12 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 12 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

12 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Dört duvar arasına kapanmak, kimseyi görmek ve duymak istemeyebilirsiniz. Son dönemde hayatınızda yaptıklarınız da biraz buna benziyor. Her şeye ve herkese kapılarınızı kapadınız. Artık dışarıdan bir şey almıyor ve vermiyorsunuz. Çünkü artık olmasını istediğiniz bir hedefiniz var. Hiçbir şeyin gelip dengenizi bozmasına izin vermek istemiyorsunuz.

BOĞA

Boğa burcu kariyer anlamında her şey pozitif giderken, hala sizin için pozitif olmayan bir şeyler var. İçinizdeki derin mücadele bir türlü bir cevap vermiyor. Dış dünyada olanlardan keyif almaya bakmalısınız. Sorduğunuz soruların cevabı belki de sadece size bağlıdır. Bir “evet” veya bir “hayır” belki de her şeyi değiştirebilir.

İKİZLER

İlişkinizdeki iletişimin artması pozitif bir durum olsa da, tek başına sorunlarınızın çözülmesine yetmiyor. Bunun için günlerce konuşmanız gerekiyor. Çok fazla sorun biriktirdiniz. Birlikte büyümek yerine karşı karşıya büyümeyi tercih ettiniz. Birbirinizin hedefi haline geldiniz. Enerjinizi kullanmakta zorlanıyorsunuz.

YENGEÇ

12 Ocak tam anlamı ile bir Yengeç burcu günü olacaktır. Bugün herkes biraz siz gibi davranacaktır. Geçmişten kalan borçlarınız ve ödemeleriniz varsa ödemek veya düzenlemek için uygun bir gün. İletişim trafiğiniz yoğun ve meşgul olacaksınız ama kendinizle olmaktan memnunsunuz.

ASLAN

Hayatınızın aşkını buldunuz, bulacaksınız veya bulmak üzeresiniz ama siz hala eski defterleri karıştırıyorsunuz. Bir Aslan burcu eskinin enerjisi ile uğraşmak zorunda kalırsa parıltısı söner. Daima parlamak için taze kana ihtiyacı vardır. Çok fazla rutinleşmiş alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz.

BAŞAK

Neredeyse haritanızın tamamı romantizmi gösterirken, sizin hayatınız bu durumdan etkilenmiyor olamaz. Tüm Başak burçlarının öyle veya böyle hayatlarında bazı romantik anlar yaşadığı kesin. Partneriniz yoksa bile kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissediyor olmalısınız. Rüzgâr güzel esiyor. Tadını çıkarın ve bence bu aralar sürekli güzel ve bakımlı dolaşın.

TERAZİ

Terazi burcu sosyal bir burçtur. Ancak birçok Terazi burcu son dönemde ev kuşu oldu. Evde kalmak, evde olmak, ev keyfi yapmak istiyorsunuz. Bugün de o günlerden bir tanesi. Kendinize vakit ayırmak belki biraz yalnız ve sessiz kalmak istiyorsunuz. İşleriniz yoğunlaşıyor. Umarım istediğiniz fırsatı yakalayabilirsiniz.

AKREP

Geçmişte elde ettiğiniz bir takım başarıların ekmeğini yemek üzeresiniz. Maddi anlamda bu konuları değerlendirerek prim veya başka kazançlar elde etmeniz mümkün olacaktır. Sevgilisi olan Akrep burçları için sorun yok. Ancak sevgili olmayan, yalnız olan Akrep burçları için partner eksikliklerini hissedecekleri bir zaman.

YAY

Yay burçları için değişim zamanı. Hayatınızın bir bölümü değişim gösterecektir. Bu durum sizi bir yandan mutlu etse de bir yandan tedirginlik hissettirebilir. Maddi anlamda devrimler yaşamaya müsait bir zamandasınız. Birçok Yay burcu kazancını iki katına katlayabilir. Ancak birçok Yay burcunun da iflas etmemek için dikkat etmesi gerekir. Yay burcu ya çok kazanır ya da rehavetten batar. Aman dikkat!

OĞLAK

Oğlak burcu partnerinize zaman ayırmak için oldukça uygun bir gündesiniz. Biraz romantizm bugün size iyi gelecektir. Şayet partneriniz yoksa, olması için emek harcayabilirsiniz. Kolayca sosyalleşebileceğiniz organizasyonlara dahil olmayı deneyebilirsiniz. Güzel bir dönemdesiniz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeniz gerekiyor.

KOVA

Çalışabilseniz, işlerinizi düzenleyebilseniz, kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Maalesef enerji seviyeniz çok düşük. Çok yavaşsınız. Kendi değerinizi arttıracak aksiyonlar almakta oldukça zorlanıyorsunuz. Hayat bir engel sunduğu için değil, duygusal anlamda bazı konuları oturtamadığınız için. Çok güzelsiniz. Sınırlarınızı korumakta zorlanıyorsunuz.

BALIK

Başkalarının kaynaklarını kullanmak adına şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Borsadan, faizden veya yabancı sermayeden para kazanan Balık burçları için fırsatların olduğu bir zaman. Hayat biraz sizin enerjinize müsait aktığı için her şey size olduğundan daha bulanık gözükebilir. Doğru olanı yapmak için çaba sarf etmelisiniz. Su ile gelen su ile gider.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();