13 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün Yengeç burcunda Güneş Tutulmasını deneyimleyeceğiz. Yeni bir Ay doğuyor. Duygusal anlamda yeniye yer açmaktan tereddüt etmeyin. Tükenmiş duygularla vedalaşabiliriz.

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Sevdiğiniz insanlardan haber alabilir, sonunda romantik anlamda ne istediğinizin farkına varabilirsiniz. Duygularını içlerinde saklayan Koç burçlarının ise artık duygularını itiraf etme zamanı geldi. Maddi anlamda haftanın en güzel günlerinden birini yaşayacaksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlk Adım Kim Tarafından Atılmalı

Boğa

Özellikle yakın arkadaşlıklarda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bugün fazlaca duygusalsınız. Ufacık bir olayda bile göz yaşlarınıza hâkim olamıyorsunuz. Genel anlamda rahat bir gün geçirecek olsanız da hormonlarınızın etkisinde kalabilirsiniz. Bir de Yeni Ay’ı deneyimliyoruz. Yeniye yer açma isteklerimizin artması normal.

İkizler

Aşktan yana şansınız oldukça yüksek. Bugün gönlünüzü gün edebilirsiniz. Mümkün olduğunca hızlı bir şekilde işlerinizi bitirip sosyalleşmeye zaman ayırmalısınız. İşler konusunda kafanız karışık. Özellikle kariyeriniz söz konusu olduğunda duygusal davranmamalısınız.

Yengeç

Kendinizi değiştirmek istiyorsanız odak noktanızı değiştirmeniz gerekiyor. Sürekli elinizde olmayana ulaşmak yerine, daha yumuşak ve size karşı nazik insanları hayatınıza sokmayı denemelisiniz. Hava grubundan bir kadını ailenize katmak isteyebilirsiniz. Öfkenize yenik düştüğünüzü fark ediyor olabilirsiniz.

Aslan

Aslan burcu içgüdülerinizle hareket ettiğiniz, iç sesinizi dinlediğiniz bir gün olacak. Maddi anlamda şanslı bir dönemden geçiyorsunuz. Bu şansı değerlendirmek istiyorsanız güzel işlere imza atmanız, çalışmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda bitişler söz konusu olabilir. Yeni başlangıçlara adım attığınız bir gün olabilir. Yeni başlangıçlar için sonlanmalar kaçınılmazdır.

Başak

İş yerinizdeki duygusallığınız boşu boşuna işleri karıştırıyor. Bazı duygularınızı içinizde saklamayı öğrenmeniz gerekiyor. Profesyonel hayatınızı ne kadar sahiplenirseniz o kadar başarılı olacaksınız. Başak burçları için kariyerlerinde parlama dönemi olabilir. Potansiyellerini iyi kullanmaları gerekiyor.

Terazi

Terazi burçları bugün ve önümüzdeki hafta boyunca terfi haberlerine hazırlıklı olmalılar. Eğer bir terfi olmayacaksa bile işinizle ilgili takdir kazanacağınız kesin. Bu durum hoşunuza gitmiyor değil. Kimin hoşuna gitmez ki! Ancak fazla da egolu davranmamaya özen gösterin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde Verimli Olmanın Yolu Mutlu Olmaktan Geçiyor

Akrep

Çok yoğun duygular yaşıyorsunuz. Aile olmanın tadını çıkarıyorsunuz. Birçok Akrep burcu anne-baba olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Fazla hassas ve korumacı olmaktan kaçınmalısınız. Gereğinden fazla ilgi karşı tarafı bunaltabilir. İşinizle alakalı bazı sıkıntılar söz konusu olabilir.

Yay

Ailevi problemler gündeminize gelebilir. Bazen olması gerekenden fazla talepleriniz kendi kendinizi yaralamanıza sebep oluyor. Boş yere kendinizi incitiyorsunuz. Genel anlamda güzel işler yapıyor ve karşılığını da alıyorsunuz.

Oğlak

Kullandığınız iletişim tonu hem çevrenizi hem de dolaylı olarak sizi incitiyor. Fazla duygusal söylemlerden kaçınmanız gereken bir gün. Boş yere, anlık duygularınız için çevrenizi incitmeyin. Romantik anlamda ilişkide olduğunuz kişiler kariyer hayatınızda yükselmenize vesile olabilirler.

Kova

Kova burcu ortada keskin düşüşler yok. Boşu boşuna kendinizi incitmeyin. Öz güven problemleriniz olabilir. Gün boyunca kendinize fazlaca yüklenebilirsiniz. Alacağınız haberler hoşunuza gitmeyebilir. En kolay çözüm çalışmak. Kendinizi işinize verebilirsiniz. Bazen bırakmak gerekir. Yeniye yer açmak için eskinin gitmesine izin vermek gerekir.

Balık

Duygusal krizler yaşıyorsunuz. Kendi hatalarınızla yüzleşmeniz gereken bir gün. Böyle duygular hissedeceğinizi bir iki gün önce tahmin bile edemezdiniz. Geçmişte egolarınızı konuşturduğunuz, özellikle iş ile ilgili konular karşınıza tekrar çıkabilir. Birkaç gündür tekrarlıyorum; gerçekten dost olan insanlara sarılın ve onları bırakmayın.

http://www.yaseminorman.com/

 
Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load