12 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 12 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

12 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu 12 Kasım ‘da çok şanslısın! Gün içerisinde sizi çok mutlu edecek olaylar yaşayabilirsiniz. Hayatınızın tekrar düzene girdiğini hissedebilirsiniz. Bazı Koç burçları artık hafta sonlarını bir eğitim ile değerlendirmeye başlıyor olabilirler. Fikirlerinizin dönüştüğünü hissediyorsunuz. Fikirsel anlamda biraz daha büyümüş ve olgunlaşmış gissedebilirsiniz.

BOĞA

Boğa burcu haritalarınızın kuzey yarım küresinin dolu olması, bu hafta sonunu oldukça sosyal geçireceğinizin bir işareti. Hem eşinizle hem de arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle sürekli bir aktivite içerisindesiniz. Belki de bazı gerçeklerle yüzleşmemek için bu kadar fazla hareket ediyorsunuz. Sizin için güzel bir Cumartesi günü olacaktır.

İKİZLER

Kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Cumartesi günleri size iyi geliyor. Her günden daha zinde ve enerjik hissediyorsunuz. 12 Kasım ‘da bazı derin konuları çözümlemek zorunda kalabilirsiniz. Fazlaca sır saklamamaya çalışmalısınız çünkü bu dönem gökyüzü gizli kapaklı olayları deşifre etmeye müsait. İkili ilişkilerde fazlaca gündeminiz olabilir.

YENGEÇ

Aileniz büyüyor. Bir çok Yengeç burcunun ailesine yeni insanlar katılırken, bir çok Yengeç burcunun da hanesine bolluk ve bereket enerjisi geliyor. Gökyüzü fiziksel olarak Yengeç burçlarının doğumlar gerçekleştirmesine olanak sağlarken, bir çok Yengeç kadınını da doğum sürecine hazırlıyor. Bu dönem oldukça fazla Yengeç anne ile karşılaşacağız.

ASLAN

Uzun soluklu ilişkileri olan Aslan burçları ani kararlar ile ilişkilerini daha derin bir noktaya taşıma yoluna gidebilirler. Günlük hayatınız değişim sürecin de ve ilişkinizdeki bu yeni adımlar da değişimin bir başlangıcı olabilir. Bu Cumartesi gününü evde geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Sık sık değişen düşünceleriniz sizi yormaya başladı.

BAŞAK

Başak burcu 12 Kasım Cumartesi gününü partneri ile beraber geçiriyor.  Ufak tefek problemlerinizi konuşup tatlıya bağlıyorsunuz. İletişiminiz oldukça kuvvetli. Bugün daha önce konuşmadığınız bazı konuları konuşabilir, birbiriniz ile sırlarınızı paylaşabilirsiniz. Farklı bir şey yakaladığınızı hissediyor ve kaybetmekten korkuyorsunuz.

TERAZİ

Bir takım sıkıntılardan sonra, maddi anlamda genişleme dönemine geçiyorsunuz. Hayatınızda vermeniz gereken bir sınav var. Yeterince emek verirseniz karşılığını almamanız için hiçbir sebep yok. Sağlam dostluklarınız var. Bazı insanları artık aileniz gibi görüyorsunuz. Ancak bazıları konusunda da çok yanılıyorsunuz.

AKREP

Bugün kendinizi daha fazla topraklamak, dünyevi işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Özellikle Boğa burcu temalarında, yemek yemek, masaj yaptırmak, toprakla uğraşmak, alışveriş yapmak gibi, uğraşlarınız olabilir. Olursa da kendinizi daha güvende hissetmenize yardımcı olur. Çocuklarla ilgili gelecek planlarınız yanıltıcı olabilir.

YAY

Hayatın sizi çok zorladığını düşünebilir, hissedebilirsiniz. Gerçek de bu! Hayat bu dönem sizi gerçekten zorluyor. Güzel bir şeyler olması için daha fazla çalışmanız gerektiğini, sınırlarınızı iyi belirlemeniz gerektiğini söyleyen bir şeyler var gökyüzünde. Çalışma saatlerinizi netleştirmeniz gerekiyor. Bu Cumartesi çalışan Yay burçları için de, istediği saatte kalkıp işe giden Yay burçları için de geçerli.

Yay burcu için günün mottosu:

Zaman değerlidir.

OĞLAK

Bir çok Oğlak burcu için bu Cumartesi günü evde keyif yapmak anlamına gelebilir. Oğlak burçları evleri ile alakalı düzenlemek istedikleri konulara zaman ayırıyorlar. Günlük hayatınızda şanslı bir gün geçireceksiniz. Bir takım kuruntularınız dışında her şey yolunda gözüküyor. Bazı arkadaşlarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz.

KOVA

Çevrenizdeki güzel gelişmeler bugün keyfinizi yerinize getiriyor. Bir çok konuda başarılı olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bugün adımlarınızı daha bir sağlam basıyorsunuz. İnsanlarla etkileşimde olmak hoşunuza gidiyor. Birilerine yardım etmekten çok mutlu oluyorsunuz. Çok güzel bir Cumartesi sizleri bekliyor.

BALIK

Siz de günün şanslı burçlarından birisiniz sevgili Balık burcu. Bugün kendinizi coşkulu hissedeceksiniz. İletişim konularında başarılısınız. Etrafınızdaki insanlarla ilgilenmek size iyi gelecek. Bazı insanları mutlu ettiğinizde, kendinizin de ne kadar mutlu olduğunuzu farkedeceksiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();