13 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Biraz hava ruhumuza iyi gelecek. Metaforik olarak İkizler burcuna ilerleyen Ay’dan bahsediyorum aslında. Değişmeye, değiştirmeye cesaret edemediğimiz konularda bizi destekleyecek.

Koç

İşler yavaş yavaş yoluna girmeye başlayacak, merak etmeyin. Belki çok zor dönemlerden geçtiniz, biliyorum. Birçok Koç burcu sizinle benzer durumda. Kafanız çok çok karışık. Geleceği görmekte zorlanıyorsunuz. Bu sebeple doğru düzgün plan da yapamıyorsunuz. Şimdilik sadece hayatınızdaki çürükleri eleyin yeter. Hayat size hak ettiğinizi verecektir.

Boğa

Boğa burcu koşturmalı günlük trafiğiniz bugün de devam ediyor. Kendi rutinlerinizin siz dengesini kurmuş olsanız da başkaları size hayretler içinde bakıyor. Aklınızın içi çok dolu. Sürekli fikir değiştirdiğiniz için hata yapmaya müsaitsiniz. Geçmişi geçmişte bırakın. Deşmenin şu an için bir anlamı yokmuş gibi gözüküyor.

İkizler

Evliliklerde veya eşinizle alakalı konularda sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Bu sıkıntıların size bir şeyler öğretmeye çalıştığını unutmayın. Hayat derslerimiz kıymetlidir. Merkür gerilemesinden en çok etkilenen sizler oluyorsunuz. İşlerin biraz yavaşlaması ve aksaması gayet doğal.

Yengeç

Düşünceleriniz çok güzel. İnsanlara, canlılara ve evrene faydalı olacak birtakım faaliyetler düşünmektesiniz. Ancak önce siz. Günlük hayatınızda kendinize ne kadar yüklendiğinizin farkında değilsiniz. Belki sporu abarttınız, belki çok çalışıyorsunuz, belki çok düşünüyorsunuz bilemiyorum. Ancak bu kadar zorlamayın kendinizi. Bir de tam tersi Yengeçlerimiz var. Odağı tamamen kendisine çeviren. Onlara uyarım daha büyük; yalnız kalırsınız.

Aslan

Çok zorlayıcı bir gün olabilir. Sakince bitirmeye çalışın. Aslan burçlarına çok acil tatil öneriyorum. Mümkünse uzak bir yerlere gidin ve telefonunuzu da birkaç gün kapatın. Evrenle irtibatı kesin. Sadece kendinizi dinleyin. İnziva programına bile gidebilirsiniz. Ne zaman düzelecek diye soran çok Aslan burcu var. Ben de diyorum ki; her şey elinizde ama değilmiş gibi davranıyorsunuz.

Başak

Gelsin hayat bildiği gibi modundasınız. Derin duygular besleseniz, duygusal anlamda dipte çok büyük problemler yaşasanız bile, elinizden geldiğince güçlü durmaya devam ediyorsunuz. Bu duruşunuzun karşılığını fazlası ile alacaksınız merak etmeyin. Daha da güçlenerek çok güzel bir döneme adım atacaksınız.

Terazi

Terazi burcu oldukça yoğun bir haftaya başlamıştınız aynı yoğunlukla devam ediyorsunuz. Hayal kırıklıklarınızı da yavaş yavaş atlatıyorsunuz. İletişim konularında sıkıntılarınız olabilir. Ne de olsa Merkür geriliyor. Söz konusu sunumlara, toplantılara daha fazla özen göstermek gerekiyor. Genel anlamda bir süredir anlatmak istediklerinizi karşı tarafa geçirmekte zorlanıyorsunuz.

Akrep

Hayattan bir keyif alıyorsunuz bir almıyorsunuz. Hislerinizi de yaşam ritminizi de dengelemekte zorlanıyorsunuz. Ailevi konular, evinizle ilgili düzenlemeler hem size iyi geliyor hem de bazı öngöremediğiniz konular kafanızı karıştırıyor. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size çok iyi gelecek. Kariyer hayatında yükselmeler söz konusu.

Yay

Bazı Yay burçları aşk hayatlarında geriye doğru gitmek isteyebilirler. Bazı Yay burçları eski sevgililerine dönmek için harekete geçebilirler. Eğer böyle bir içgüdünüz varsa, yapmayın. Yani en azından hemen harekete geçmeyin. Bir iki kere daha düşünün, neden bitmişti?

Oğlak

Maddi anlamda sizi uyarıyorum. Gereksiz harcamalardan kaçının. Para verdiğiniz konularda, paranızın karşılığını alabildiğinizden emin olun. Keza aynı şekilde emek verdiğiniz konularda da emeğinizin karşılığını alıyor olduğunuzdan emin olun. Sizin için şanslı bir gün. Beklemediğiniz birkaç yerden şansınız yaver gidecektir. Geri dönmesini düşünmediğiniz yerlerden geri dönüşler alabilirsiniz.

Kova

Maddi anlamda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Bu dönem aklınızı maddi kazanç elde etmek için çaba göstermiyor olsanız da, krediniz biriken bazı yerlerden unuttuğunuz gelirler elde edebilirsiniz. Venüs’ün burcunuzda ilerliyor olması sürpriz aşkları hayatınıza çekmenize sebep olabilir. Ancak bu dönemde gelenlerin istikrarı bulması Nisan ayını geçecektir.

Balık

Kalbiniz bazı konuları dengeye koymak istese de maalesef ani çıkışlarınız, garip öfke patlamalarınız ve ruh halinizin sık sık değişmesi buna izin vermiyor. Kafanız çok bulanık. Son 7-8 yılda ekip biçtiğiniz konuların ya ekmeğini yiyeceksiniz ya da karmasını yaşayacaksınız. Her ikisi birden de olabilir.

http://www.yaseminorman.com/ 

No more pages to load

No more pages to load