14 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 14 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

14 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

İçinizi görmemek için tüm dikkatinizi dışarıya verdiniz. Sanki ne kendinizle, ne de duygularınızla ilgilenmiyormuş gibi yapıyorsunuz. Umarım bazı şeyleri kaybetmezsiniz. Kendinizce bir şeyleri dengelediğinizi düşünüyorsunuz ama giderek kendiniz olmaktan uzaklaşıyorsunuz.

BOĞA

Boğa burcu kariyer hayatınızda işler karışıyor. Ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Nasıl aksiyon alacağınızı, nereye yöneleceğinizi bulamıyorsunuz. Bu dönem size kararlı bir ortak çok iyi gelebilirdi. Bir iş arkadaşınızdan destek isteyebilirsiniz. İşler daha da yoğunlaşacak, şimdiden önleminizi almanız gerekiyor.

İKİZLER

14 Aralık hayatınız için çok önemli bir gün! Mutlaka ikili ilişkiler bazında önemli değişiklikler olacaktır. İkizler burçları için yılın en önemli günlerinden biri! Bugün burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay, size 2016 yılının en önemli günlerini yaşatacaktır. Kendinizi düşünmek zorunda kalacaksınız.

YENGEÇ

Yengeç burcu, 14 Aralık ‘da sizi rüyalar alemine bırakıyoruz. Uykuyu ne kadar sevdiğinizi biliyorum. Kendinizi uykuda mutlu , huzurlu ve güvende hissediyorsunuz. Peki, işleri kim yapacak? Çok işiniz var. Disiplinli bir şekilde çalışmazsanız, yetiştiremeyeceksiniz. Bugün gelecek haberler sizin için çok önemli olacak.

ASLAN

Aslan burcu kalbiniz küt küt atıyor. Aşktan mı, öfkeden mi, neşeden mi bilinmez ama uzun süreden sonra ilk defa canlı olduğunuzu, yaşadığınızı hissedeceksiniz. Bu sıcaklık size iyi gelecek. İster öfke ile yanın, ister aşk ile, siz bir şekilde yanıp parlarken daha güzelsiniz.

BAŞAK

İş hayatınızı düzenlemekte zorlanacağınız bir gün olacaktır. Eğer çalışmıyorsanız, aynı tema günlük hayatınızı düzenlemekle ilgili olacaktır. Aksiyon alacak gücünüz var ancak planlarınızı düzenli bir şekilde uygulayamıyorsunuz. Aileniz ile çok mutlu olmanıza rağmen, üzerinizde otorite kurduklarında rahatsız oluyorsunuz.

TERAZİ

Terazi burçlarının tatile ihtiyaçları var. Eğer tatile gidemiyorsanız da artık fiziksel olarak burada ama ruhen çok uzaklardasınız. Kendinize gelip işlerinizi uygulayıncaya kadar bir bakmışsınız ki gün bitmiş. Aşk hayatınızda artık geleceğe yönelik bir şeyler olmasını istiyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızla bazı kapanmış konuları tekrar konuşmak zorunda kalabilirsiniz.

AKREP

Maddi anlamda bolluk bereket dönemine doğru geçiş yapıyorsunuz. Ancak bu dönemi değerlendirebilmek için kararlı ve sebatkar olmanız gerekiyor. İletişim bu dönem hayatınızda önemli ve zor bir tema. Her konuşma bir yerlere bağlanıyor ve siz hata yapmak istemiyorsunuz. Şu an hayat enerjinizi en çok baltalayan kişi yine sizsiniz.

YAY

Yay burcu ilişkinizdeki dalgalanmalar, sevdiğiniz insanla ilgili arada kaldığınız konular sizi yoruyor. Çok güçlü bir dönemden geçmenize rağmen, gücünüzü tam anlamı ile ortaya koyamıyorsunuz. Konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Yapacağınız pozitif konuşmalar size yeni anlaşmalar, yeni ortaklar getirebilir.

OĞLAK

Son zamanlarda ağzınızdan çıkanları yönetemiyor, düşünmeden konuşuyorsunuz. Bu sisli, puslu, anlaşılmaz konuşmalarınız günlük hayatınızın da aksamasına neden oluyor, çünkü insanlar size tavır alıyorlar. Yine kendinizi en iyi hissettiğiniz zaman bir şeylerle uğraştığınız ve çalıştığınız zamanlar. Beklenmeyen taşınmalar söz konusu olabilir.

KOVA

Bu dönem dış dünyaya en açık ve hedeflerini gerçekleştirmeye en müsait burçlardan biri de sizlersiniz sevgili Kova burçları. Venüs ve Mars sizin burcunuzda ilerlerken, size güzel adımlar atma imkanı sunuyorlar. Hayat biraz size benzer şekilde akıyor son dönemlerde. Kendinizi daha rahat hissediyor olabilirsiniz. Çevrenizi genişletmeye devam etmelisiniz.

BALIK

Siz ihtimalleri kısıtladığınız için ihtimaller kısıtlanıyor. Düşüncenizde bile “olmaz” dememelisiniz. Hayatta her şey mümkündür. Hele siz Balık burçları için, hayal edebildiğiniz her şey mümkündür. Arada bir demoralize oluyorsunuz, normaldir. Fakat hızlıca toparlanıp, arkanızdan esen rüzgardan faydalanmalısınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();