13 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 13 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

13 Eylül 2016 Günlük Burçlar

KOÇ

Bugün gerçekten çok şanslısınız. O kadar enerjik olacaksınız ki kendinizi bir süper kahraman gibi hissedebilirsiniz. İşleriniz yolunda. Gün o kadar kolay akıp geçecek ki, sanki Salı değil de Cumartesi gibi hissedeceksiniz. Uzaklardan hoşunuza gidecek haberler gelebilir.

BOĞA

Bugün yaşam enerjiniz oldukça yüksek. Genel anlamda zaten bu konuda problemler yaşayan biri değilsiniz. Ancak bugün ekstra neşeli ve canlı hissedeceksiniz. Güzel bir gün sizi bekliyor. Aksilikler olsa da siz asla modunuzu düşürmesine izin vermeyeceksiniz. Yakın gördüğünüz insanlara dikkat etmelisiniz.

İKİZLER

Bu aralar ailenize yeni üyeler katılabilir. Gittikçe kalabalıklaşabilirsiniz. Romantik anlamda pozitif etkiler devam ediyor. Elinizden kayıp gidenlere odaklanmak yerine, hayatınıza yeni giren ve oldukça pozitif ilerleyen konulara odaklanmalısınız. Bugün bazı arkadaşlıklarınıza son verme kararı alabilirsiniz. Fevri olmayın.

YENGEÇ

Sizi tanıyanlar son dönemdeki konuşkan hallerinize inanamıyorlar. Kendinizi çok iyi ifade ediyorsunuz. Ancak üslubunuza, özellikle iş ortamınızda çok dikkat etmelisiniz. Bu ara işlerinize çok asıldınız. Hedefler koydunuz ve ilerliyorsunuz. Bu sebeple yolunuza çıkan en küçük engeli bile çok sert eleştirebiliyorsunuz.

ASLAN

Maddi anlamda nicedir şanslısınız, doğru. Ancak şanslısınız diye hayalperest de davranmamalısınız. Yatırımlarınızda risk almakla, gerçeği görmezden gelmek arasındaki farka dikkat etmelisiniz. Bugün ruh haliniz oldukça dalgalı. Özellikle iş yerinizde sürekli baş kaldırmak, isyan etmek isteyebilirsiniz. Uzaktan sizi mutlu edecek haberler gelebilir.

BAŞAK

Bugün bolluk ve bereket enerjisi sizinle beraber. Dokunduğunuz herkese iyi geliyor, göreviniz olan tüm konuları layığı ile yerine getiriyorsunuz. Gününüzü başka insanlara yardım ederek geçireceksiniz. Maddi anlamda bazı konuları yeniden yapılandırmak zorunda kalabilirsiniz. Ailevi konular için kendinizi bu kadar yıpratmamalısınız.

TERAZİ

Kendinizi baştan yaratabilirsiniz. Bu ara fiziksel görüntünüzle çok uğraşıyorsunuz. Değiyor da. Dikkatler üzerinizde. Özellikle günlük hayatınızda ve iş yerinizde kurduğunuz cümlelere dikkat etmelisiniz. Bugün yanlış anlaşılmaya oldukça açık bir gündesiniz. Evinizde beklenmedik değişimler söz konusu olabilir.

AKREP

Bugün gelecek bazı haberler, maddi anlamdaki endişelerinizi hafifletecek. Çevrenizdeki insanları konuşmalarınızla kendinize hayran bırakıyorsunuz. Herkese bakabilecekleri ikinci bir pencere açıyorsunuz. Bugün enerjiniz fazlası ile dalgalı kur. Bulunduğunuz yerden kaçmak isteyebilir, uzun uzun düşüncelere dalabilirsiniz.

YAY

Kendi yapmak ve uygulamak istedikleriniz ile, olması gereken ve yapmanız gerekenler arasında bocalayıp duruyorsunuz. Sorumluluklar özgür ruhunuza balta vuruyor. İnanılmaz fikirleriniz var ve tabi ki bu fikirleri uygulayabilecek enerjiniz de. Ancak demode kurallara toslayıp duruyorsunuz. Maddi anlamdaki kaygılarınız için, yakın dostlerınızdan fikir alabilirsiniz.

OĞLAK

Bugün günlük hayatınızda oluşabilecek dalgalanmalar kendinizi oldukça huzursuz hissetmenize neden olacak. Değişen durumlar, ruhunuzun da sık sık değişmesine sebep oluyor. Kendinize özel vakit ayırabilirseniz, okumak, araştırmak, derinlemesine bilgi edinmek kafanızdaki soru işaretlerini cevaplamanıza yardımcı olacaktır.

KOVA

Kova burçlarının özellikle hesap-kitap işlerine çok dikkat etmeleri gerekiyor. Yatırımlardan kaçınmalı, birikimlerinizi harcamamalısınız. Zihniniz çok yoğun.Bu yoğunluk bilinçaltınıza da yansıyor. Aklınızdan geçen biri, beş dakika sonra sizi ararsa şaşırmayın. Çok fazla rüya görebilir, uykunuzu yeterince alamayabilirsiniz.

BALIK

Balık burçlarının etraflarını anlama ve partnerlik ilişkilerindeki dalgalı halleri devam ediyor. Bulanık bir su gibisiniz. Kafanız çok karışık. Etrafınızda bir şeyler oluyor ancak siz olan biteni doğru bir şekilde göremiyor, tam anlamı ile hiçbir şeyden emin olamıyorsunuz. İş yerinizde yine güne damganızı vuracaksınız.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();