13 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 13 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

13 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu insanlar üzerinde istediğiniz etkiyi bırakamıyorsunuz. Bugün fazla duygusalsınız. İnsan fazla duygusalken mantıklı kararlar veremeyebilir. Bu sebeple, özellikle belli bir dönemdir sorun yaratan konularla alakalı bugün aksiyon almamanızı tavsiye ederim. Acelesi yoksa Cuma gününe kadar bekletebilirsiniz.

BOĞA

İş hayatınızda, günlük rutinlerinizde zorlanıyorsunuz. Sınırlardan sıkıldığınızı hissedebilirsiniz. Her şeyi askeri düzende uygulamak bugün hoşunuza gitmeyebilir. Bir an önce kaçmak, evinize dönmek veya işlerinizi bitirip kendinize özgür bir zaman yaratmak isteyebilirsiniz.

İKİZLER

Bedeniniz bulunduğunuz yerde, ancak ruhunuz bambaşka bir yerde. Bu size has bir davranış değil. Kendinizi garipseyebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz ilişkiye adım adım ilerliyebilirsiniz. Bir çok bekar İkizler burcu, içinde bulunduğumuz dönemlerde, ciddi bir ilişkiye adım atabilirler.

YENGEÇ

Kendinizi oldukça huzursuz hissediyorsunuz. Bu, günlük hayatınızda geçirmekte olduğunuz dönüşüm sürecinin bir yansıması. Bir çok Yengeç burcu hamile, bir çok Yengeç burcu ise evliliğe adım atıyor. Maalesef bir çok Yengeç de boşanıyor. Etrafta major bir değişim yaşamayan Yengeç burcu bulmak çok zor bu dönemde.

ASLAN

Uzun süreli ilişkilerde işler tatlıya bağlanıyor, siz de yelkenleri suya indiriyorsunuz. Partnerinizin yanında olmaya, onun şevkatine ihtiyaç duyduğunuz bir gün olacak. Beklemediğiniz bir şekilde çok eski konular da gündeme gelebilir. Aslında iyi olacak, çünkü onları da çözüp sonlandırma şansı yakalayacaksınız.

BAŞAK

Etrafınızdaki herkesten ilgi ve şevkat bekliyorsunuz. Pof-poflanmak, takdir edilmek değil, gerçek anlamda sevilmenin peşindesiniz. Uzun süredir sağlık sıkıntıları ile uğraşan Başak burçları, yavaş yavaş sağlıklarına kavuşuyorlar. En güzel ilaç, inanmak ve moralinizi yüksek tutmak.

TERAZİ

Duygusal anlamda hissettiğiniz açlığın sona ermesini istiyorsunuz. Hayaller kuruyorsunuz. Sanırım Terazi burçlarının da romantik anlamda mutlu olma zamanları gelmiş durumda. Yeni aşklara yelken açacaksınız. Bir çok Terazi burcu çok uzun süredir bekar. Artık onların da birliktelik yaşama zamanları geldi.

AKREP

Akrep burçları için 13 Ekim bir doğum günü. Bu bir çok Akrep burcu için fiziksel anlamda doğum yapmak anlamına gelebileceği gibi, bir çok Akrep içinse yeni başlangıçlar yapmak anlamına gelebilir. Her iki temada da pozitif sonuçlar mevcut.

YAY

Yakın çevrenizde hayalini kurduğunuz ortam giderek oluşmaya başladı. Kendinizi belli bir kesimle beraber çok mutlu ve güvende hissediyorsunuz. İletişim yönünüz çok kuvvetli. Bugün size ihtiyacı olan insanlara mentörlük yapabilirsiniz. 13 Ekim ‘de hayatınızda oldukça şanslısınız.

OĞLAK

Oğlak burcu , 13 Ekim ‘de oluşabilecek gelişmeler, dün var olan maddi kaygılarınıza şifa olabilirler. Aklınıza gelen düşünceleri gözlemlemenizde sakınca yok fakat uzun uzadıya aynı konulara takılı kalmayın. Dosyalamak güzeldir ama sürekli arşiv karıştırmak sakıncalıdır. Bıksanız da ben söylemeye devam edeceğim; kısa kaçamaklar yapın.

KOVA

Bazı konularda yaşanacak pozitif gelişmeler, hayallerinize bir miktar da olsa ulaşmanın mutluğu bugün size yetecektir. Sevgi, ilgi ve şevkat görüyorsunuz. Ruhunuzda açılmış yaralara bir şekilde merhem olacaksınız. Yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Ani kazanç ve ani kayıplar söz konusu olabilir.

BALIK

Hayatınızda olabilecek her şeye açık olmanız gereken bir dönemdesiniz. İlişkiler bazında köklenmiş bazı konular değişim yaşamanıza engel olsa da, gökyüzü size değişimi emretmiş durumda. Çevrenizden aldığınız destek ve toplumdaki imajınız sayesinde başaramayacağınız hiçbir şey yok.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();