12 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Değişmek zorunda kalabiliriz. Hayatımızın her temasında kesin gözü ile baktığımız konularda değişimler söz konusu olabilir. Ancak bu demek değildir ki iç dengemiz bozulsun. Her şey değişirken de kendimizi huzurlu ve güvende hissedebiliriz.

Koç

Eğer aşk hayatınızla ilgili almak istediğiniz aksiyonları almaz, özlediğiniz kişi için adım atmazsanız ileride çok büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlıklardaki görevlerinizi yerinize getirmeniz ve sizin de arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekiyor. Kafanız karışık.

Boğa

Arkadaşlarınızdan gördüğünüz ilgi hoşunuza gidiyor. Siz de en iyi şekilde karşılığını veriyorsunuz. Kariyer hayanızla ilgili birtakım hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Ailenizle ilgili konuları işe, işinizi de eve taşımamalısınız. Yoğun bir gün sizleri bekliyor.

İkizler

İşler yoluna girmeye başladı. Özellikle deniz aşırı seyahatler söz konusu olacaktır. Hukuki konularda hayal kırıklığına uğramamak için işlerinizi sağlama almanız gerekiyor. Nasıl olsa bir şey olmaz diyerek hiçbir konuyu geçiştirmemelisiniz. Bu ara hayat beklemediğiniz her şeyi verebilir.

Yengeç

Öğrendiğiniz bilgileri kullanmazsanız, bu bilgiler hiçbir işinize yaramaz. Kendinizi daha iyi hissedebilmek için, öğrendikleriniz ile hayallerinizi gerçekleştirmek için adım atmanız gerekiyor. İletişim konularında bu ara oldukça başarılısınız. Daha fazla sosyalleşiyorsunuz.

Aslan

Birçok Aslan burcu partnerinden ayrılıyor, birçoğu ayrıldı. Diğer yarısı ise evleniyor. Tezatların olduğunu ve üzüldüğünüzü tahmin edebiliyorum. Ancak biten ilişkinizden ders almanız gerekiyor, devam edenlerin ise tadını çıkarması. Derslerini alan Aslan burçları ise, gökyüzünün bu yıl onlara vaadi olan aşklara yelken açmaya başladılar. Şans garip bir şekilde de olsa, yanınızda. Elinizin tersi ile itiyorsanız, ona biz bir şey yapamayız.

Başak

Başak burcu ikili ilişkiler, özellikle partnerlik ilişkileri konusunda hayallerinizdeki kişiyi bulmuş gibi hissediyorsunuz. Hayatınızın kendi payınıza düşen kısmı oldukça dengeli bir hale geldiği için, tüm düş kırıklıklarını daha rahat göğüsleyebiliyorsunuz. Ailevi konularda hala sıkıntılar var. Maddi anlamdaki şansınız da devam ediyor.

Terazi

İş hayatınız canlanıyor. Belirli bir ivme kazanıyorsunuz. Özellikle iş yerinde alacağınız haberler sizi hayaller alemine götürebilir. Terazi burçlarının aşk hayatlarındaki hayal kırıklıkları son bulacak. Artık geleceğinizi nasıl şekillendireceğinizi biliyorsunuz.

Akrep

Bekar Akrep burçları için aşk çanları çalışıyor olabilir. Romantik anlamda hayatınızda birtakım gelişmeler söz konusu olacaktır. Evli akrepler içinse yeniden çocuk sahibi olma zamanı gelmiş olabilir. Maddi anlamda çok fazla öğreti ve dönüşüm içerisindesiniz. Paranızı biriktirmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Yay

Aileniz ile ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı haberler alabilirsiniz. Kendinize sınır koymayı öğrenmeniz gerekiyor. Disiplini kaybettiğinizde ortaya hiçbir iş çıkaramıyorsunuz. Sizin dedike bir şekilde işinize odaklanmanız gerekiyor. Bekar Yay burçları için ani gelişmeler söz konusu olabilir.

Oğlak

Ailevi konulardaki aksiyonlar biraz daha normal bir hal alacaktır. Sizi sağlamlaştıracak hareketlerde bulunabilirsiniz. Maddi anlamda dikkatli olmak gerekiyor. Yatırım fikirlerini bir süre bekletmekte fayda var. Gereğinden fazla harcamalardan kaçınmalısınız. Çevrenizdeki insanların desteğini göreceksiniz.

Kova

Maddi anlamda çevrenizdeki insanların desteğini görebilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizdeki pozitif adımlarınız çıkarınıza gelişecek birçok olayı tetikleyecektir. Arkadaşlıklarınızın sınavdan geçtiği bir dönemdesiniz. Bazı Kova burçları çoktan bu dönemden nasibini aldı, almayanlar almaya devam ediyorlar.

Balık

Balık burcu kendinizle ilgili aksiyon alma gücünüz fazla ancak yanlış kararlar almaya da oldukça müsaitsiniz. Maddi anlamda ayaklarınızın yere daha sağlam basmasını sağlayacak gelişmeler için biraz daha rötarlar söz konusu olabilir. Evli Balık burçları için oldukça güzel bir gün olacak.

http://www.yaseminorman.com/ 

No more pages to load

No more pages to load