13 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Sosyal, önde, liderlik eden ama konfor alanında kalmak isteyen bir ruh halindeyiz. İşler biraz karışmış olabilir. İhtiyaçlar ile illüzyonlar arasındaki farkı net bir şekilde göremeyebiliriz.

Koç

Güne biraz düşünceli, kendi içinizde hedefler ile başlayabilirsiniz. Ancak öğleden sonra bu durum değişecek ve keyfiniz yerine gelecek. Aşk hayatınız için şanslı bir gün. Özellikle bekar Koç burçlarının geçmişten bir partnerli ile aralarında tekrar bir yakınlaşma söz konusu olabilir.

Boğa

Boğa burcu keyfinizi korumakta zorlanıyorsunuz. İçinizi kurt gibi kemiren durumlar var. Hayatınızın dengesi tamamen değişebilir. Bazı Boğa burçları ülke değiştiriyor olabilirler. Bazı Boğa burçları ise tamamen yaşam felsefelerini değiştiriyorlar. Sizin için bu hafta sonu bir nevi kabuk değişimi olacaktır.

İkizler

Çok fazla şeyi aynı gün yapmaya çalışıyorsunuz. Oldukça pozitif olduğunuz, çalışmaktan insanlar için bir şeyler yapmaktan keyif alacağınız bir gün sizleri bekliyor. Hayallerinizin bazılarında istediğiniz sonuçlara ulaşamadınız belki. Belki hayal ederken daha güzeldi, yaşamaktan hoşlanmadınız.

Yengeç

Yengeç burçlarının aşk hayatları kıpırdanmaya başlıyor. Bekar ya da birliktelikleri olsun Yengeç burçları daha flörtöz bir hal takınacaklar. İlişkilerdeki problemleri görmezden gelerek, anın tadını çıkarmaya çalışacaklar. Kariyer hayatınız konusunda ciddi etkiler altındasınız.

Aslan

Ailenizle olmaktan, dışarılarda olmaktan daha keyif alacağınız bir gün. Hem evde olmak hem de konforlu alanınızda hissetmek size iyi gelecek. İyileştiremediğiniz konular olması sizi rahatsız ediyor. Tedirginlikleriniz, emin olamadığınız noktalar var hayatınızda. Bugün onları kenara bırakıp dinlenmeye çalışın.

Başak

Siz de bugün evde olmayı tercih edecek burçlardansınız. Havanın güzel ya da kötü olması önemli değil. Konfor alanınızda olmaya ve dinlenmeye ihtiyacınız var. Evde düzenlemek istediğiniz konular, çözülmesi gereken konular var. Bir problem varken siz gezemezsiniz.

Terazi

Maddi anlamda daha konforlu hissediyorsunuz. Gerçekten bir konfor durumu var mı onu bilemiyoruz. Bazen gereğinden fazla rahat davranabiliyorsunuz. Özellikle evli Terazi burçlarının hayatlarında ani değişimler oluyor. İletişim konusunda bir rahatlama söz konusu.

Akrep

Kendinizle o kadar mutlusunuz ki; bugün başka kimseye ihtiyacınız yok. Özellikle maddi anlamda bazı sorunlar olması veya olacak olması mümkün. Maalesef bu dönem beklenmeyen harcamalarınız olabilir. Günlük hayatınızın temposu hızlanıyor. Ani gelişmeler söz konusu olabilir.

Yay

Zihin doluluğu ve kuruntular içindesiniz. Bazen pozitif düşüncelerinizi bile o kadar büyütüyorsunuz ki; bütün gün aynı koltukta kalakalıyorsunuz. Özellikle iletişim konularına dikkat etmeniz gerekiyor. Hem yanlış anlaşılmaya hem de yanlış anlamaya oldukça müsaitsiniz.

Oğlak

Oğlak burcu arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek istiyorsunuz. Bazı organizasyonlar içinde yer almak size çok iyi geliyor. Oğlak burçları kendi hayatlarındaki dönüşüm konusunda dikkatli olmalılar. Bu dönüşümün yan etkileri olabilir. Sinirlerinize ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Kova

Kafanızın karışık olduğunu, karar vermekte güçlük çektiğinizi ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu görmekte zorlandığınızı biliyorum. Güvendiğiniz insanlardan destek alın. Yeni insanlarla tanışabilir, flörtöz bir gün geçirebilirsiniz.

Balık

Özellikle yurt dışı veya uzakta olan insanlarla alakalı bazı düşünceleriniz olabilir. Bazı Balık burçlarının almak istedikleri eğitim konusunda düşünceleri veya duyguları olabilir. Bugün genel olarak çok pozitif olacaksınız. Aşk hayatınızda şanslı bir gün.

http://www.yaseminorman.com/ 

No more pages to load

No more pages to load