13 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları

Hiç bir şeyin düzgün ilerlemeyeceğine dair hislerimiz olabilir. Gayet normal. Gerçekçi ve geleceğe yönelik davranıp anlık duygularımızı bastırmayı öğrenmeliyiz. 

Koç

Eğer aşk hayatınızla ilgili almak istediğiniz aksiyonları almaz, özlediğiniz kişi için adım atmazsanız ileride çok büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlıklardaki görevlerinizi yerinize getirmeniz ve sizin de arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekiyor. Kafanız karışık. Bazı Koç burçlarının başlarını kaşıyacak vakti yok.

BUNU DA ÖRMELİSİNİZ: Kadın Arkadaşlıkları Erkeklerden Daha Mı Güçlü Dersiniz?

Boğa

Boğa burcu arkadaşlarınızdan gördüğünüz ilgi hoşunuza gidiyor. Siz de en iyi şekilde karşılığını veriyorsunuz. Kariyer hayatınızla ilgili birtakım hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Ailenizle ilgili konuları işe, işinizi de eve taşımamalısınız. Yoğun bir gün sizleri bekliyor.

İkizler

İşler yoluna girmeye başladı. Özellikle deniz aşırı seyahatler söz konusu olacaktır. Hukuki konularda hayal kırıklığına uğramamak için işlerinizi sağlama almanız gerekiyor. “Nasıl olsa bir şey olmaz” diyerek hiçbir konuyu geçiştirmemelisiniz. Bu ara hayat beklemediğinizi önünüze serebilir. Beklenmeyeni beklemek yeni mottonuz olsun.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatınızı Değiştirecek 10 Buda Öğretisi

Yengeç

Öğrendiğiniz bilgileri kullanmazsanız hiçbir işinize yaramaz. Kendinizi daha iyi hissedebilmek için, öğrendikleriniz ile hayallerinizi gerçekleştirmek için adım atmanız gerekiyor. İletişim konularında bu ara oldukça başarılısınız. Daha fazla sosyalleşiyorsunuz. Sosyalleşirken sevdiğiniz insanı da aksatmayın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkiler Neden Yürümüyor?

Aslan

Şans ilişkiler konusunda bir şekilde yanınızda. Fakat işler beklediğinizden farklı bir yoldan sonuca ulaşıyor. Uzun süredir ilişkileri devam eden Aslan burçlarının monotonluklarına son vermesi gerekiyor. Günlük rutinlerinizi renklendirebilir, biraz değişiklik yapabilirseniz daha huzurlu hissedeceksiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin

Başak

İkili ilişkiler, özellikle partnerlik ilişkileri konusunda hayallerinizdeki kişiyi bulmuş gibi hissediyorsunuz. Hayatınızın kendi payınıza düşen kısmı oldukça dengeli bir hale geldiği için, tüm düş kırıklıklarını daha rahat göğüsleyebiliyorsunuz. Ailevi konularda hala sıkıntılar var. Maddi anlamdaki şansınız da devam ediyor. Bazı Başak burçlarının kendilerini fazla garanti altında hissetmesi iyi sonuçlar vermeyebilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Çekim Yasası İle Parayı Hayatımıza Çekmenin Yolları

Terazi

İş hayatınız canlanıyor. Belirli bir ivme kazanıyorsunuz. Özellikle iş yerinde alacağınız haberler sizi hayaller alemine götürebilir. Terazi burçlarının aşk hayatlarındaki hayal kırıklıkları son bulacak. Artık geleceğinizi nasıl şekillendireceğinizi biliyorsunuz. Birçok Terazi burcu uzun süredir taşınma planları yapıyor. Diğer bir kısımsa çoktan taşındı.

Akrep

Akrep burcu aşk çanları çalıyor olabilir. Romantik anlamda hayatınızda birtakım gelişmeler söz konusu olacaktır. Evli akrepler içinse çocuk sahibi olma zamanı gelmiş olabilir. Maddi anlamda çok fazla öğreti ve dönüşüm içerisindesiniz. Paranızı biriktirmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Bu arada son zamanlarda çok güzelleştiniz, farkında mısınız?

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hamile Kalma Şansını Arttırmak için Ne Yapmalı?

Yay

Aileniz ile ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı haberler alabilirsiniz. Kendinize sınır koymayı öğrenmeniz gerekiyor. Disiplini kaybettiğinizde ortaya hiçbir iş çıkaramıyorsunuz. Sizin kararlı bir şekilde işinize odaklanmanız gerekiyor. Bekar Yay burçları için ani gelişmeler söz konusu olabilir. İlişkileri olanlar ise dikkatli olmalı.

Oğlak

Ailevi konulardaki aksiyonlar biraz daha normal bir hal alacaktır. Sizi sağlamlaştıracak hareketlerde bulunabilirsiniz. Maddi anlamda dikkatli olmak gerekiyor. Yatırım fikirlerini bir süre bekletmekte fayda var. Gereğinden fazla harcamalardan kaçınmalısınız. Çevrenizdeki insanların desteğini göreceksiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: 4 Basit Adımla Bireysel Bütçe Planlama Nasıl Yapılır?

Kova

Maddi anlamda çevrenizdeki insanların desteğini görebilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizdeki pozitif adımlarınız çıkarınıza gelişecek birçok olayı tetikleyecektir. Arkadaşlıklarınızın sınavdan geçtiği bir dönemdesiniz. Bazı Kova burçları çoktan bu dönemden nasibini aldı, almayanlar almaya devam ediyorlar. Notlarını verin ve hayatınıza devam edin. Hiçbir konu için gereğinden fazla kırgınlığı içinizde saklamayın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yakın Arkadaşınız Sizinle İlgili Bu 8 Soruyu Cevaplayamıyorsa “Kankanız” Değildir!

Balık

Kendinizle ilgili aksiyon alma gücünüz fazla ancak yanlış kararlar almaya da oldukça müsaitsiniz. Maddi anlamda ayaklarınızın yere daha sağlam basmasını sağlayacak gelişmeler söz konusu olacaktır. Evli Balık burçları için oldukça güzel bir gün olacak. Bekarlar için hep güzel. Çünkü bekar Balık burçları kiminle istiyorlarsa hayallerinde onlarla beraberler. Geleceği hayallerinizle yaratmak, en büyük yetenekleriniz arasında.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir İlişki İsteyenler İçin Küçük Mutluluk Sırları

http://www.yaseminorman.com/ 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load