13 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumları

Aslan burçları 13 Şubat 'ta geleceği görmekte zorlanıyor. Hayatlarında birçok konu aydınlanmayı bekliyor. Balık burçlarının çok çalışması ve disiplin kazanmaları gerekiyor. Siz haftaya nasıl başladınız?

13 Şubat Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu kariyer hayatınızda yeni ve beklenmedik haberler alabilirsiniz. Meslek değiştirmek ve marjinal konular ile ilgilenmek isteyen Koç burçları için de yine uygun zamanlar. Sosyal çevrenizi genişletiyorsunuz. Bunu kendi isteğiniz ile yapmıyor olabilirsiniz. Ancak çok fazla insan tanımak zorunda kalacaksınız.

BOĞA

Her ne kadar siz kariyeriniz konusunda şüphelere de sahip olsanız, beklenmedik şekilde yaptığınız işte parlamaya devam edeceksiniz. İnsanlar sizi güzel şekilde anıyorlar. Gerçek bir dost olarak görülüyorsunuz. Güven kazandınız ve çevrenizdeki insanlar kolaylıkla size iş teslim edebiliyorlar.

İKİZLER

Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle alakalı bazı sorunlar gündeme gelebilir. Enteresan vakalar ve sürpriz gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Beklemediğiniz bir kaynaktan, gerçekleştirmek istediğiniz projeler için destek alabilirsiniz. Aşk hayatınızda pozitif gelişmeler olacaktır.

YENGEÇ

Yengeç burcu zorlu bir dönemden geçiyor ve haftaya da bu dönemin etkisi ile biraz daha negatif başlıyorlar. 13 Şubat günü geleceği görmekte zorlanıyorsunuz. Birçok konu karanlıkta kaldı. Hem aksiyon almak istiyor hem de kendinizi gereksiz yere frenliyorsunuz. İş yoğunluğunuzdan zaman bulabilirseniz veya günlük rutinlerinizde belki söylediklerimi düşünürsünüz.

ASLAN

13 Şubat günü geleceği görmekte zorlanıyorsunuz. Bazı konularınız karanlıkta ve muallakta kaldı ve bu sizin gibi sabit bir insanı geriyor. Konuların değişme ihtimalinden bile rahatsız oluyorsunuz Hayatınızdaki kadın figürleri ile alakalı bazı sıkıntılar söz konusu olabilir. Kazalar konusunda deneyimler yaşayabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler için uygun bir gün değil.

BAŞAK

Kendinize acımaktan veya kendinize üzülmekten vazgeçin. Çok güzel insanlarsınız. Sorunlar insanlar için. Yıpranmış da olsanız, düştüğünüz yerden kalkmalısınız. Kalkmalısınız çünkü sizi çok güzel günler bekliyor. Kalkmalısınız çünkü hayatınızda çok güzel şeyler olacak. Onları kucaklamak için güç kazanmanız gerekiyor.

TERAZİ

Terazi burcu haftaya hırslı bir başlangıç yapıyorsunuz. Aksiyon gücünüz giderek artıyor. Son zamanlarda oldukça hareketlisiniz. Bu hareket iş hayatınıza da yansıyor. Aşk hayatınız konusunda kafanız karışmış olabilir veya bir sebepten umutsuzluk besliyor olabilirsiniz. Evren sizi şaşırtacaktır.

AKREP

Akrep burcu haftaya sosyal çevreniz ile alakalı bazı konuları toparlayarak başlıyorsunuz. Yeni etkinlikler ve organizasyonlar içinde yer almak için oldukça uygun bir gün. Genel anlamda iyi olsanız da bir miktar endişeli bir hal sergileyebilirsiniz. Aileniz ile beraber güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

YAY

Hafta sonu yaptığınız ölçüp biçmelerden sonra, haftaya güzel bir başlangıç yapıyorsunuz. Artık kime ne hissettiğinizi biliyorsunuz. Özellikle çalışma ortamınızdaki insanları yeterince gözlemleme fırsatı yakaladınız. Maddi kapıları tekrar açmak, küllerinizden doğmak için uygun zamanlardasınız.

OĞLAK

Bazı yolculuk kararlarınızı tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. İnançlarınızın ve doğru bildiğiniz konuları analiz etmek, neyi neden yaptığınızı anlama yönüne gitmek isteyebilirsiniz. Adım atmaktan çekinmeyin. Özgüveniniz oldukça sağlamlaştı. Artık her şeyi yapmak için hazırsınız.

KOVA

Kova burcu duygusal olarak kendinizi analiz ediyor, duygularınızı tartıyor, ne hissettiğinizi anlamaya çalışıyor olsanız da haftaya güzel bir başlangıç yapacaksınız. Kendinizi hem iyi hissedecek hem de iyi ifade etme fırsatları yakalayacaksınız. Haber trafiğiniz oldukça yoğun. İnsanlar için bir şeyler yapmaktan çekinmeyeceksiniz.

BALIK

Hırsınız giderek artıyor.13 Şubat günü özellikle kariyeriniz ile alakalı disiplin kazanıyorsunuz. Kurallarınızı koydunuz. Normalde kurallar koymak, belli sınırlar içerisinde yaşamak pek size göre değildir ama doğrusunu yapıyorsunuz. İşler sarpa sarmış olabilir ve yeterince konsantre olmadan üstesinden gelemeyebilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();