12 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

İkizler burçları hayatlarındaki dönüşümleri en az hata ve en çok kazanımla atlatmak durumundalar. Oğlak burçlarının da tüm olan bitene rağmen dengeyi bulmaları gerekiyor.12 Mart ‘ta sizi neler bekliyor?

12 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu çok fevri bir gündesiniz. Sinirlerinize hâkim olmanız zor. Ani patlamalar kaçınılmaz olacaktır. En azından bunun bilincinde olup, öfkenizi başkalarına saçmayın. Aşk hayatınızdaki eski defterler sizi öfkelendirebilir. Öfkelenmeye hakkınız yok. Üstüne gitmediniz. Talep etmediniz.

BOĞA

12 Mart ailenizle olmaktan, evinizle ilgilenmekten memnun olacağınız bir gün. Belki bahar temizliği yapabilirsiniz. Kullanmadığınız eşyalarınızı ayıklamak için oldukça uygun bir gündesiniz. Arkadaşlıklarınızda daha sakin tutumlar içinde olmanız gerekiyor.

İKİZLER

Evinizle, ailenizle ilgilenmeyi tercih edebileceğiniz bir gün. Duygusal anlamda analiz yeteneğiniz artacak. Hislerinizi aklınızla bastırmayı bugün daha doğru şekilde başarabileceksiniz. Bazı dönüşümler kaçınılmaz. Siz bu dönüşümlerden en az hasar ve en çok karla nasıl çıkabileceğinize bakın.

YENGEÇ

12 Mart’ta kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Bir süredir aklınızda olan ama söylemekten çekinip içinize attığınız konuları artık dışa vuracaksınız. Zamanı da gelmişti. Eğer insanların sizin nasıl göründüğünüze, nasıl yaşadığınıza olan müdahalesi günlük hayatınızı kısıtlıyorsa, sonuna kadar haklısınız.

ASLAN

Aslan ve Terazi burçları beni yakacaklar sonunda ama vazgeçmeyeceğim aşk demekten. O aşk, gökten zembille de inse eninde sonunda Aslan burçlarına gelecek. Hali hazırda ilişkileri olanlara veya evli olanlara bir şey demiyorum. Onlar sisli bulutlu hayatlarına devam ediyorlar zaten.

BAŞAK

Başak burcu eğer her şey yolundaysa ne ala, ama ilişkiniz bağımlılıktan öteye gidemiyorsa sonlandırma zamanınız gelmiş demektir. Derin bir nefes alın ve dönüşümü başlatın. Sadece sizin için değil, partneriniz için de iyi olacaktır. Bekar bir Başaksanız önce ne istediğinize karar verin, sonra zaten gerisi gelecek.

TERAZİ

İlişkiler, günlük rutinler ve hayat enerjiniz arasında gidip gelen yoğunluğunuz 12 Mart günüde  devam ediyor. Kendinizi mi mutlu etseniz, flörtöz mü takılsanız, işlerinizi mi bitirseniz ne yapsanız siz. Kaç parçaya bölünseniz. Bir insan da çıksa, dur ben sana yardım edeyim dese ne güzel olur değil mi.

AKREP

Bir an önce toparlamak istediğiniz konular var. Onlar aklınızda oldukça güne odaklanamıyorsunuz. Yoğun ve ani gelişmelerin olduğu bir gün olabilir. Alacağınız bazı haberler maddi anlamda dengelerinizi tekrar gözden geçirmenize sebep olabilir. Ailevi konularda bulanıklıklar söz konusu.

YAY

Bekar Yay burçlarının ani ve beklenmedik şekilde hayatlarının renklenmesini bekliyorum. Her türlü sürpriz ve asla olmaz dediğiniz gelişmeye hazır olun. Bazı arkadaşlıklar romantik ilişkilere dönüşebilir. İki kişi arasında bile kalabilirsiniz. Sonra demedi demeyin.

OĞLAK

Oğlak burcu hafta boyu devam eden iletişim trafiğiniz ve yakın çevrenizdeki gündemler bugün de devam edecektir. Siz dengeyi kurmayı başaracaksınız. Ailevi konularda anlık gelişmeler olabilir. Bu gelişmeler sizi köklendirecektir. Düşüncelerinizdeki yanlışları bulup, güne daha rahat devam edeceksiniz.

KOVA

Aksiyon alma gücünüz yükseliyor. Ancak siz zihin enerjinize ayak uyduramıyorsunuz. Kafanızda birçok plan var ama bedeniniz ve ruhunuz uyum sağlamıyor. Duygusal anlamdaki ihtiyaçlarınızı dinlemeniz gerekiyor. Siz çok duygusal bir burç değilsiniz. Buna rağmen bedende duygusal eksiklikler varsa hemen müdahale etmeniz gerekir.

BALIK

Balık burcu kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Farkındalığınız çok düşük. Sadece kendinizle alakalı değil, çevreniz ve sevdiklerinizle de alakalı. Kendinizi düşünürken bazen büyük resmi ve sevdiğiniz resimde olan inşaları atlıyorsunuz. Bazı insanların size ihtiyacı var.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();