13 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

Yengeç burçları dün içlerini döktükleri için haftaya rahat başladılar. Kova burçları ise Venüs gerilemesine rağmen kazanç elde etmeye devam ediyorlar. Siz 13 Mart ‘ta yeni haftaya nasıl başladınız?

13 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

13 Mart ‘ta günlük işlerinizi kolaylıkla tamamlayabileceksiniz. Artık hayatınızda ne istiyorsunuz ne istemiyorsunuz hem duygusal anlamda hem de mantıksal anlamda karar verme zamanınız geldi. Öyle zihninizdeki yoğunluğun akışı ile hareket etmek olmaz. Siz ne istiyorsunuz, önemli olan bu.

BOĞA

Boğa burcu haftaya geçtiğimiz haftaya göre daha iyi bir başlangıç yapacaksınız. Kendi içinizde bazı konuları dengelediniz ve rahatladınız. Aksiyon olmak, yeni sınırlar belirlemek için doğru zamanlar olmamasına rağmen yapmak istediğiniz, adım atmak istediğiniz konular var. Belki doğum günü zamanlarınızı beklemeniz daha doğru olacaktır.

İKİZLER

İkizler burcu işler tam anlamı ile tıkırında. Olacak bazı gelişmeler yüzünüzü güldürecek. Neptün’ün kariyer evinizdeki seyri sizi her ne kadar birçok konuda kararsız bırakıyor, aldanmanıza sebep de oluyor olsa, üstesinden geliyorsunuz. Bu ara üstesinden gelemediğiniz konu romantik ilişkiler.

YENGEÇ

Dün söyleyeceklerinizi söylediğiniz için bugün kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Duygusal anlamda daha dengelisiniz. İsteklerinizin peşinden gidin. Siz hep başkaları ile ilgilenirken kendi hayatınızı gölgede bırakıyorsunuz. Bu sefer de aynı hatayı yapmayın.

ASLAN

Aslan burcu haftaya daha özgüvenli başlıyorsunuz. İçinizde hissettikleriniz alevlendi. Artık daha kolay kendinizi ortaya koyabileceksiniz. Özellikle başkalarından destek bekleyen, borsa ile uğraşan ve miras davaları ile uğraşan Aslan burçlarının bu hafta yüzleri gülecektir.

BAŞAK

Kendinize değer vermeye başladığınızda sizin de dengeniz düzene oturuyor. Siz hizmetçi değilsiniz. Gönüllü olarak insanların iyiliğini istemek, onlara yardım etmek, destek olmak başka bir şey, sürekli kullanılmak başka bir şey. Başak burçlarının hayatları giderek güzelleşecek, hiç merak etmesinler.

TERAZİ

13 Mart ‘ta haftaya süper yoğun başlıyorsunuz. Aslında bundan da şikayetçi değilsiniz. Çalışmak sizi rahatsız etmiyor. Hayat bir şekilde akıp gidiyor en azından bu şekilde işe yaradığınızı hissediyorsunuz. Üstelik herkes de sizi takdir ediyor. Çevrenizi belli insanlar ile kısıtlamayın. Yeni insanlara, görüşmediğiniz arkadaşlarınıza yer açın.

AKREP

Sosyal çevrenizde ve arkadaşlıklarınızda gereksiz endişelere sahip olabilirsiniz. Rahatsız olduğunuz kimseler varsa daha mesafeli olmayı seçersiniz olur biter. Bu kadar ince planlarla uğraşmanıza gerek yok. Kimse sizin kadar önceden hissedemez hiçbir şeyi. Onlar giderken siz dönüyor olursunuz merak etmeyin.

YAY

Kariyeriniz, insanların sizin toplumda nasıl konumlandırdığı bugün özellikle endişe konunuz. Madem bu kadar önemsiyorsunuz, çok çalışın. Daha fazla çalışın. Siz istediğinizde taştan su çıkarırsınız. Ancak rehavete kapıldığınızda da böyle parmak bile kaldırmazsınız. Yeterince dinlendiniz, içinize kapandınız, bahar geliyor açılma zamanı.

OĞLAK

Oğlak burcu karamsar olmayın. Ortada bir sorun yok. En azından sizin üstesinden gelemeyeceğiniz bir sorun yok. Biliyorsunuz ki konular hep aynı. Yeni bir düşünce tarzı, yeni bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda biraz daha sakin davranmanızı tavsiye ediyorum.

KOVA

Kova burcu Venüs gerilemesine rağmen haftaya maddi anlamda şanslı başlayabilirsiniz. Özellikle kalıcı yeni bağlantılar kurmak, yeni anlaşmalar yapmak için aksiyon alabilirsiniz. Bugün şanslı gününüzdesiniz. Her şey konfor alanınız içerisinde istediğiniz gibi gelişecektir.

BALIK

Rutinlerinizde çok parlak, başarılı ve mutlusunuz. Söz konusu ilişkilere gelince hep bir problem çıkıyor. Bu kadar tekrarlanan durumdan sonra, hiç kendinize dönüp baktınız mı? Belki ne istediğinizi bilmiyorsunuz, belki yeterince odaklanmıyorsunuz, belki bir şeyler yaptığınızı düşünürken, karşı tarafın sizden beklentileri ile çelişiyorsunuz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();