14 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Gönlün istediği ile aklın istediği bir olmaz her zaman. Bugün de öyle bir gün. Biri kalmak biri gitmek isteyecek. Bakalım hangisi kazanacak.

Koç

Günlük hayatınızda ve iş yerinizde her şey yoluna girmeye başlıyor. Kendinizi hem daha iyi hissedeceksiniz hem de bazı şeylere için iyi ki diyeceksiniz. Arkadaşlıklarınız ve çevrenizdeki inşalar konusunda bazı problemler yaşayabilirsiniz. Çok yakın bildiklerinizin aslında pek de yakın olmadığını anlayabilirsiniz. İlişkiniz konusunda endişeleriniz olabilir.

Boğa

Zorlayıcı ve sıkıntılı bir gün söz konusu olabilir. Son dakika aksilikleri güne damgasını vuracaktır. İş yerinizde kendinizi hiç de konforlu hissetmeyeceksiniz. İmalı hareketler sizi rahatsız ediyor. Hele ki bu iş yoğunluğunuzun arasında bir de insanlardan manevi baskı hissetmek hiç hoşunuza gitmiyor.

İkizler

İkizler burcu kariyer hayatınızda sizi yanıltacak gelişmeler söz konusu olabilir. Her şeye rağmen işler yolunda. Özellikle arkadaşlarınıza vakit ayırmalısınız. Size çok iyi gelecekler. İlişkilerden almanız gereken dersi alın ve eğer yolunuza tek devam etmeniz gerekiyorsa daha fazla kendinizi zorlamayın. İletişimle ilgili konularda da fazla iddialı olmayın.

Yengeç

Ailenizi genişletecek durumlar söz konusu olabilir. Belki siz anne-baba oluyorsunuz, belki kardeşiniz evleniyor. Aile içindeki bolluk ve bereket artıyor. Özellikle kariyer hayatınızda beklenmedik aksiyonlar alabilirsiniz, beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Birçok Yengeç burcu taşınmaya hazırlanıyor veya evlerinde değişiklikler yapıyor olabilirler.

Aslan

Etrafınızdaki insanlara çok dikkat etmeniz gerekiyor. Kimin dost kimin düşman olduğu konusunda büyük yanılgılara düşebilirsiniz. Çevrenizdeki birçok insan sizi kullanmaya çalışıyor. Bu durumun birden fazla kimseden gerçekleşiyor olması, sizin izin verdiğiniz anlamına gelir. Tersi şekilde hayatınızı değiştirmek, sizin için emek vermek için gelenleri de göz ardı ediyor ve büyük fırsatları kaçırıyor olabilirsiniz.

Başak

İlişkilerdeki başarınız herkesin dudağını uçuklatıyor. Partneriniz ile olan ilişkiniz de keza aynı şekilde. Adamı/kadını istediğiniz gibi yoğurup şekil verdiniz. Artık rahatça oturuyorsunuz. Maddi anlamda eksik hissediyor olabilirsiniz. Bu konuda kendinize de doğru eleştiriyi yapmıyor olabilirsiniz. Biraz ekmek-köfte ilişkisi sevgili Başaklar.

Terazi

Özgüven problemleriniz var. Siz isteseniz de istemeseniz de bu aralar çok güzel/çok yakışıklısınız. Herkes sizi fark ediyor ve beğeniyor. Bir tek siz kendinizi beğenmiyorsunuz. Çünkü kalbiniz kırıldı. Şans yüzünüze gülecek ve kırıldığınız noktaları onarmanıza yardımcı olacaktır. Ancak ellerinizle gözlerinizin kenarlarını kapatıp, tek bir noktaya bakmaktan vazgeçerseniz.

Akrep

Akrep burçlarının aşk hayatlarını son derece farklı gelişmeler bekliyor. Yakında neler olacağına inanamayacaksınız. Günlük iş rutinleriniz artış gösterecek. Kariyerdeki yükselmelerin olağan sonucu. Bir süre düzeninizi oturtana kadar yoğunluk devam edecek. Kendinizi sorgulamanız çok ince ama her zaman suçu kendinizde aramamalısınız. Bir de en kötü ihtimal asla gerçekleşmeyecek.

Yay

Yay burcu arkadaşlarınıza gereksiz yere alınganlık gösteriyor olabilirsiniz. Bugün genel anlamda hislerinize güvenebilirsiniz ancak konu arkadaşlarınız olunca fazla hassas oluyor olabilirsiniz. Fazlaca sosyalleşmeli, çevrenizdeki insan sayısını arttırmalısınız. İçinizdeki duygusal boşluk yakın zamanda dolabilir. Evli veya uzun süredir ilişkide ama hala içinde duygusal bir boşluk hisseden bir Yay burcu iseniz, sorgulama vaktiniz gelmiş olabilir.

Oğlak

Geçmiş ve gelecek, hisleriniz ve aksiyonlarınız arasında tıkanıp kalıyorsunuz. Bugün kafanız gerçekten karışık. İçinizi kurcalıyorsunuz. Karıştırdıkça yaralar kanıyor, karıştırdıkça bulanıyorsunuz. Öncesi sonrası, nasılı niçindi diye diye olduğunuz noktada kala kaldınız. Hiçbir mutsuzluk zorla yaşamaya değmez.

Kova

Maddi anlamda yüzünüzü güldürecek gelişmeler olacaktır. Özgüveniniz biraz sarsılmış olabilir. Normaldir. Merkür geriliyor, hava enerjisi az. Dünya pek de sizin dünyanız değil şu aralar. Huyunuz değil biliyorum ama biraz farklı ve sayıca fazla insan ile flörtleşmek size çok iyi gelebilir.

Balık

Burcunuzda gerilemekte olan Merkür, bazı ilişkilere koşa koşa dönmek istemenize sebep olabilir. Bu gayet doğal. Özlediğiniz her kim ise; gerçekten sevmişsiniz demektir. Sadece sizi biraz tanıyorsam, içeri sızacak bir kapı bırakmamış olabilirsiniz. Yine de değer derseniz; bir adım atın. Devamını ise Nisanda getirin.

http://www.yaseminorman.com/ 

No more pages to load

No more pages to load