14 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 14 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

14 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu haftanın en güzel gününde ayakta uyuyorsun. Zihin enerjin o kadar yoğun ki; düşüncelere dalıp dalıp gidiyorsun. Ne düşündüğünü doğru aktarabilirsen, çevren sana uygulama konusunda yardımcı olacaktır. Çevre ile kastım yakın çevren. Diğer dış seslere kulak asmamalısın. Çok çalışıyorsun ve kıskanılıyorsun.

BOĞA

Hangi çılgın size zincir vurabilecekmiş şaşarım. Kafanızda tasarlıyorsunuz, harekete geçiyorsunuz. Kim size tembel demişse ayıp etmiş. Eğer ayağa kalkar adım atarsanız hiçbir sorun yok. Tüm sıkıntınız ayağa kalkana, aksiyona geçene kadar. Bugün gizli bir yere saklanmış bir güzellik bulabilirsiniz.

İKİZLER

14 Ekim İkizler burçlarının bu haftaki en güzel günlerinden biri. Para-zaman-plan üçlüsünde çok başarılı bir noktaya ulaşacaksınız. Kimbilir hayalleriniz belki de yavaş yavaş gerçek olmaya başlıyordur. Bu durumda halletmeniz gereken tek konu kaldı; o da duygusal hayatınız. Eski aşkınıza geri mi dönecekseniz, onu tamamen bitirecek misiniz, hala karar veremediniz.

YENGEÇ

Dönüşüm sancılıdır sevgili Yengeç burçları. Hayatınızda yeni bir sayfa açmanızın tabi ki de bedelleri olacaktır. Ama bunlar ekme biçme zamanlarınız, elbet nadas olacaktır, elbet meyveler toplanacaktır. Bugünün Cuma olduğunu unutmayın. Biraz siz de keyfinize bakın.

ASLAN

Bugün de dün olduğu gibi kedi olasınız var. Dışarılarda olmak yerine, partnerinizle olmak, belki sarılıp film seyretmek, belki de başbaşa evde bir yemek yemek istiyorsunuz. Özellikle aileniz ilgili bazı sorunlarınız var ve belki de şevkate ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu günler karşınızdaki insanı değerlendirmeniz için önemli günler.

BAŞAK

Sonunda Cuma günü geldi ve siz de tüm işlerinizi planladığınız gibi yaptınız. Sakin bir günün ardından, sakince hayatınıza devam edebilirsiniz. İş yerinizdeki huzur sizin için çok önemli. Son zamanlarda fikirlerinizi ifade ederken biraz sert tavırlar sergilemiş olabilirsiniz. Özür dilemek erdemdir.

TERAZİ

Terazi burcu, dönem senin dönemin. Her nereye giderseniz orada parlıyor, ortamın göz bebeği oluyorsunuz. Düşündükleriniz ileride yolunuzu aydınlatacak. Hareket etmekten, adım atmaktan kaçınmayın. Çevrenizdeki insanlar sizi yıpratıyorsa, sizin onlara verdiğiniz değeri size vermiyorsa, değiştirin gitsin.

AKREP

Akrep burçları 14 Ekim’de sorunlarla boğuşuyor olsalar dahi, bugün Cuma! Kimse bu gerçeği değiştiremez. Kendi değerinizi kendiniz belirliyorsunuz. Bu dönemde oluşan sorunların ne olduğundan çok, sizin onlarla nasıl baş ettiğiniz önemli olacaktır. Düşmanlarınız var gibi hissediyor olabilirsiniz. Nafile! Siz çok güçlüsünüz.

YAY

Bir çok Yay burcu kariyerlerinde yükselişte! Neden? Çünkü çok çalışıyorsunuz. Neden? Çünkü çevrenizi genişletiyor, etrafınızdaki herkesle mümkün olduğunca iyi geçiniyorsunuz. Parlaklığınız, çabalarınız, ürettikleriniz başka insanlar tarafından farkedilmiyor mu sanıyorsunuz? Yeni yıla, yeni pozisyonlar ve yeni maaşlarla gireceksiniz.

OĞLAK

14 Ekim Cuma günü kendinizi oldukça güvende hissedeceksiniz. Özgüveniniz sınır tanımıyor. Kendinizi her şeyi yapabilecekmiş gibi hissediyorsunuz. Özgüven güzel ama ego değil. Aldanmamaya dikkat edin. Özellikle bugün maddi anlamda kandırılmamaya özen gösterin. Anlaşmaları titizlikle imzalayın. Pazarlıklarınızda ısrarcı olun.

KOVA

Kendinizi oldukça huzurlu hissediyorsunuz. Arada biraz dalgalanmalar olabilir ancak genelde iyi bir gün olacak. Özellikle çocukları olan Kova burçları bugün çocuklarına kavuşmayı iple çekecek, onlarla beraber vakit geçirmekten oldukça keyif alacaklar. İş hayatının derin sorunları sizi yıldıramaz. Siz elinizden gelenleri yapın ama sizden çok önceye dayanan sorunlar için kendinizi hırpalamayın.

BALIK

Balık burcu Cuma gününü seviyorsunuz. Nedense her Cuma günü, Cumartesi çalışacak bile olsanız, hatta hiç çalışmıyor bile olsanız içinizde bir heyecan oluyor. Çok güzel hayalleriniz var. Gerçekleşmesine de zaman var. Ancak siz bu bilinçle yolunuza devam ederseniz, gerçekleşmemesi için hiçbir sebep yok.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();