12 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumları

Balık burçları için 12 Şubat ’ta duygusal anlamda bir Pazar temizliği şart oldu. Yay burçlarının ise mümkün olduğunca kendilerini üzen konulardan uzak durmaları gerekiyor. Siz Pazar günü neler yapıyorsunuz?

12 Şubat Günlük Burçlar

KOÇ

Duygusal anlamda kendinizi yönetmeye çalışmayın. Duygular vardır veya yoktur. Onları yönetemezsiniz. Hala içiniz cız ediyorsa sebebi unutamamaktır. Sebebi sevmektir. Bir ışık yakın kendinize, bir şans verin. Kendinizi anlatmaya çalışın. Gerekirse özür dileyin. Yere düşsün burnunuz, eğilin kaldırın. Bir şey olmaz. Olursa da güzel şeyler olur.

BOĞA

Boğa burcu ön planda olacağınız, özellikle yaptığınız iyilikler ile takdir toplayacağınız bir gün sizleri bekliyor. Hareket enerjiniz giderek yükseliyor. Temponuzun artması da hareket enerjiniz ile doğru orantılı. Kayıplar üzerine temalar var. Tekamül ne ise onun hesabını vermeniz gerekiyor.

İKİZLER

İkizler burcu hem sosyalleşeceğiniz hem de güzel zaman geçireceğiniz bir Pazar günü sizleri bekliyor. İlişkiler bazı sorunlar söz konusu olabilir. Özellikle romantik ilişkiler birtakım sınavları vermek zorunda kalabilir. Hayat sadece partnerlik ilişkileri de değil. Bunu da unutmayın. Çocuklarınıza ve ailenize zaman ayırmanız gerekiyor.

YENGEÇ

Moralinizi düzeltmenin bir yolunu bulmanız gerekiyor bu bir. İkincisi sizin kadar koruyan kollayan bir insanın bir an önce bu bencillikten kurtulması gerekiyor bu da iki. Canınız yanınca hırçınlaşıyorsunuz biliyorum. Yine de keskin sirke ancak küpüne zarar verecektir.

ASLAN

Dün size başkalarını da önemseyin dedim diye, kendinizi düşünmekten de vazgeçmeyin sevgili Aslan burçları. Ayrıca kimsenin sizin özgüveninizi yaralamasına izin vermeyin. Sizin ne kadar harika insanlar olduğunuzu bilmesi gerekenler zaten biliyor. Neşenizi kaybetmeyin. Hayat güzellikleri ile geri gelecek. Biraz daha sabır.

BAŞAK

Başak burcu geleceğe umutla bakacağınız, pozitif enerjinizi hiç kaybetmeyeceğiniz güzel bir Pazar günü sizleri bekliyor. 12 Şubat gününün yıldızı sizlersiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yeniden yapılandıracak gücünüz var. Yıkıntıların altından küllerinizden doğabilirsiniz. Kendinize güvenin. Şansınıza güvenin.

TERAZİ

Terazi burçlarını 12 Şubat günü bol aksiyonlu ve eğlenceli bir hafta sonu bekliyor. Şans yanınızda olacak. Beklenmedik biri ile tanışabilir, beklenmedik şekilde mutluluklar yaşayabilirsiniz. Sürpriz gelişmeler Pazar gününe damga vuracaktır.

AKREP

Hayat rutinlerinizi gerçekleştirdiğiniz ve bazı kararlarınızı uyguladığınız bir Pazar günü olacaktır. Derleme- toplama işleri veya biriktirdiğiniz herhangi başka konularla uğraşabilirsiniz. Kazalara dikkat etmeniz gerekiyor. Acele ile hareket etmekten kaçınmalısınız. Ailenize ve çocuklarınıza özen göstermeli, birtakım karışıklıkların olmaması için kararlarınızı tekrar tekrar gözden geçirmelisiniz.

YAY

Yay burcu sizin moralinizi bozan, drama sürükleyen ne kadar konu veya kimse varsa uzağında durmaya çalışmalısınız. Belli ki bugün olan bitenden etkilenmeye fazlaca meyillisiniz. Kaçmaya çalışmayın. Fark etmeye çalışın. Sizi bu kadar empatik yapan konular neler. Bazen onu yapıcam bunu yapıcam derken atıl kalıyorsunuz.

OĞLAK

Düne göre biraz daha iyi ama genel olarak yine 12 Şubat günü karamsar bir yapıdasınız. Her şeyin en kötü ihtimalini düşünmeye meyillisiniz. Maddi anlamda fırsatlara açıksınız. Aklınızda bazı projeler var ise değerlendirebilir, onlar için aksiyon alabilirsiniz. Yine yatırım yapmak, gayrimenkul sahibi olmak için oldukça uygun bir gün.

KOVA

Kova burcu güneş tam tepenizde sizi pırıl pırıl aydınlatıyor. Güzel haberler duymaya, çevrenizle mutlu zamanlar geçirmeye hazırlıklı olun. Evren sizi mutlu etmek için dönüyor. Kucak açın ve sarılın. Hayatınızda kötü şeyler oluyorsa da, bilin ki aslında yine sizi korumak ve mutsuz olmanızı engellemek için oluyor. Umut ekin, hayal biçin. Duygularınız sizi aşağı çekmeye çalışırsa da “hayır” deyin.

BALIK

Balık burcu tatlı tatlı aksiyon alma zamanı. Bugün duygusal olarak bazı problemleri çözmek için oldukça uygun bir gün. Geçmiş kırgınlıklarınızı gözden geçirebilir, klasörleyebilir ve artık unutabilirsiniz. İkili ilişkilerde, özellikle romantik ilişkilerde ahenk geri kazanılıyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();