12 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 12 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

12 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Arkadaşlarınız konusunda oluşabilecek ani gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Bir süredir sizi dost sandığınız bazı insanlar konusunda yanılgılara uğrayabileceğiniz temasında uyarıyordum. Hayal kırıklığına uğramamak için etrafınıza biraz daha dikkatli bakmalısınız. İşeriniz yoğunluğunu koruyor. Bugün yaptığınız bir işten prim alabilirsiniz.

BOĞA

Boğa burcu güne şanslı başlıyorsun. Özellikle romantik ilişkiler bazında çifte şansa açık olun. Hislerinizi dengelemekte, seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Adalet duygunuza danışın, size doğru cevabı verecektir. İş hayatınızda işler hayal ettiğiniz gibi olmayabilir. Fazla ani tepkiler vermemenizi tavsiye ediyorum.

İKİZLER

12 Ekim günü, hayatınızda sorun yaratan konuları çözmeye çalışmak yerine, kesip atmaya çalışan bir tutum sergileyebilirsiniz. Duygusal anlamda sindiremediğiniz temalar var. İş yerinizde, günlük koşturmanızın içerisinde kendinizi mutlu ve huzurlu hissediyorsunuz ancak değişmesi gereken de bir şeyler var.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç burçları, bugünü geçirmekte zorlanabilirsiniz. Değişen hislerinize ayak uydurmakta zorluk çekebilirsiniz. Bir takım kayıplar, üzücü haberler gündeminize gelebilir. Sevdiğiniz bir eşyanızı kaybedebilir, uzun arayışlardan sonra bulabilirsiniz. Sevdiğiniz bir arkadaşınız kaybettiğiniz bir eşyanızı bulmanıza yardımcı olabilir.

ASLAN

Aslan burcu uzun süreli ilişkilerdeki ani değişimler sizi ruhsal olarak yoruyor. Kendinizi fazla sorgulayabilirsiniz. Eski ilişkiler bitmeye yeni ilişkiler başlamaya meğil gösterecektir. Bir çok Aslan burcu bu dönem aşık olabilir. Ortaklı işlerinizde kazanç sağlamakta zorlanabilirsiniz.

BAŞAK

İş yerinizde yaşadığınız duygusal dalgalanmalar, iş arkadaşlarınızı yoruyor. Ailenizdeki çatışmaları ve sıkıntıları, işinize taşımamalısınız. Her konunun şifası aslında kendinizde. Biraz akışa bıraksanız işler kendiliğinden yoluna girecek. Maddi anlamda bir destek görebilirsiniz.

TERAZİ

Kendinizde güzel bulmadığınız taraflarınızı değiştirebilirsiniz. Bir çok Terazi burcu 12 Ekim gününün bir kısmını kuaförede geçirebilir. Dövme gibi, veya gözükmeyen yerlerinize piercing gibi bir süre kendinize saklayacağınız değişiklikler yapabilirsiniz. Maddi anlamdaki uyarılarıma devam ediyorum.

AKREP

12 Ekim ‘de eviniz ,yaşadığınız ortam ve aileniz ile alakalı konularda canınız sıkılabilir. Bekleyemediğiniz, planlanmamış konular ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Zihniniz birliktelik , beraberlik , biri ile bütünleşme arzusu içerisindeyken, hayatınız size hep anlık insanlar çıkartıyor. Unutmayın, ummadık taş baş yarar.

YAY

Dünyanın en tatlı insanlarınız ancak bazen çok patavatsız oluyorsunuz. Dürüst olacaksınız diye her şeyi detayı detayına söylemenize gerek yok. Bugün , anlık bir potunuzla bir çuval inciri berbat edebilirsiniz. İstediğinizde yılanı deliğinden çıkartabilecek olduğunuz için durumu toparlayacaksınız. İş hayatınızda şanslısınız, kendinizi gösterecek davranışlardan kaçınmayın.

OĞLAK

Maddi anlamdaki inişler çıkışlar sizi biraz yoruyor. Yine de her şey yolunda. Keyfiniz yerinizde. Bu dönem hem zihinsel anlamda hem de çevrenizde oluşan büyümenin tadını çıkartın. Oğlak burçlarına tatil tavsiye etmeye devam ediyorum. Ufak kaçamaklar size yeni insanları hatta belki yeni aşkları getirecektir.

KOVA

12 Ekim sizin gününüz sevgili Kova burçları. “Nasıl?” derseniz; yaşayın görün, her birinizde farklı yansımalar olacaktır. Bazı Kova burçlarına sürpriz teklifler, sürpriz kazançlar gelebilir, bazı Kova burçlarının ailesine yeni bir insan katılabilir, bazı Kova burçları güzel haberler alabilirler.

BALIK

Hareket kabileyetiniz yüksek ancak bu kabileyeti de, enerjinizi de iş hayatınız için kullanmak istemiyorsunuz. İş yerinizde dengeleri kurmaya başladınız. İstediklerinizi rahatlıkla söyler hale geldiniz. Ancak yine de sizi rahatsız eden bir şeyler var. Büyüme dönemindesiniz, kontrolü kaybetmeyin.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();