddi anlamda bazı gelişmeler söz konusu olacaktır. Size ait olan bir geliri etmek için mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz.

BOĞA

14 Mayıs ‘ta gereksiz bir içinize kapanma ve mutsuz hissetme hali söz konusu olabilir. Kendinizi fazla sert eleştirmemeli, problemleri gereğinden fazla büyütmemelisiniz. Kendinizi diğer insanlarla kıyaslayın. Kimse sizden çok daha iyi durumda değil ve şu an yaşadıklarınızı herkes hayatının bir döneminde yaşamıştır.

İKİZLER

Çevrenizdeki insanların söylediklerinden çok fazla etkileniyorsunuz. İnsanların ilişkinize bu kadar müdahil olmasına izin vermemelisiniz. Özel hayat adı üzerinde özel hayattır. Ne kadar dostlarınız sizi düşünüyor da olsa, özel hayatınızın tüm detaylarını bilemezler. Kendinizi sürekli haklı görmeyin.

YENGEÇ

Yengeç burcu son zamanlardaki hareketli haliniz beden sağlığınızı ihmal etmenize sebep olmuş olabilir. Vücudunuzun verdiği sinyalleri görmezden gelmemelisiniz. Özellikle iskelet sisteminiz, eklemleriniz ve dişleriniz ile ilgili bazı problemleriniz olabilir.

ASLAN

Aslan burcu neyin doğru neyin yanlış olduğunu görmekte ve karar vermekte zorlanıyorsunuz. Düşünceleriniz ve kanılarınız sürekli değişiyor. Bazı Aslan burçları sık sık seyahat etmek durumunda kalıyor olabilirler. Özellikle kariyerinizle ilgili mücadele etmeniz gereken ancak aynı zamanda mücadele gücünüzün de arttığı bir dönemdesiniz.

BAŞAK

Çok fazla sürpriz ve beklenmedik gelişmenin yaşanacağı bir gün olabilir. Kendinize vakit ayıramıyorsunuz. Bugün Pazar olmasına rağmen başkaları için koşturmak durumunda kalıyorsunuz. Birçok Başak burcu bu dönem iç seslerini dinlemekte zorlanıyorlar. Bekar Başak burçları ise aşık olacaklar.

TERAZİ

Tartışmaların içinde yer almaktan kaçınmalısınız. Bugün herkes sizi kendi meselesinin içine taşımak isteyebilir. Sosyalleşmeyi, yeni insanlarla beraber olmayı tercih etmelisiniz. Sürekli aynı insanlarla zaman geçirmenin size bir faydası olmamaya başladı. Hatta aynı gündemlerden yorulur hale geldiniz.

AKREP

Akrep burçlarının hayatları inişli çıkışlı. Bir yandan kendi iç sesinizle boğuşurken diğer yandan da dışarıya iyi bir izlenim vermeye çalışıyorsunuz. Bu dönemde tanıştığınız ve romantik etkileşimde olduğunuz kişilere karşı biraz daha mesafeli olmalısınız. Hemen kapılmamaya tanışma süresini uzatmaya çalışmalısınız.

YAY

Yay Burcu kendinize olan güveninizin fazla olduğu bir gün. Sosyalleşmekten çekinmeyin. Yeni insanlarla tanışın ve kendinizi ortaya koyun. Yeni çevreler oluşturmaya ve enerjinizi değiştirmeye ihtiyacınız var. Bazı Yay burçlarının sağlık problemleri olabilir. Kendinize iyi bakın ve aşırı yorgunluklardan, uykusuzluklardan kaçının.

OĞLAK

Sizin kuruntu yaptıklarınız ile gerçekte olanlar arasında fark var. Siz daha olmadan en kötü ihtimalleri de düşünüyorsunuz. Belki en kötü ihtimal gerçekleşmeyecek ve siz kendinizi üzdüğünüzle kafanıza taktığınız ile kalacaksınız. Hazırlıklı olmak ile, gereğinden fazla endişeli olmak başka şeyler. Hazır aşk hayatınızdaki ihtimaller artıyorken daha pozitif konulara odaklanmalısınız.

KOVA

Çevrenizdeki herkes sizi destekliyor. Özellikle evliliğinizde gündeme gelebilecek problemler için endişe etmenize gerek yok. Herkes sizin verdiğiniz emeğin farkında. Uzun soluklu ilişkilerde ve evliliklerde geçmiş konular gündeme gelebilir. Maddi anlamda güzel gelişmeler olacaktır. Yatırımcıların kaynaklarını kullanabilirsiniz.

BALIK

Balık burcu insanların hakkınızda ne düşündüğünü çok fazla önemser oldunuz. Sırf bunun için çevrenizdeki bazı insanları gereksiz yere kırabiliyorsunuz. İlişkinizin eski ahengini yakalaması için harekete geçebilirsiniz. Ailenizden bu konuda destek alabilirsiniz. Aşk hayatınız konusunda şans sizinle beraber.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();