Çocuk etkinlikleri çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar ve aynı zamanda onların zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimlerini olumlu etkiler. Anne ve babalara özellikle hafta sonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi imkanını sağlar. Kadin.com ekibi olarak haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşıyoruz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

13 – 19 Kasım Çocuk Etkinlikleri

Sevimli Fare Tasarım Atölyesi
İstanbul – Asya
Oyuncak Müzesi
Çocuklar, önce oyuncağın yaratılış sürecini öğreniyor ardından da kes yapıştır (kolaj) tekniği ile kendi sevimli farelerini tasarlıyorlar.
Etkinlik Tarihi: 18 Kasım
Yaş Grubu: 7-11
Denizaltı Masalı
İstanbul – Avrupa
1001 Sanat
2 yaş ve üzeri çocuklar, 18 Kasım’da 1001 Sanat’ta “Denizaltı Masalı” tiyatrosunun hikayesi ile hem eğlenecek hem de öğrenecekler.
Etkinlik Tarihi: 18 Kasım
Yaş Grubu: 2+
Odada Dört Mevsim
İstanbul – Avrupa
MOİ Sahne
Çocuklar, 18 Kasım’da MOİ Sahne’de odasında nasıl vakit geçireceğini bilmeden sıkılan bir çocuğun yardımına koşan bilge sinek Bay Cızbız’ın hikayesini izleyecekler.
Etkinlik Tarihi: 18 Kasım
Yaş Grubu: 3+

Ayı Kardeşler 3
İstanbul – Avrupa
Akif Emre K.M.
Çocuklar, 18 Kasım’da Akif Emre Kültür Merkezi’nde “Ayı Kardeşler 3- Sirkte Curcuna” adlı özel sinema gösterimini ücretsiz izleyecekler.
Etkinlik Tarihi: 18 Kasım
Yaş Grubu: 3+
Sirk Ufo
İstanbul – Avrupa
Sinan Erdem Spor Salonu
6 yaş ve üzeri çocuklar, 19 Kasım’da Sinan Erdem Spor Salonun’da Büyük Moskova Sirki’nin gösterisi ile 2 saat süren görsel bir şölen izleyecekler.
Etkinlik Tarihi: 19 Kasım
Yaş Grubu: 6+
Küçük Vampir
Türkiye Geneli
Sinemalarda
13 yaşında minik bir vampir olan Rudolph, amansız bir vampir avcısı tarafından yok edilme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Tony ile Rudolph, bu tehlikeye birlikte göğüs gerer.
Etkinlik Tarihi: 17 Kasım itibarıyla
Yaş Grubu:

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com’a teşekkür ederiz.

Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali‘ni ziyaret edebilirsiniz.