13 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 13 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

13 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Yükselmeye, büyümeye çok uygun zamanlardasınız. Yalnız kafanızda kurduklarınız sizi engelliyor. Bırakın farzimalleri, adım atın. Siz düşmekten de korkmazsınız, tekrar ayaklanmaktan da. Yorulmuş olmanız içinizdeki kişiliğin değiştiği anlamına gelmiyor. Geçmişe gitmeniz gerekiyor. Birine ihtiyacınız var. O birini yeniden kazanmalısınız.

BOĞA

13 Ocak sizin için sessiz bir Cuma olabilir. Boğa burçları enerji tasarrufu dönemlerine girmiş bulunmaktalar. Su almak için mutfağa bile gitmeye üşendiğiniz zamanlar geldi. Tanınmak ve kariyerinizde yeni bir noktaya ulaşmak için çok uygun zamanlardasınız. Açıkçası miskinliğin pek zamanı değil.

İKİZLER

Gerçekten bu Cuma size çok iyi gelecek. Artık biraz sıradan gündemlerinizden uzaklaşmanız gerekiyor. Sessiz ve yalnız bir tatil size çok iyi gelebilir. Belki yeni bir eğitim için adım atabilirsiniz. Çok dışa dönük olmanıza rağmen, enerjinizi paylaşacak insanlar bulamıyorsunuz.

YENGEÇ

Kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Bugün evrenin ışıkları sizi aydınlatacaktır. Özellikle dahil olmanız gereken bir proje veya organizasyon varsa bugünü tercih edebilirsiniz. Bekar olan Yengeç burçları fark edilmeye çok açık olduklarından bu Cuma gününü evde geçirmemelerini tavsiye ederim.

ASLAN

13 Ocak günü çok eğleniyorsunuz. Çok fazla insanla tanışabilir, kalabalıklar içerisine karışabilirsiniz. Sosyalleşmek için oldukça uygun bir gün. Yeterince içinize dönmüştünüz, şimdi çevreniz ile ilgilenme vaktiniz geldi. İkili ilişkilere çok fazla kafanızı takmamalısınız. Her gidenin yerine gelecek birileri vardır.

BAŞAK

Maddi anlamda şansınızı denemeye devam etmelisiniz. Risk almayın ama şansınızı denemekten de vazgeçmeyin. Bugün beklenmedik deneyimler yaşayabilir, bir takım sürprizler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Romantik anlamda güzel etkileşimler içerisindesiniz. İlişkiniz ile eski yaralarınızı iyileştirebilirsiniz.

TERAZİ

İşiniz, kariyeriniz veya toplum önündeki imajınız ile alakalı bazı endişeleriniz olabilir. İşinizin eviniz haline geldiğini hissedebilirsiniz. Yine de kendinizi çalışma alanınızda güvende hissediyorsunuz. Hala Zodyak’ın en şanslı burçlarından birisiniz. Şansınızı denemekten çekinmemelisiniz. Özellikle sadece sizi ilgilendiren konularda şansınıza güvenebilirsiniz.

AKREP

Akrep burcu çok fazla içe dönmüş durumdasınız. Günlük hayatınızdaki değişkenlere yetişemiyorsunuz. Bu hız kaybınızın hayat temponuzun çok artması ve hayatınızda değişen çok fazla tema olması ile alakası olmasına rağmen, sizin içe dönen enerjinizin de etkisi büyük. Çok yorulduğunuzu düşünüyorsanız kendinize biraz zaman ayırmalısınız.

YAY

Parlamak için bir adım atmış olabilirsiniz. Ancak bugün kendinizi hiç de parlak hissetmiyorsunuz. İçsel enerjinizin daha fazla olduğu bir Cuma günü. Eğlenmek dışarı çıkmak isteseniz bile bir parçanız hep içinize dönük olacaktır. Güzel konuşmalar ve tatlı diliniz geleceğinizi değiştirebilir.

OĞLAK

İkili ilişkilerdeki ihtiyaçlarınız artıyor. Partneriniz tarafından takdir edilmek ve şımartılmak istiyorsunuz. Ne yazık ki partneriniz ortalarda yok. Bu duruma daha ne kadar tahammül edebilirsiniz bilemiyorum. Oğlak burcu kolaylıkla yıkmaz ama vazgeçerse de geri dönmez. Gözler üzerinizde.

KOVA

Kova burçları için parıltılı bir Cuma günü olacaktır. Nerede olduğunuzun önemi yok, kendinizi her şeyin üstesinden gelebilecek gibi hissediyorsunuz. Maddi anlamda aksiyon almaya müsaitsiniz. Ancak o kadar vericisiniz ki, bu kafa ile para kazanmanız biraz zor olacaktır. Robin Hood olmak için biraz erken.

BALIK

Karşı cins tarafından beğenilmeye ihtiyaç duyduğunuz bir gün. Bunda yanlış bir şey yok. Herkes farkına varılmak ister. Kendiniz için aksiyon alabilecek gücünüz var. Bir kere de başkasından beklemeyin. Siz yapın. Belki çakılıp kafa göz patlatacaksınız ama en azından denemiş olacaksınız. Çokluk enerjinizin yokluk enerjisine dönüşmesine izin vermeyin.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();