14 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 14 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

14 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu, haftaya şanslı başlıyorsunuz. Bir anda eski meseleler gündeme gelebilir ancak çözümlüyorsunuz. Kendinize güveniyorsunuz ve yeterli hissediyorsunuz. Kariyer hayatınızda değişim zamanı yaklaşıyor. Artık daha yüksek bir mertebeye erişmenizin vakti geldi. Talep etmelisiniz.

BOĞA

Boğa burcu sizin için 14 Kasım oldukça güzel bir gün. Ay’ın burcunuza ilerlemesi kendinizi daha topraklanmış ve güvende hissetmenizi sağlıyor. Haftaya güzel başlıyorsunuz. İlişkilerinizde şansınız yaver gidiyor. Yapmak istediğiniz anlaşmaları rahatlıkla imzalatabilirsiniz. Yeni ortaklıklar kurulabilir.

İKİZLER

İkizler burcu sizin için 14 Kasım, haftanın ilk günü süratle başlıyor. Uyanır uyanmaz telefon trafiğine takılabilirsiniz. Çalışırken kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Hayatınızın diğer problemlerini unutuyorsunuz. Aslında bu dönem pek de probleminiz yok. İlişki kurmakta, özellikle derin ilişkiler kurmakta zorlanıyorsunuz. Bunun dışında zaten siz her şeyi istediğiniz gibi planlayabiliyorsunuz.

YENGEÇ

İnanç boyutunda bir takım uçlara doğru gitmeye başlamış olabilirsiniz. Düşünceleriniz değişiyor ve öğrenmek istedikleriniz artıyor. Kariyer hayatınızda bazı değişimler söz konusu olabilir. 14 Kasım ’ı arkadaşlarınıza ayırabilirsiniz. Sosyal bir aktivite içinde yer almak size iyi gelecektir.

ASLAN

Aslan burcu haftaya çok çalışarak başlıyorsunuz. Çalışmak sizin için sorun değil ancak otorite problemleri canınızı sıkıyor. Ast üst ilişkilerini dengelemekte zorlanıyorsunuz. Aynı denge problemleri aşk hayatınızda da var. Aşk hayatınızda da sınırları çizmekte zorlanıyorsunuz. Ödemelerinizi geciktirmeyin.

BAŞAK

İlişkilerdeki problemleri çözümlemenin yolu iletişim kurmaktan ve daha önemlisi; doğru iletişim kurmaktan geçiyor. İnsanlarla önce çok derin ve sıcak ilişkiler kurup sonra onları dışarıda bırakamazsınız. İlişkilerinizdeki sınırları çizmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Evinizde güç buluyorsunuz.

TERAZİ

Maddi anlamda bolluk- bereket enerjisi ile  haftaya güzel bir başlangıç yapıyorsunuz. Romantik ilişkilerinizdeki karışıklık devam ediyor. Ne hissettiğinizi ve size karşı ne hissedildiğini anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Geçen haftadan kalan birikmiş işlerinizi yapmakta zorlanabilirsiniz. Pek çalışmak istemiyorsunuz.

AKREP

Maddi anlamda biraz sıkışabilirsiniz. Harcadığınız paranın sınırlarını belirlemede güçlük çekiyorsunuz. Bazen ipin ucu kaçıyor. Duygusal anlamda kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. 14 Kasım ‘da uzun süreli beraberliklerde romantik zamanlar yaşanabilir. Arkadaşlarınızla, kapanmış bazı konuları tekrar konuşmak zorunda kalabilirsiniz.

YAY

Yay burçlarını zorlu bir Pazartesi günü bekliyor. Kuralları sevmiyorsunuz. Maddi anlamda sürpriz kazançlar söz konusu olacaktır. Herkese hayallerinizi anlatmayın. Siz harekete geçene kadar fikirleriniz çalınabilir. Ailevi konuları şifalandırabilir, problemlere çözüm bulabilirsiniz. Çalışma ortamınızda kendinizi daha iyi hissediyorsunuz.

OĞLAK

Kendinizi duygusal anlamda eksik hissedebilirsiniz. Partneri olsun veya olmasın tüm Oğlak burçları ilişkilerinde derinlik arayışına geçebilirler. Haftanın ilk günü, çalışma ortamınızda şanslısınız. Birden fazla işle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ancak çalışmak size iyi geliyor. Meşgul olmayı seviyorsunuz.

KOVA

Haftanın ilk gününü evinde geçirebilen Kova burçları mutlu, çalışanlar ise bir an önce evlerine dönmek isteyecekler. Aslında çoğu zaman iş yeriniz de, eviniz gibi. Ancak bugün ani parlamalar sizi yorabilir. Huzursuzluğu sevmiyorsunuz. Huzursuz ortamda mücadele gücünüz azalıyor. İşleriniz ve paralel olarak kazançlarınız artabilir.

Kova burcu için günün mottosu:

Çalışan demir ışıldar.

BALIK

İş hayatınızda çok kısıtlandığınızı düşünüyorsunuz. Size çok fazla müdahale ediliyormuş gibi bir algınız var. Haklı olduğunuz noktalar da illa ki var. Ancak özellikle kurumsal hayatta çalışan Balık burçları, bu durumu biraz kabullenmeye bakmalılar ya da alternatif olarak, kendiniz başka bir şeylerle uğraşmaya başlamalısınız. Sizin içinizdeki ateşi sizden başkası ne görüyor, ne de anlıyor. Herkes sizden çok memnun.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();