13 - 19 Şubat Çocuk Etkinlikleri

13 - 19 Şubat Çocuk Etkinlikleri. 13 Şubat haftası çocuklarınızla gidebileceğiniz çocuk etkinlikleri hangileri? Tüm detaylar sayfamızda...

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak bundan sonra haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşacağız.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

13 - 19 Şubat 2017 Çocuk Etkinlikleri

Müzikli Masallar
İstanbul - Avrupa
İş Sanat
İş Sanat’ın çocuk etkinliği "Çocuklar İçin Müzikli Masallar" minik sanatseverleri bekliyor. Oyuncu ve yönetmen Yıldıray Şahinler’in yönettiği Çocuklar İçin Müzikli Masallar’ın bu ayki konuk anlatıcısı ise duayen oyuncu Altan Erkekli olacak.
Etkinlik Tarihi: 19 Şubat
Yaş Grubu: 5 - 7
Alice Harikalar Diyarında
İstanbul - Avrupa
Küçük Sahne
Bir tavşan deliğinden geçen Alice, kendini fantastik bir dünyada bulur. Bu oyunda Alice’nin başına gelen tuhaf olaylar yoluyla, yetişkin dünyasının bir çocuğun gözünden ne kadar saçma göründüğü sahneleniyor.
Etkinlik Tarihi: 14 ve 16 Şubat
Yaş Grubu: 6 +
Simon the Clown
İzmir
İsmet İnönü Sanat Merkezi
Simon, kendine gönderilen hediye paketlerini teslim alır ve onları teker teker açmaya başlar. Açtığı hediye paketlerinden çıkan enstrümanlar ile izleyicilerin de kendini içinde bulacağı eğlenceli müzikal başlar.
Etkinlik Tarihi: 16 Şubat
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.

[column size=one_half position=last ]

Sinderella
İstanbul - Avrupa
TİM Show Center
Üvey annesi ve üvey kız kardeşleri tarafından kötü davranılan bir genç kızın (Külkedisi), umutlarının azaldığı anda ona yardım eden bir iyilik perisi, ve sevgili dostları fareler ve kuşlar sayesinde hayatı değişebilecek midir?
Etkinlik Tarihi: 18 Şubat
Yaş Grubu: 2 +
Kitap Kurdu ile Can
İstanbul - Asya
Süreyya Operası
Kitap okumayı ve ders çalışmayı sevmeyen 4 haylazlara ders çalışmayı ve kitap okumayı sevdirmeye çalışan Can ile kitap kurdunun hikayesinin anlatıldığı eğlenceli tiyatro oyunu tüm minik sanat severleri bekliyor.
Etkinlik Tarihi: 19 Şubat
Yaş Grubu: 2 +
Lego Batman Filmi
Tüm Türkiye
Sinemalarda
“LEGO® Filmi”nin eğlenceli, iğneleyici ruhu, filmi dünya çapında bir fenomen haline getirdi. Bu filmde kendini lider olarak tanımlayan ‘Lego Batman’ şimdi sinemada kendi macerasında başrolü oynuyor.
Etkinlik Tarihi: 10 Şubat'tan itibaren
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.
Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.