13 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

Haftanın enerjisi ile mücadele edebilecek güçteyiz. Ayaklar yere biraz daha sağlam basıyor. Duygusal anlamda kendimizi güçlü hissedeceğiz.

Koç

Kariyerinizde sağlamlaşmak niyetindesiniz. Konu sadece kariyeriniz olmayabilir. Toplum önündeki imajınızı da güçlendirmek, insanların sizi otorite olarak görmesini istiyor olabilirsiniz. Arkadaşlıkların ön plana çıktığı bir gün ve hafta olacaktır. Sosyalleşmek, daha fazla farklı gruplar içinde zaman geçirmek isteyeceksiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mülakat Ve İş Toplantıları İçin Stil Tüyoları

Boğa

Boğa burcu yurt dışı seyahatleri, yabancılarla olan gündemler, eğitim ve inanç konularında enteresan durumlar yaşayabilirsiniz. Hayatınız her zamanki seyrinden çıkıp, biraz daha farklı noktalara doğru evrilebilir. Aileye dair yüklü bir miras veya aileden gelen karmik bir sorun sizi zorlayabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Paris Sokaklarını Keşfedin!

İkizler

Hareket etmek ve daha farklı düşüncelerinizi değerlendirmek istiyorsunuz. Daha farklı diyorum, çünkü kendinize bile farklı gelebilecek yeni fikirleriniz var. Adım atıp değerlendirebilirseniz, hayalini kurduğunuz kariyer hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. İş yoğunluğunuz artacak.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Hikayeler ''Vay Be'' Dedirtiyor

Yengeç

Partnerlik ilişkileri, eş ilen olan ilişkiler ve ortaklıklar bugün önem kazanıyor. Duygusal anlamda hayat veya iş ortağınızdan destek görmeye ihtiyacınız var. Son zamanlarda eşiniz sizin ağacınız, temeliniz gibi oldu. O olmasa sanki yıkılacakmış gibisiniz. Bir an önce toparlanmanız gerekiyor. Çünkü tek başına iki kişilik duygusal yük taşımak onu da zorlayabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkilerinizde Minnettarlığınızı Göstermek Düşündüğünüzden Çok Daha Önemli

Aslan

İş hayatınız merkeze yerleşmiş durumda. Daha çok çalışıp daha sağlamlaşmak istiyorsunuz. İkili ilişkilerde de pozitif gelişmeler söz konusu. Bazı Aslan burçlarını artık evlendiriyor olabiliriz. Evlilik, ortaklık kurma üzerine beklenmedik ani kararlar söz konusu olabilir. Aileniz büyüyecektir. Hareket etme, yer değiştirme ihtiyacınız artabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evlilik Hazırlıklarına Dair Tüm Detaylar

Başak

Sağlıkla ilgili sıkıntılarınıza rağmen, çok çalışmak, değişik iş kollarında başarılı olmak istiyorsunuz. Hizmet sektöründe çalışan Başak burçları için hayallerini kurdukları ortam ayaklarına doğru geliyor olabilir. Maddi anlamda çok şanslısınız. Bunu neredeyse iki yıldır yazıyorum. Lütfen değerlendirmek için çok çalışın, adım atın ve fırsat yaratın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: 4 Basit Adımla Bireysel Bütçe Planlama Nasıl Yapılır

Terazi

İçsel yolculuğunuzun sosyalleşmekten daha fazla zaman aldığı bir dönemden geçiyorsunuz. Artık kendinizi bir adım daha fazla düşünüyorsunuz ki; bu sizin için oldukça iyi bir gelişme. Vermekten, alma verme dengesini kurmaktan hiçbir zaman yorulmazsınız ama sizin de bazen sadece kendinizi düşündüğünüz zamanlar olmalı. En azından sadece kendinizi önceliklendirdiğiniz zamanlar.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Belki De İhtiyacın Olan Biraz Bencil Olmak

Akrep

Akrep burcu içe kapananlardan, kendinizi düşünmeyi daha önde bir noktaya koyanlardan biri de sizlersiniz. Uzun bir sosyallik sürecinden sonra içe dönmeye başladınız. Artık kendinize ve ailenize daha fazla vakit ayırıyorsunuz. Yakın çevrenizle olmak, konfor alanınızda daha fazla zaman geçirmek, bir süredir kaybettiğiniz huzuru size geri getirecektir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Güçlü Bir Aile Bağı Yaratmanın Sırları

Yay

Maddi anlamda ihtiyaçlarınız artış gösteriyor. Kendinizi hem daha güçlü hem de zaman zaman daha yetersiz hissediyorsunuz. Ya hep ya hiç tavrınız, özellikle son zamanlarda, madde ve maddenin getirdiği güç üzerinden dönüyor. Biraz hesap kitap yapma, elle tutulur, gözle görülür konulara yatırım yapma zamanınız gelmiş olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Para Biriktirmek İçin Tavsiyeler

Oğlak

Maddi anlamda enteresan gelişmelere açık olun. Kazanmanın bin bir yolunu keşfetmek üzere olabilirsiniz. Hem maddi hem de manevi anlamda, hayata dair değişik kazanımlarınızın olabileceği bir dönemden geçiyorsunuz. Bu hafta sizi yormaz. Hele bugün asla.

Kova

Işıklar iyice üzerinizde. Sahnenin ortasındasınız artık. Bir süre sonra üzerinizden süzülüp Balık burçlarını aydınlatmaya başlamadan önce, kendinizle ilgili yeni yaşınıza dair ne kadar istek ve planınız varsa toparlayıp evrene sunmanız gerekiyor. Adım atın. Atacaksanız şimdi atın. İzleyenleri güldürmek de düşündürmekte elinizde. Çünkü başrol sizde.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Hayat İçin Önce Kendinize Güvenin

Balık

Hayaller tam gaz devam ediyor. Siz de bu yaratıcılık olduktan sonra hayatta istediğiniz bir şeyi ıskalamanız mümkün değil. Maddi anlamda sürprizler, dalgalanmalar hala sürüyor. Bir şeyler, özellikle maddi anlamda hayatınızda çok ani ve beklenmedik şekilde gelişiyor. İyi şans yeniden yanınıza geçti. Yeni hedefler için adım atabilirsiniz.

http://www.yaseminorman.com/ 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load