12 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 12 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

12 Eylül 2016 Günlük Burçlar

KOÇ

Bugün inanılmaz bir rehavete kapılabilir, tırnağınızın ucunu bile kıpırdatmak istemeyebilirsiniz. Tüm haftanın yorgunluğu ve yoğunluğu bugünden üstünüze çökebilir. Partneriniz ile işler yolunda. Aranız giderek ısınıyor. Yurtdışına gitme planları yapabilir, yurtdışı ile alakalı konularda aksiyonlar alabilirsiniz. Toplum önündeki imajınızla alakalı kaygılar taşıyorsunuz.

BOĞA

Aşk hayatınız ve çocuklarınız konusunda çok şanslı olduğunuz bir gün sizi bekliyor. Tüm organizasyonları, tam da aklınızdaki gibi gerçekleştirdiniz ve bugün ayaklarınızı uzatıp güzel bir keyif kahvesi içmeyi hak ettiniz. Estetik kaygılarınızın fazla olduğu bir gün olacak bugün. Kendinizle ilgilenmek, süslenmek püslenmek isteyeceksiniz.

İKİZLER

Birkaç gündür olduğu gibi bugün de ışığınız evinizde, aileniz ile parlıyor. Bu dönem yuva duygusundan aldığınız keyfi başka hiçbir yerden alamıyorsunuz. Partneriniz, eşiniz veya çocuklarınızla evinizde çok güzel bir gün geçireceksiniz. Hep beraber bir film izleyebilir, bir konsere gidebilir veya sanatsal bir etkinliğe katılabilirsiniz.

YENGEÇ

Evinizde olmayı zaten çok seviyorsunuz ve bugün de evinizde çok güzel zaman geçirebilirsiniz. Evinizde misafir ağırlayabilirsiniz. Bu dönem yakın bulduğunuz insanlarla beraber olmak ve fikirlerinizi paylaşmak sizi çok mutlu ediyor. Aşk hayatınızda bir takım sıkıntılar söz konusu. Çevrenizdeki insanlarla kurduğunuz başarılı iletişimi, bugün partnerinizle kuramıyorsunuz.

ASLAN

Kendinizi çok değerli ve önemli bulduğunuz, etrafınızın da bu değeri yüklemesi için ekstra çaba göstereceğiniz bir gün sizi bekliyor. İletişim konusunda çok güçlüsünüz. Sözleriniz ile insanları kendinize hayran bırakıyorsunuz. Evdeki problemler sebebi ile evde fazla zaman geçirmek istemeyeceksiniz.

BAŞAK

Estetik kaygılar taşıdığınız, özellikle görüntünüz için çaba harcayacağınız bir gün sizi bekliyor. Enerjinizi düzenlemek, gününüzü organize etmek konusunda çok başarılısınız. Maddi anlamda pozitif etkiler devam ediyor. İletişimizi düzenlemenizde fayda var. Kendiniz gibi düşünmeyen insanlara karşı çok sert tavırlar sergileyebiliyorsunuz.

TERAZİ

Dış görüntünüzü değiştirebilir, bir takım yenilikler yapabilirsiniz. Çok fazla insanla konuşuyor, fikirlerinizi dile getirmekten çekinmiyorsunuz.  Eleştirel olmaktan kaçınmalısınız. Eviniz ile alakalı, aileniz ile alakalı bir takım değişim ve dönüşüm süreçleri yaşıyor olabilirsiniz. Kendinizi evinizde ne kadar güvende ve topraklanmış hissediyorsanız, bir o kadar da tedirgin hissediyorsunuz bugün.

AKREP

Enerjinizi açığa çıkartmakta zorlanacağınız bir gün olacak. Kendinizi sıkışmış ve bir türlü ifade edemiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Parasal anlamda kolaylıkla aksiyon alabileceğiniz, yatırımlar yapabileceğiniz bir gün. Özellikle bankacılık ve yatırım sektöründe çalışan Akrep burçlarını pozitif anlamda değer kazanabilecekleri bir gün bekliyor.

YAY

Aksiyon alma gücünüz ile yaşam enerjinizi buluşturamadığınız bir gün sizi bekliyor. Maddi anlamda kendinizi güvensiz, yeterince birikim yapamamış gibi hissedebilirsiniz. Özgüven eksikliği hissedebilirsiniz. Konuşmalarınızın yanlış anlamaya müsait olmadığından emin olarak konuşmalısınız.  Özellikle iş yerinizde beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir.

OĞLAK

Duygularınızı kendinize yönlendirmiş durumdasınız. Kendinizle başbaşa kalmak isteyebilir, kendinizden başkasını etrafınızda fazlalık olarak görebilirsiniz. Maddi anlamda kafanız karışabilir. Yatırımlarınızdan beklenmedik sonuçlar alabilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu dönem bir tatil size çok iyi gelecektir. Münkünse yurtdışını tercih etmelisiniz.

KOVA

Dışarıdan algılanmasını istediğiniz görüntünüz, maskeniz konusunda karışıklıklar yaşıyorsunuz. Doğal olarak bugün çevrenizdeki insanlar, sizi anlamakta oldukça zorluk çekiyorlar. Uzun süredir, çok ciddi ilham alıyor, geliştirdiğiniz fikirler konusunda kendinize inanamıyorsunuz. Bugün, bu fikirleriniz konusunda aksiyon alabilirsiniz, hatta almalısınız.

BALIK

İkili ilişkiler ve partnerlik ilişkileri konusunda kendinizi geliştiriyorsunuz. Nasıl konuşmanız gerektiğini neredeyse öğrendiniz.  Uzak mesafelere seyehatler söz konusu olabilir. Seyehatleriniz esnasında bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Fikirsel anlamda kendinizi diğer insanlardan farklı ve marjinal hissedebilirsiniz. Kariyer hayatınızda aksiyon alma gücüne sahipsiniz.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load