13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün gerçekleşen Ay Jüpiter Kavuşumu sayesinde, manevi anlamda daha tatmin ve güçlü hissedebiliriz. Aynı zamanda, kalbimizden geçenleri daha kuvvetli bir şekilde titreştirebilir, dualarımın kabulü için daha umutlu olabiliriz.

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Çok huzurlu ve mutlu bir gün geçireceksiniz. Haftanın en güzel günlerinden birini yaşayacaksınız. Özellikle aşk hayatınız ve ilişkilerinizde hem tüm konuları düzenleme fırsatı bulacak hem de güzel her temayı daha da parlatacaksınız. Duygularınızı ifade etmek konusunda da çok rahat olacaksınız.

Boğa

Duygusal konuşmalar yapmaya müsaitsiniz. Olur olmadık konularda gözlerinizin dolduğunu fark edebilirsiniz. Ailevi konularda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Aşk hayatınızda birtakım revizyonlar yapabilirsiniz. Bu değişimlerle ilişkiniz bir sonraki aşamaya taşınabilir. Çevrenize karşı önyargılı olmamaya çalışmalısınız.

İkizler

Kendi kendinize yetebileceğiniz bir gündesiniz. Kimseye ihtiyaç duymuyor sessizliğin tadını çıkartmak istiyorsunuz. Siz böyle isterken telefonunuz iç sesinizi duymuyor, zır zır çalmaya devam ediyor olabilir. İletişim trafiğinden kurtulmak istediğinizde bile, iletişim konusu peşinizi bırakmıyor. Yeni eğitimler için adım atıyor olabilirsiniz.

Yengeç

Yengeç burcu kararsızlıklarınız sebebi ile adımlarınızı geciktiriyor olabilirsiniz. Özellikle maddi kazanç sağlayacağınız teklifleri kaçırmadan değerlendirmelisiniz. Ne kadar fazlasını hayal eder ve onun için çabalarsanız o kadarını elde edebileceksiniz. Evren kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmeniz için arka planda çalışıyor.

Aslan

Kendinizi ortaya koymak konusunda ısrarcısınız. Arkadaşlarınız bu kadar baskın bir şekilde önde olmanızdan hoşlanmıyor olabilir. Siz kendinize güvenirken çevrenizin özgüven problemleri yaşamasına neden olmamalısınız. Artık birikim yapmanız gerekiyor.

Başak

Maddi anlamda şanslı bir dönemdesiniz. Bu şans çok fazla gelir elde edeceğiniz anlamına gelmiyor. Karşınıza çok daha fazla fırsat çıkacaktır ancak değerlendirmek size kalmış. Aynı zamanda eksi durumda olan bakiyelerinizi de nötr hale getirmeniz kolaylaşacaktır. Kariyerinize daha fazla özen göstermelisiniz. 

Terazi

Tatil, dinlenmek size çok iyi gelmişti ancak artık bitti. İşinize kendinizi daha fazla vermeli ve yeni fikirler üretmeye başlamalısınız. Masraflarınız arttı biliyorsunuz. Bu sebeple daha fazla çalışmalı ve zam dönemi gelmeden kendinizi hafızalara kazımalısınız. Hep aynı insanlarla beraber olmamalısınız. Yeni insanlara zaman ayırın.

Akrep

Umutsuzluğa kapılmak için hiç doğru bir zaman değil. Her şey yolunda! Özellikle ortada durmalı varlığınızı herkese göstermelisiniz. Ancak iş duygulara gelince, onları saklama eğiliminde olabilirsiniz ki; bu son derece doğru olacaktır. Karda yürüyün ama izinizi belli etmeyin sevgili Akrepler.

Yay

İlişkiniz, özellikle uzun süreli olanlar ve evlilikler Yay burçları için önem kazanıyor. Bazı Yay burçları bu önemi ve ihtiyacı, ortaklı işlerinde de gözlemleyebilirler. İletişimle ilgili problemler yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Kısa mesafeli ama deniz aşırı yolculuklarda yine bazı sıkıntılar söz konusu olabilir.

Oğlak

Oğlak burcu iş hayatınıza duygularınızı karıştırdığınızda tüm düzeniniz bozuluyor. Siz profesyonel birisiniz. Kimseyi duygularınıza göre değerlendirmemelisiniz. Maddi anlamda dengelerinizin bozulmaması için geleceğinden emin olmadığınız kazançlar üzerinden planlar yapmamalısınız.

Kova

Uzun süredir devam eden genel bulanıklıklarınızın ilişkinize zarar vermesine izin vermemelisiniz. İlişkinizden çok memnunsunuz. Sonunda kendinizi birine ait hissediyorsunuz. Belki de hayalleriniz yavaş yavaş gerçek oluyordur. Arkadaşlarınız sayesinde, iş hayatınızda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. 

Balık

Tekrar topraklanmak, yuva kurmak, düzen kurmak istiyor olabilirsiniz. Bazı Balık burçları taşınmış ve yeni evlerine alışma süreci içerisinde olabilirler. Kariyer hayatınızda hırslanmış olabilirsiniz. Boşa hırs bir işe yaramayacaktır. Daha düzenli ve disiplinli çalışmanız gerekiyor.

http://www.yaseminorman.com/ 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load