13 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 13 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

13 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Biraz duygusal bir Pazar günü geçirebilirsiniz. Hislerinizden eminsiniz ama bu duygusallaşmanıza engel değil. Yine şanslı bir gün. Çok fazla hareket etmek zorunda kalabilirsiniz. Tüm gün garip garip işlerle uğraşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek ve aranızdaki bazı sınırları kaldırmak size iyi gelecek.

BOĞA

Boğa burçları bazen çok şanslı olduğunuzu hissediyor musunuz? Sanki bu dünyada sizin için çalışan gizli güçler var. Tüm zamanınızı partnerinize ayırıyorsunuz. Bazı fikir çatışmalarınız olsa da siz onları dengelemeyi öğrendiniz. Bazı kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Hayatı akışına bırakın.

Boğa burcu için günün mottosu:

Su akar, yolunu bulur.

 

İKİZLER

Aşk hayatınızdaki dengelerin bozulduğunu hissedebilirsiniz. Sizi fazla sır saklamaya müsait bir ortam olmadığı konusunda uyarmıştım. Güçlüsünüz ama enerjiniz dışa değil içe akıyor. Kendinize zaman ayırmalısınız. Herkesin bir koldan sizi çekmesinden yoruldunuz.

YENGEÇ

İçeride kendi işlerinizle, ailenizle, çocuklarınızla, sevgilinizle, eşinizle o kadar meşgulsünüz ki, dışarıda neler olup bitiyor farkında değilsiniz. Bir kafanızı kaldırın lütfen. Sosyalleşin. Ama lütfen sevgiliniz dışında biri ile. Ne kadar uzun zamandır doğru düzgün arkadaşlarınız ile bir şeyler yapmıyorsunuz farkında mısınız.

ASLAN

Maddi anlamda bazı eski konular canınızı sıkabilir. Çok fazla iletişim kurmak, başkalarının birbirleri ile olan iletişimlerini düzenlemek zorunda kalabilirsiniz. Bu Pazar gününü evinizde geçirmek sizin için daha pozitif olacaktır. Uzaktan gelecek biri ile veya yabancı bir insan ile romantik bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

BAŞAK

Özellikle günlük rutinler ve ilişkiler konusunda oldukça yoğunsunuz. Kafa karışıklıkları ve fikir değişimleri sizi oldukça yorabilir. Ne istediğinizden emin olamıyorsunuz. Bazı konularda çok çabuk başkalarının fikirlerini kendi fikirleriniz gibi benimsiyorsunuz. Sizin kadar analitik bir burcun bu hale gelmesini aşka bağlıyorum.

TERAZİ

Derin ilişkiler kurma çabanız, özellikle romantik anlamda olanlar, maalesef pozitif sonuçlanmayacaktır. Çünkü sizinki bile bile lades. Etrafınızdaki insanlara arkadaş gibi yaklaşıp, bir şeyler hissederken, kankası gibi her problemini dinler ve desteklerseniz, bu hayal kırıklığına uğramaya devam edersiniz. Sınırlarınızı korumak sizi güçlü kılar.

AKREP

Çok fazla programı bir güne sığdırmışsınız. Umarım her yere yetişebilirsiniz. Pazar günlerini seviyorsunuz. Kafanız dolu olabilir. Boşaltmak için düşüncelerinizi güvendiğiniz insanlarla paylaşabilirsiniz. Enerjisine inandığınız kişilere danışabilirsiniz. Romantik anlamda bazı aldanmalar söz konusu olabilir. Eğer partnerinizden şüpheleniyorsanız üstüne gidin.

YAY

13 Kasım ‘da hayal gücünüz sizi bile şaşırtabilir. Bu güzel enerjiyi yeni planlar yapmak için kullanabilirsiniz. El işi bir şeyler yapıyorsanız, tasarımlarınıza akıtabilirsiniz. Güzel işler yapmaya bir o kadar meğilli, ayağa kalkıp hareket etmeye bir o kadar üşengeçsiniz. Yine de bir şekilde hayata uyum sağlıyorsunuz, hem de bir çok insandan daha iyi bir şekilde.

OĞLAK

Oğlak burcu evde keyif yapmaya hazır mısınız? 13 Kasım ‘da belki ayaklarınızı uzatıp güzel bir film izlersiniz. Dün ve bugün zombiye dönüşmüş olabilirsiniz. Oğlak burçları gecenin enerjisini kullanabilen burçlardan. Birden fazla kaynaktan şans elde edebilirsiniz. İki kişi aynı anda bir işinize koşabilir. Desteklendiğinizi hissedeceksiniz.

KOVA

Kova burçları gökyüzü sizin için öyle bir harita hazırladı ki, evinizden yakalayacağınız şanslara inanamayacaksınız. Uyku problemleriniz olabilir. Erken kalkmak zorunda kalabilirsiniz. İletişim gücünüz yüksek ve oldukça yaratıcısınız. Bu yeteneklerinizi kullanarak kazanç elde ediyorsanız iyi bir döneme giriş yapıyorsunuz.

BALIK

Geçmişteki konuları konuşmaktan kaçmamalısınız. Bir şeyleri çözmeden devam ederseniz, yeniden aynı çukurların içerisine düşeceksiniz. Özgüveniniz yükseliyor. Kendinize biraz özen göstermelisiniz. Bir çok Balık burcu bedenine ve fiziksel görüntüsünü yeterince disipline edemediği için, kilo almış, bakımsız kalmış olabilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();