12 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

Günün enerjisi oldukça pozitif. Hareketli ve enerjiğiz. 12 Ocak'ta bu enerjiyi boşa çıkartmayıp, soğuğa inat Cuma planları yapılabilir.

12 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Bazı hayaller sizi heyecanlandırıyor. 12 Ocak’ta her zamankinden biraz daha fazla hayalperest ve umutlu olmaya müsaitsiniz. Bazı Koç burçları her konuyu idealine ulaştırma çabasındayken bazı Koç burçları tüm enerjisini kariyerine akıtmaya çalışıyor olabilir. Öyle veya böyle haftanın Koç burçları için en güzel günündeyiz. Marjinal etkinliklere katılabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kışın Kız Kıza Yapabileceğiniz Keyifli Aktiviteler

BOĞA

12 Ocak'ta evli Boğaların eşleri tarafından kısıtlanmayı kaldıramayacakları bir gün. Her anlamda özgürleşme arzusundasınız. Eşinizle beraberken bile değişik bir şeyler denemek, gitmediğiniz bir yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Pozitif enerjinizle onu ikna etmeniz zor olmayacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin

İKİZLER

İşlerin yoğun, günlük trafiğinizin haftaya nazaran daha fazla olduğu bir gün olacaktır. İş yerinizde hem mutlu hem de kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Durum bireysel haritalara göre değişkenlik gösterecektir. Kariyer hayatınızdaki bulanıklıklar hevesinizin kırılmasına sebep oluyor olabilir. Siz de net olmayı öğrenmelisiniz. Nabza göre şerbet vermek her zaman işe yaramaz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kişiliğinize Göre Meslek Seçimi Nasıl Yapılır?

YENGEÇ

Güne mutlu başlıyorsunuz. Umut dolu olacaksınız. Yengeç burçları genel anlamda hayatları, işleri, günlük rutinleri ile alakalı problemler yaşıyorlar. Bu durumun düzelmesi için Yengeç burçlarının son bir yıldır yaşadıkları sıkıntılardan ders almaları gerekiyor. Ailevi konular yeniden gündeme gelebilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Günlük Hayatı Kolaylaştırmak İçin Öneriler

ASLAN

Aslan burcu konfor alanlarınız kalsanız veya bugün evde kalıp tembellik edebilseniz ne kadar mutlu olurdunuz. Fakat hepimiz çalışmak, en azından günlük görevlerimizi yerine getirmek durumundayız. Hayatınızı baştan yaratmak istiyorsanız da risk almayı öğrenmeniz gerekir.

BAŞAK

Oh maşallah bugün muhabbetiniz, keyfiniz yerinizde. Güzel bir gün geçirecek, hoşunuza gidecek ortamlarda bulunacaksınız. Satış yapan Başak burçları da güzel gelirler elde edecekler. Bir insanın enerjitik alanınıza girip etkilenmeden çıkması mümkün olmayacak.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Erkekleri Etkilemek Sandığınızdan Daha Kolay

TERAZİ

12 Ocak'ta maddi anlamda beklentilerinizin yüksek olduğunu fark edeceksiniz. Artık az ile yetinemiyor, yetinmek de istemiyorsunuz. Bu anlamda çok hırslanıp, birçok kapıyı çalmayı deneyebilirsiniz. İletişiminizde çok ısrarcı olmaz, her zamanki politik olma özelliğinizi kullanabilirseniz, hedeflerinize yakında ulaşabilirsiniz.

AKREP

Maddi anlamda şanslı bir gün. Akrep burçlarının temeli geçmişe dayanan işleri ilerleme kaydedecek ve onlara gelir olarak geri dönecektir. Tüm maddi zorlanmalardan sonra bu yıl bir şekilde bir üst basamağa çıkmayı başaracaksınız. Yeni bir çevre kurmak, reklamcılık, basın gibi işlerde yeni projeler başlatmak için oldukça uygun zamanlar.

YAY

Eviniz, ailenizle ilgili takıntılı bir tutum sergiliyor olabilirsiniz. İç dünyanız karışık. İsteklerinizin gerçekleşmemesi sizi her zamankinden daha fazla yoruyor. Kararlı davranmayı başarabilirseniz, değişmeden, sabit bir şekilde aynı yolda yürüyebilirseniz isteklerinize ulaşmamanız için hiçbir sebep yok. Ancak siz çok çabuk sıkılıyor, pes ediyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kendinize Olan Güveninizi Kaybetmeyin !

OĞLAK

Yakın çevrenizdeki hayal kırıklıklarınız, dış dünyada beraber olduğunuz insanlara olan güveninizin azalmasına sebep oldu. Herkese ve her şeye şüphe ile yaklaşıyorsunuz. Her madalyonun arkasında başka bir figür olmak zorunda değil. Böyle bariyer oluşturmak daha fazla kafanızın karışmasına sebep olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkilerin Baş Düşmanı ”Güven Sorunu”

KOVA

Kova burcu maddi anlamda kendinize sınır koymakta zorlanıyorsunuz. Bu konuda hayalleriniz var ve bu hayaller geciktikçe üzülüyorsunuz. Hedefiniz maddiyat olmasın. Kariyer hayatınızda devrim yaratabilirsiniz. Para, kendinizi doğru şekilde ortaya koyabilirseniz size akacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Çekim Yasası İle Parayı Hayatımıza Çekmenin Yolları

BALIK

İşinizde, günlük hayatınızda o kadar mutlusunuz ki; sizi bunaltan sadece kafanızdaki ekstrem düşünceler. Sürekli değişme ve farklı olma arzusundasınız. Keşke anın tadını çıkartsanız. Çünkü hayatınızda gerçekten güzel şeyler oluyor. Yabancı bir insanla duygusal bir bağ yakalayabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ufak Şeyleri Dert Etmemenin Yolları

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.