13 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

Güzel bir hafta sonuna başladık. Yay burcunun pozitif enerjisi hâkim olacaktır. Yeni hedefler koyabilir, her zaman yapmadığımız aktivitelere katılabiliriz. Siz 13 Ocak'ta  kendinizi nasıl hissediyorsunuz?

13 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Aşk hayatınızla ilgili hedefleriniz, planlarınız ve umutlarınız arttı. Kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Her şeyin çok daha güzel olacağına dair pozitif bir inancınız var. Evren de sizi yanıltmayacaktır. Kariyerinizle ilgili majör değişimler yapmak isterseniz hayat sizi destekliyor olacaktır. Kalbinizin sesini dinleyin.

BOĞA

Eşinizin çevresi ve kendi çevrenizle olan ilişkilerinizi toparlamak istiyorsunuz. Kimse ile aranız küs kalsın istemiyorsunuz. Pozitif tutum içindesiniz. Herkese iyi tarafından bakmaya çalışıyorsunuz. Sonradan kırılıp üzülmemek için biraz daha tedbirli davranabilirsiniz.

İKİZLER

Hafta içine göre daha pozitifsiniz. Birlikteliklere ve birlikte bir şeyler yapmaya açıksınız. Hafta içi daha ıssız adam modundaydınız. İkili ilişkilerde dengelenme ihtiyacınız olduğu kadar otoritenizi de korumak istiyorsunuz. Politik lider olmaz. Ya elinizi masanın üstüne koyun ya da bu taht kavgasından vazgeçin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Pozitif Psikoloji Nedir?

YENGEÇ

Maddi anlamda yüzünüzü güldürecek gelişmeler olabilir. Bir şeylere boş yere bel bağlamaktan, zaman öldürmekten vazgeçin. Sizin bir an önce en karamsar tabloyu önünüze koyup, çok çalışıp, yokuş yukarı çıkmaya başlamanız gerekiyor. Kariyer hayatınızla ilgili huzursuzluklarınız var. Kafanızı netlemeniz gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Pozitif Düşünme Yöntemleri

ASLAN

Sorun sıkıntı demeden tırmandığınız yokuşlar, zaman harcayıp aldığınız yollar size meyvesini vermeye başlayacaktır. Keyfiniz yerinde. Oldukça neşelisiniz. Günlük rutinlerinizi planladığınız şekilde bitirip eski dostlarınızla zaman geçirebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Haftasonu Arkadaşlarınızla Yapabileceğiniz 8 Eğlenceli Aktivite

BAŞAK

Başak burcu hayatınız çok karışık. Bazen her şey yolunda gibi, bazen de dünyalar başınıza yıkılmış gibi. Kendinizi dengelemekte çok zorlanıyorsunuz. Aslında belli bir düzene oturdunuz ama bazen iç dünyanıza çok kapılıyorsunuz. Biraz sosyalleşmek, belki çocuklarınızla zaman geçirmek, annelik etmek size çok iyi gelecektir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İç Huzur Bulmanızı Sağlayacak Öneriler

TERAZİ

Ailenize ait bir mülkten veya evinize ait bir genel kazançtan pay almanız mümkün olacaktır. Maddi anlamda bir şekilde ailenizin desteğini göreceksiniz. Aşk hayatınızda birine bağımlı olma veya sürekli aşkın peşinde koşma veya sürekli platonik aşkların peşinde olma hali söz konusu olabilir. Artık o pembe gözlükleri lütfen gözünüzden çıkarın. Sizin de ciddi bir ilişkiye ihtiyacınız var.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Aşkın Belirtileri İle Yaşadığınız Duyguyu Çözümleyin

AKREP

Hayatınızda değer verdiğiniz tüm dünyevi konular bambaşka şekillerde gündeminize gelebilir. Eski olana daha fazla kıymet vermeye başlayabilirsiniz. Maddi anlamda güçleniyorsunuz. Aşk hayatınızda ve çocuklarınızla ilgili konularda ise bazı hayal kırıklıkları söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Çocuklarda Karne Kaygısı!

YAY

Günün rüzgârı sizin tarafınızdan esiyor ve sizi destekliyor. Daha pozitif bir gün geçireceksiniz. Maddi anlamda bir şeyleri değiştirip dönüştürmek zorunda olduğunuz kesin. Daha büyük bir dağ olmak istiyorsanız daha zorlu şartları göze almalısınız. Çevrenizdeki insanların sitemleri ile karşılaşabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı İnsanların Sırları

OĞLAK

Arkadaşlarınıza zaman ayırmayı, sosyalleşmeyi, bazı organizasyonlara, davetlere katılmayı tercih edeceksiniz. İçinize döndüğünüz yeter. Artık kendinizi düşünmeyi bırakın ve eğer düşünecekseniz de gerçek anlamda sadece kendinizi düşünün. Dış görüntünüzde değişiklikler yapmak da size çok iyi gelecektir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Makyaj Stilleri İle Tüm Bakışları Üzerinize Çekin

KOVA

Kitabı yazmış, kontrol aşamasına gelmiş gibisiniz. Oldukça zorlu süreçler atlattınız ve artık yoğurt üstündeki kaymağı yemek istiyor, kitabınız basılsın istiyorsanız, son birkaç sınav daha vermelisiniz. Sonu hayırlı, sonu güzel. Yeter ki; kendinizi iyi tanıyın. Kendinizi kandırmayın. İsminizle ön plana çıkacağınız bir süreçtesiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kendiniz Olun

BALIK

Balık burcu maddi anlamda beklenmedik pozitif değişiklikler söz konusu olabileceği gibi, aldığınız sorumluluklar giderek artabilir de. Yeni bir derneğe üye olabilir, size hiç de hitap etmeyeceğini düşündüğünüz yeni bir hobi edinebilirsiniz. Birinin sizi dünyanın en büyüğü en özeli gibi hissettirmesine çok ihtiyacınız var.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.