12 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları

Biraz sabitlenmiş durumdayız. Değişiklik için adım atmak yerine anın tadını çıkartmak istiyoruz. Herkesin biraz dinlenmeye ihtiyacı var.

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Duygusal olarak kaçmakla uğraşmak yerine ne istediğiniz ile yüzleşmek size çok daha iyi gelecektir. Biraz talepkâr olmanızda, hatta ne istediğinizi dile getirmenizde bir sakınca yok. Hatta karşı taraf da sizden bir hareket beklediği için mutlu olacaktır. Birisini mutlu etmek istemez misiniz?

Boğa

Kariyerinizle ilgili konularda duygusallık göstermenizin size bir faydası olmayacağı gibi, insanlar sizi yumuşak ve zayıf olarak algılayabileceklerdir. İstekleriniz konusunda daha dik bir duruşa sahip olmalısınız. İnat edin demiyorum. Sadece isteklerinizi dile getirirken biraz daha kararlı olabilirsiniz.

İkizler

Kendi inandığınız konulara karı fazla sahiplenici olabilirsiniz. Başkalarının fikirlerini dinlemeye açık olmadığınız bir gün. Eleştirilere karşı zayıf ve alıngan bir tutum sergileyebilirsiniz. İkili ilişkilerdeki sorunlar maddi akışınıza da zarar verebilir.

Yengeç

Yengeç burcu maddi konularda sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Yüklü bir maddi akışınız olabilir. Özellikle ticaretle uğraşan Yengeç burçları için oldukça verimli bir gün olacaktır. Kendinizle ilgili fiziksel olarak yapmak istediğiniz değişiklikler için adım atabilirsiniz.

Aslan

Uzun süreli ilişkilerde aldanmalar ve aldatılmalar söz konusu olabilir. Hayal kırıklıkları Aslan burçlarının ilişkilerine zarar veriyor. İç sesinizi dinlemeye devam edin. Gerçekten ne istediğinizi anladığınızda da mutlaka adım atın. Hareketsiz kalmaktan kaçınmanız gerekiyor.

Başak

Kariyerinizle ilgili bazı adımlar atabilecek gücünüz var. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yön değiştirmek istiyorsanız onu da rahatlıkla yapabilirsiniz. Hayal gücünüzü ve merhametinizi kullanarak projeler üretebilirsiniz. İnsanlar için yaptığınız her şey yok değerli.

Terazi

Kurduğunuz hayallerin gelecekteki sevdiğinizi getireceğini biliyorsunuz. Enerjimizle her şeyi çekebilecek gücümüz vardır gerçekten belki de? Denemeye değmez mi? Terazi burçlarının hayalperest oldukları ve gelecekteki hayalleri için umut taşıyacakları bir gün olacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yaydığınız Pozitif Enerji Size Neleri Çeker?

Akrep

Bazı Akrep burçları için duygusal akışın çok yoğun olduğu, duygularını kontrol edemedikleri, göz yaşlarının sel olacağı bir gün olabilir. Yer değiştirmek, taşınmak, şehir değiştirmek, ev değiştirmek, ülke değiştirmek ve uzun mesafeli seyahatler gibi konular gündeminize gelebilir. İlişkilerde pozitif gelişmeler olacaktır.

Yay

Değer verdiğiniz bazı şeyler ellerinizden kayıp gidiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Pozitif anlamda ise başkalarından fazlaca değer görebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın ortaya çıkacağı bir dönem. Kimin gerçekten kötü veya iyi olduğu konusunda yanılmış olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Oğlak

Oğlak burcu attığınız adımlar hem yeni bir şeyler başlatıyor hem de özgüveninizi tazeliyor. Kendinize güvendiğinizde aslında ne kadar başarılı olduğunuzu fark edeceksiniz. Aşk hayatınızda ihtimallerin arttığı, kendinizi daha iyi hissettiğiniz bir döneme giriş yaptınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması

Kova

Özellikle romantik anlamda çok şanslısınız. Güzel haberler alacak ve aldığınız haberler ile kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Çok duygusalsınız. Kendinizden, kendi duygularınızdan kaçamazsınız. Bazı Kova burçları duygusal olarak ilgilenilmenin huzurunu yaşayabilirler. Sağlıkla ilgili konulara dikkat etmek gerekiyor.

Balık

Sınırlarınız kontrol edemiyorsunuz. Etmiyorsunuz da. Çok daha mutlusunuz ve kimseye hesap vermeden anı yaşıyorsunuz. Bazı insanlardan ilgi ve haber bekliyor olabilirsiniz. Birçok Balık kadını hamile kalabilir, anneliğin tatlı hissini deneyimleyebilirler. Özellikle evlat sahibi olmak isteyen Balık burçları da bu dönemi değerlendirebilirler.

http://www.yaseminorman.com/

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load