14 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün şansına güvenenlerin günü. Gökyüzündeki işaretler, şansına inanan ve güvenenlerin güzel zamanlardan geçeceğini gösteriyor. Siz de şansınıza güvenmek istemez misiniz?

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Kendinizi bazı konularda şanssız hissedebilirsiniz. Zaman zaman değişiklik hoşunuza gidiyor olsa da planlarınız dışındaki son dakika gelişmelerinden pek haz etmiyorsunuz. Genel anlamda rutin işleri yoluna koyacağınız kafanız rahat bir şekilde hafta sonuna hazırlık yapacağınız bir gün olacaktır. 

Boğa

Bazı arkadaşlarınızla yaşadığınız problemler ve içsel kırgınlıklarınız çevrenize daha tavırlı yaklaşmanıza sebep oluyor. Ancak bu geçici bir süreç. Birkaç kişi kalbinizi kırdı diye herkes aynı şekilde davranacak değil. Böyle olaylar farkındalığınızı arttıracak ve gerçek dostlarınızı ayırt etme fırsatı yakalayacaksınız.

İkizler

Maddi anlamda birikim yapmak, taşınmak mülk satın almak gibi konulara kafa yoruyor olabilirsiniz. Kendinize güveniyorsunuz ama konfor alanınızdan da çıkmak istemiyorsunuz. Risk almadan dönüşemeyeceğinizi, bir basamak yukarı çıkabileceğinizi ama bambaşka bir çizgiye geçemeyeceğinizi de bilmelisiniz.

Yengeç

Kendinizi çok daha güvende hissediyorsunuz. Sıkıntılı etkiler yavaş yavaş etrafınızdan dağılıyor. Hayalini bile kuramayacağınız fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İdeallerinizi büyük tutun. Daha önceki hayal kırıklıklarınızın geleceğinizi yönlendirmelerine izin vermeyin. Sıra dışı fikirleriniz büyük kazançlar elde etmenizi sağlayabilir.

Aslan

Aslan burcu partnerinize daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor ya da tam tersi partnerinizin size daha fazla zaman ayırması gerekiyor. Beraber olduğunuz zamanlarda kendinizi daha iyi ve güvende hissediyorsunuz. Uzaklaşmak iletişim problemlerine sebep oluyor. Bekar Aslan burçları için yaşça büyük kişilerle ilişkilere başlangıçlar söz konusu olabilir.

Başak

Arkadaşlarınıza zaman ayırın. Birlikte olmak, dışarıda olmak ve duygusal anlamda destek görmek size çok iyi gelecek. Hayatınızda bazı konuları değiştiremediğiniz için tamamen koy vermemelisiniz. Mücadele etmeye devam. Hayatın mücadelelerinizi ne zaman ödüllendireceğini bilemezsiniz. Dönüşüm başladı. Adım adım devam edecektir.

Terazi

Kariyeriniz konusunda güven kazanıyorsunuz. Gün boyu emin adımlar atacak, bir noktadan bir noktaya giderken tüm hareketlerinizi kontrol edeceksiniz. Kimsenin hata yaptığınızı görmesini istemiyorsunuz. Hata da yapıyor değilsiniz ama fark edilmeden, üstleriniz dışında kimsenin dikkatini çekmeden yol alma niyetindesiniz.

Akrep

Duygusal anlamda zorlanabilirsiniz. Ancak yine de duygularınızı saklamanız gereken bir zamandasınız. Her şeyi herkesle paylaşmamalısınız. Kariyerinizle ilgili çok önemli bir zaman dilimindesiniz. Yaptığınız her hareket, söylediğiniz her söz kaderinizi değiştirebilir. Daha dikkatli ve özenli olmalısınız.

Yay

Duygusal anlamda zorlayıcı bir gün olabilir. İçinize dönüp kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Olumsuzluklara ve negatif enerjilere açık olduğunuz bir gün. Bu sebeple olabildiğince kötü enerjilerden uzak durmalısınız. Bazı yakın arkadaşlarınız size şans getirecek ve yeni fırsatlar yakalamanızı sağlayacaktır.

Oğlak

Hareket enerjiniz oldukça düşük olabilir. Çalışmak size zor gelebilir. Partnerinizle ilgili bazı konuları saplantı haline getirmiş olabilirsiniz. İsteklerinizin gerçek istekleriniz mi yoksa duygusal eksiklikleriniz mi olduğundan emin olmadan hareket etmemelisiniz. Fazla karamsar bir tutum içinde olabilirsiniz.

Kova

Kova burcu maddi anlamdaki eksiklikleriniz duygusal anlamda kendinizi yetersiz hissetmenize sebep oluyor. Günlük rutinlerinizi yeniden oluşturmak ve sabitlemek konusunda isteklisiniz. Huzurlu bir çalışma ortamı istiyorsunuz. Kalbinizin sesini dinleyin ve ortaklı işlerde destek göreceğinizi bilin. Çevrenizle ilgili büyük dönüşümler yaşayabilirsiniz. 

Balık

Özellikle bekar Balık burçlarının aidiyet kurma isteği artıyor. Bir insanın ilgisine ve sevgisine muhtaçsınız. Belki “muhtaç” büyük gelebilir ama içinizde bir boşluk olduğu kesin. İşinize ayırdığınız zamanın bir kısmını sosyal yaşantınıza ayırabilirseniz mutlaka karşınıza güzel insanlar çıkacaktır. 

http://www.yaseminorman.com/ 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load