12 Ekim 2017 Günlük Burç Yorumları

Yengeç burçları oldukça kırılganlar. Oğlak burçları ise duygusal anlamda güzel bir gün geçirecekler. Gökyüzü hız kazandı. Sizin burcunuz bu durumdan nasıl etkileniyor?

12 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Haftanın sonuna doğru kendinizi biraz yorulmuş hissediyor olabilirsiniz. Son zamanlarda çok evcilsiniz. Evde zaman geçirmekten daha fazla hoşlanıyorsunuz. Normalde yerinizde zor duran insanlar olmanıza rağmen bu ara daha sakinsiniz. Genel anlamda sağlığınızla ilgili konularda daha dikkatli olmanız ve beden sesinizi dinlemeyi ihmal etmemeniz gerekiyor.

BOĞA

Çevrenize karşı alıngan bir tutum sergileyebilirsiniz. İnsanları bazen yanlış anlıyorsunuz. Kendi önyargılarınızı diyaloglara taşımamalısınız. Aşk hayatınızda bir temizlik evresi. Eğer ilişkiniz yolundaysa problemlerinizi çözüp yolunuza devam edeceksiniz. Eğer uzun süredir kangren olmuş meseleleriniz varsa ilişkiniz sona yaklaşıyor olabilir.

İKİZLER

Maddi anlamda biraz daha dikkatlisiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınıyorsunuz. Genel anlamda özgüven problemleri gün boyu söz konusu olabilir. Konfor alanınızdan çıkmak istemeyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili gizli kalmış konular gün yüzüne çıkabilir. Aşk hayatınızda dengeleri yeniden kurmayı başarıyorsunuz.

YENGEÇ

Yengeç burcu 12 Ekim’de oldukça kırılgansınız. Her şeyi kendinize bir tepki olarak algılamamalısınız. Bir tehdit unsuru, ufacık bir şüphe bile sizi yiyip bitirebiliyor. Beklentilerinizi düşürün. Her zaman hayalleriniz gerçekleşmek zorunda değil. Ancak hayatınızın rotası gayet iyi bir yönde. Doğru yerde doğru insanlarla berabersiniz.

ASLAN

Arkadaşlarınızla olmak, sevdiklerinizle ve mümkünse yeni insanlarla zaman geçirmek istiyorsunuz. İçiniz dışınız ilişki oldu. Partnerinizle olan sorunlarınız sınırı aşmaya başladı. Eğer ilişkisinde sorun yaşamayan bir Aslan burcu iseniz ilişkinizin bir sonraki aşamaya geçmesini bekleyebilirsiniz. Eğer bekar bir Aslan burcu iseniz yakın zamanda aşkın kapınızı çalması olası.

BAŞAK

Kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsanız daha fazla çalışmalısınız. İş hayatınızdaki bulanıklıkları bir an önce temizlemeli ve kariyer planınızı yeniden şekillendirmelisiniz. Maddi anlamda çok kısmetlisiniz. Özellikle masası boşalan insanların masasına talep olarak pozisyon atlamanız mümkün.

TERAZİ

Gün boyu abartılı duygulara sahip olabilirsiniz. İletişimle ilgili, yakın çevrenizle ilgili, evcil hayvanlarınızla ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir. Her şeye rağmen evren şu an Terazi burçları için çalışıyor ve sizi parlatmak için her şeyi yapıyor. Bilinçaltı temizliği yapmak, her türlü meditasyon ve evren ile kurulacak iletişim için müsait zamanlar. Kendinize özel zamanlar ayırmaya çalışmalısınız.

AKREP

Aşk hayatınızla ilgili, çocuklarınızla ilgili bazı problemler söz konusu olabilir. Aslında çok büyük problemler de yok. Ama siz bu konularda fazla kuruntulu olabiliyorsunuz. Kafanızda çok fazla konu var ve bu aralar geçmişteki sorunları tekrar gün yüzüne taşıyabilirsiniz. Yakın çevrenizde değişiklikler yapabilirsiniz. Bazı Akrep burçları taşınma sürecinde olabilirler.

YAY

Sizin için duygusal anlamda zorlayıcı bir gün olabilir. Fazla alıngan olabilirsiniz. Kalbinizi kıracak veya güveninizi sarsacak bazı beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Ancak tüm bu durumlar sadece bugüne özel. Yarın bambaşka bir gün olacak. Yay burçlarının aşk hayatları zorlu bir dönemden geçiyor olabilir.

OĞLAK

Oğlak burcu evliliğinizde veya uzun süreli ilişkinizde duygusal zamanlar yaşayabilirsiniz. 12 Ekim’de sevildiğinizi, ilgi gördüğünüzü hissedeceksiniz. Ailevi konularda anlık patlamalarınız devam ediyor. Maddi konularda hala dikkat etmeniz gereken süreçlerdesiniz. Yükseköğrenimle ilgili kararlar alabilirsiniz.

KOVA

Romantik ilişkilerde oldukça duygusalsınız. Birkaç gündür kendinizi pek iyi hissetmiyor, sevgi ve şefkate ihtiyaç duyuyorsunuz. Krizi kazanca çevirmeniz gereken zamanlardan geçiyorsunuz. Hayallerinize, üstelik uzun süredir kurduğunuz temeli eskiye dayanan hayallerinize ulaşma zamanınız geldi. Önümüzdeki bir yıl sizin için her şey çok daha farklı olacaktır.

BALIK

Tabir-i caizse sevgiye açsınız. Eğer yalnız bir Balık burcu iseniz ilişkiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Eğer partneriniz varsa veya evliyseniz eşinizin ilgisine ihtiyacınız var. İkili ilişkilerdeki problemleriniz çözümleniyor. Özellikle ortaklı işlerde yeni adımlar atabileceksiniz. İş hayatınızdaki problemleri büyümeden çözümlemelisiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.