13 Haziran 2017 Günlük Burç Yorumları

Akrep burçları hiç tanımadıkları duygular hissediyor olabilirler. Boğa burçlarının ise bazı istekleri kafa karışıklıklarına sebep olabilir. Sizin burcunuz 13 Haziran ’da  hangi etkiler altında?

13 Haziran Günlük Burçlar

KOÇ

Kariyer hayatınız konusunda sağlam adımlar atabilirsiniz. İş hayatınız ve daha çok ne yapmak istediğiniz, ne olmak istediğiniz, toplumda hangi imaj ile anılmak istediğiniz soruları günün gündemi haline gelebilir. Kendinize güveniyorsunuz ama yürüyeceğiniz yol konusunda soru işaretleriniz var.

BOĞA

13 Haziran ‘da Boğa burcu enteresan fikirleriniz ve istekleriniz olabilir. Özellikle yeni eğitimler konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Bugün inandıklarınız konusunda fazlaca sabit fikirli bir tutum içerisinde olabilirsiniz. Uzun süredir sakladığınız kaynaklarınızı kullanmak zorunda kalabilir. Boğalar kumbara patlatma operasyonlarına başlayabilirler.

İKİZLER

Dün yaşadıklarınızın ardından bugün de biraz duygusal iniş çıkışlar yaşamanız normal. Kendinize biraz zaman tanımalısınız. Merak etmeyin. Kayıplar sadece bugün kayıp. Yarın hepsi size kazanç olarak dönecekler. Düşüncelerinizi dile getirmeden önce biraz daha tartmalısınız.

YENGEÇ

Kariyer hayatınızda gerçekleşebilecek ani değişimler günlük rutinlerinizi zorlayabilir. İş temponuz artabilir. Her elinizi attığınız işten her zamanki kolaylıkla sıyrılamıyor olabilirsiniz. İletişim gücünüzün artması yeni fırsatları da beraberinde getirecek. Çevreniz genişliyor.

ASLAN

13 Haziran ‘da işlerinize yeni bir bakış açısı getirebilirsiniz. Günlük hayatınızdaki ahengi arttırabilirsiniz. 13 Haziran’da hayatınızda enteresan gelişmeler söz konusu olabilir. Beklenmedik duygular hissedebilirsiniz. İlişkileri olan Aslan burçları zor zamanlardan geçiyorlar.

BAŞAK

Aşk hayatınızda gidenlerin yerine hemen yenisi gelebilir. Beklenmeyeni beklemeye hazırlıklı olmalısınız. Tanımadığınız insanlar sizin için yeni kapılar oluşturabilirler. Şansınıza güvenin. Başak burçları gerçekten hayatlarının her anlamında şansı tadabilecek bir dönemden geçiyorlar.

TERAZİ

Eviniz konusunda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bugün kendinizi dinleyin. İç sesinize güvenin. O ses size gelecekten haberler verecek. Ne hissediyorsanız arkasında durun. Fırsatların arttığı sizin de değerlendirme fırsatı yakalayabileceğiniz bir gün.

AKREP

Akrep burcu enteresan duygular içindesiniz. Ne hissedeceğinizi bilemiyorsunuz. Bazı hayalleriniz gerçek oluyor olabilir. Ani, zorlayıcı ama bir o kadar da geliştiren, tadını bilmediğiniz değişimlere hazır olun. Dış görünüşünüzü ihmal etmeyin. Kendinize zaman ayırmaya çalışın.

YAY

13 Haziran maddi anlamda sürprizlerle dolu bir gün. Paranın nereden geldiğine inanamayacaksınız. Yastık altı, unutulmuş, ceplerinizde kalmış paralarla karşılaşabilirsiniz. Yolda önünüze bakmayı da ihmal etmeyin. Çevreniz konusunda da şansınız yaver gidecek. Gelişen çevreniz de kaynaklarınızın artmasına katkıda bulunuyor.

OĞLAK

Yaptığınız enteresan hamleler etrafınızı etkiliyor. Herkes sizin peşinizde ve sizi merak ediyor. Eğer açık etmek istemediğiniz konular varsa daha dikkatli davranmalısınız. Ancak fark edilmek için ekstra bir emek vermenize gerek yok. Kişisel bakımı elden bırakmayın, dikkatler üzerinizde.

KOVA

Kimse sizden böyle çıkışlar yapmanızı beklemiyordu. İşin enteresan tarafı siz de böyle olmasını beklemiyordunuz. Hayat ne kadar sürprizlerle dolu değil mi? Güneş batsın diye bekliyordunuz yeniden doğdu. İmkanlarınızın ve güzel haberlerinizin tadını çıkartın.

BALIK

Arkadaşlarınızı kaybediyorsunuz veya karşınıza almaya başladınız, neden? Bu sefer maalesef haklı değilsiniz. Kendinize öz eleştiri yapamadığınız için en büyük fırsatlar elinizden kayıp gidiyor olabilir. Aşk hayatınızdaki hamlelerinize dikkat edin. Saklandığınız yerde yakalanabilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();