14 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

Aslan burçları ilişkiler bazında gündemler yaşamaya devam ediyorlar. Bir kısmı ayrıldı, bir kısmı ayrılık aşamasında, bir kısmınınsa hayatına yeni birileri girmeye başladı. Balık burçları maddi anlamda daha sağlam aksiyonlar almaya başladılar. Sizi  14 Mart ‘ta Neler Bekliyor?

14 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu eğer aşk hayatınızla ilgili almak istediğiniz aksiyonları almaz, özlediğiniz kişi için adım atmazsanız ileride çok büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlıklardaki görevlerinizi yerinize getirmeniz ve sizin de arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekiyor. Kafanız karışık.

BOĞA

Boğa burcu 14 Mart’ ta arkadaşlarınızdan gördüğünüz ilgi hoşunuza gidiyor. Siz de en iyi şekilde karşılığını veriyorsunuz. Kariyer hayanızla ilgili birtakım hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Ailenizle ilgili konuları işe, işinizi de eve taşımamalısınız. Yoğun bir gün sizleri bekliyor.

İKİZLER

İkizler burcu İşler yoluna girmeye başladı. Özellikle deniz aşırı seyahatler söz konusu olacaktır. Hukuki konularda hayal kırıklığına uğramamak için işlerinizi sağlama almanız gerekiyor. Nasıl olsa bir şey olmaz diyerek hiçbir konuyu geçiştirmemelisiniz. Bu ara hayat beklemediğiniz her şeyi verebilir.

YENGEÇ

Öğrendiğiniz bilgileri kullanmazsanız hiçbir işinize yaramaz. Kendinizi daha iyi hissedebilmek için, öğrendikleriniz ile hayallerinizi gerçekleştirmek için adım atmanız gerekiyor. İletişim konularında bu ara oldukça başarılısınız. Daha fazla sosyalleşiyorsunuz.

ASLAN

Birçok Aslan burcu partnerinden ayrılıyor, birçoğu ayrıldı. Üzüldüğünüzü tahmin edebiliyorum. Ancak biten ilişkinizden ders almanız gerekiyor. Derslerini alan Aslan burçları ise, gökyüzünün bu yıl onlara vaadi olan aşklara yelken açmaya başladılar. Şans garip bir şekilde de olsa, yanınızda.

BAŞAK

Başak burcu ikili ilişkiler, özellikle partnerlik ilişkileri konusunda hayallerinizdeki kişiyi bulmuş gibi hissediyorsunuz. Hayatınızın kendi payınıza düşen kısmı oldukça dengeli bir hale geldiği için, tüm düş kırıklıklarını daha rahat göğüsleyebiliyorsunuz. Ailevi konularda hala sıkıntılar var. Maddi anlamdaki şansınız da devam ediyor.

TERAZİ

14 Mart günü iş hayatınız canlanıyor. Belirli bir ivme kazanıyorsunuz. Özellikle iş yerinde alacağınız haberler sizi hayaller alemine götürebilir. Terazi burçlarının aşk hayatlarındaki hayal kırıklıkları son bulacak. Artık geleceğinizi nasıl şekillendireceğinizi biliyorsunuz. Birçok Terazi burcu taşınma planları içerisinde.

AKREP

Bekar Akrep burçları için aşk çanları çalışıyor olabilir. Romantik anlamda hayatınızda birtakım gelişmeler söz konusu olacaktır. Evli akrepler içinse çocuk sahibi olma zamanı gelmiş olabilir. Maddi anlamda çok fazla öğreti ve dönüşüm içerisindesiniz. Paranızı biriktirmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

YAY

14 Mart günü aileniz ile ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı haberler alabilirsiniz. Kendinize sınır koymayı öğrenmeniz gerekiyor. Disiplini kaybettiğinizde ortaya hiçbir iş çıkaramıyorsunuz. Sizin dedike bir şekilde işinize odaklanmanız gerekiyor. Bekar Yay burçları için ani gelişmeler söz konusu olabilir.

OĞLAK

14 Mart ‘ta ailevi konulardaki aksiyonlar biraz daha normal bir hal alacaktır. Sizi sağlamlaştıracak hareketlerde bulunabilirsiniz. Maddi anlamda dikkatli olmak gerekiyor. Yatırım fikirlerini bir süre bekletmekte fayda var. Gereğinden fazla harcamalardan kaçınmalısınız. Çevrenizdeki insanların desteğini göreceksiniz.

KOVA

Maddi anlamda çevrenizdeki insanların desteğini görebilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizdeki pozitif adımlarınız çıkarınıza gelişecek birçok olayı tetikleyecektir. Arkadaşlıklarınızın sınavdan geçtiği bir dönemdesiniz. Bazı Kova burçları çoktan bu dönemden nasibini aldı, almayanlar almaya devam ediyorlar.

BALIK

Balık burcu kendinizle ilgili aksiyon alma gücünüz fazla ancak yanlış kararlar almaya da oldukça müsaitsiniz. Maddi anlamda ayaklarınızın yere daha sağlam basmasını sağlayacak gelişmeler söz konusu olacaktır. Evli Balık burçları için oldukça güzel bir gün olacak.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();